Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

21 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZUMBA fitness

06 mar 2013 - 22:13:58

WITAMY!!!

Szkoła Tańca Fen oferuje kurs tańca Fit Dance/zumba

Na zajęciach spalamy kalorie, ruszamy się i cieszymy tańcem w rytmie najnowszych przebojów muzycznych

Fit dance to połączenie kobiecego stylu tanecznego a mianowicie:
latino, zumby, sexy dance.

Są to zajęcia o charakterze open – co tydzień realizujemy nową choreografię na zajęciach, tak więc ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!

Szkoła tańca Fen oferuje praktycznie wszystkie style taneczne:
taniec towarzyski użytkowy, taniec towarzyski, pole dance, belly dance, fit dance/zumba, kursy tańca dla narzeczonych,pierwszy taniec weselny, salsa/bachata, kursy tańca dla dzieci, sexy dance, latino oraz tango i wiele innych.

Istnieje możliwość udziału zarówno w zajęciach grupowych jak i indywidualnych.

Szkoła tańca Fen działa również jako placówka oświatowa wpisana do rejestru placówek oświatowych związanych z organizacją zajęć pozaszkolnych i pozalekcyjnych, mających na celu kształcenie pozaszkolne


Prowadzimy zajęcia w kilku lokalizacjach:
TORWAR LODOWISKO COS
UL.Łazienkowska 6A
OSiR Targówek ul.Łabiszyńska 7
Milano Targówek ul.Wyszogrodzka 5

SZKOŁA TAŃCA FEN
PL. ZBAWICIELA 2 LOK. 31
500-400-406
WWW.SZKOLATANCA-FEN.PL
www.facebook.com/FenSzkolaTanca



ZUMBA fitness

09 mar 2013 - 01:18:42

Ja chcę kupić sobie na PS move Zumbę i tu pytanie do dziewczyn, które używają tego sposobu, niezależnie czy na ps czy na xboxa- bo to to samo. Ile jest tam takich układów tanecznych?

ZUMBA fitness

09 mar 2013 - 01:39:24

Planuję się zapisać:D

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

ZUMBA fitness

11 mar 2013 - 12:39:38

Ja myślałam o aquazumbie ;) Była może któraś? ;)

niezweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 2/5

ZUMBA fitness

11 mar 2013 - 12:58:57

Polecam tego pana i ten filmik, uwielbiam z nim tanczyć ;)


ZUMBA fitness

28 mar 2013 - 16:04:47

Dziewczyny Zumba jest cuuuudowna !!! :) Naprawdę polecam.
Ja chodzę od roku, nie dlatego, że chcę schudnąć, ale po prostu uwielbiam tańczyć i każde zajęcia są dla mnie mega dawką endorfin ;) Chodzę 2-3 x w tygodniu , jeśli chodzi o jakieś efekty co do figury to nie zauważyłam. Koleżanka , która chciała schudnąć i próbowała Zumby i aerobiku stwierdziła, że na aerobiku jest o niebo lepiej, bo bardziej jest nacisk na kształtowanie figury, mięśni itd i rzeczywiście schudła chodząc 3 x w tyg na samo TBC. Także czy Zumba jest sposobem na schudnięcie- nie wiem :)
A czy jest trudno.. hmmm to zależy, jedne Panie od razu łapią o co chodzi i świetnie sobie radzą, inne potrzebują troche więcej czasu, jedni zostają , inni rezygnują , po prostu trzeba przyjść , zobaczyć , bo wiadomo każdy lubi co innego :)

ZUMBA fitness

19 kwi 2013 - 11:11:42

jestem uzależniona od zumby! chodze od 2 lat i kocham ten taniec :))) teraz z brzuchem nie na każde zajęcia mogę, ale chodzę na zumba gold, która jest wprawdzie dla seniorów, ale tez dla kobiet w ciąży :) jest trochę spokojniejsza :) swoją drogą 18 maja w Warszawie jest maraton z Moezem Saidi. Wybiera się ktoś może? ja bardziej popatrzeć i poprzemieszczać się z tyłu, ale chętnie bym poszła ;)

ZUMBA fitness

02 maj 2013 - 10:38:28

hej dziewczyny wybieram się w przyszłym tygodniu na zumbę doradźcie jakie buty będą najlepsze?

ZUMBA fitness

16 maj 2013 - 21:46:28

ZUMBA fitness

16 maj 2013 - 21:49:21

ja chodzę, prawie od miesiąca, 2x w tyg, BOMBA!
:D

ZUMBA fitness

16 maj 2013 - 21:53:10

Wszystkie moje koleżanki są zachwycone ! :)

Ja po przeprowadzce do Wrocka też się zapisuję :))

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

ZUMBA fitness

19 maj 2013 - 11:45:47

Zumba podobno jest rewelacyjna ;] ale uważaj na wszelkie bóle, lepiej zapobiegać niż leczyć;] zobaczcie kochane, bo naprawdę warto - zadbajostawy.pl

ZUMBA fitness

25 maj 2013 - 20:26:46

chodzi któraś z was na zumbę do Pure do renomy we Wrocławiu? wiem, że prowadzi ją facet, nigdy nie uczestniczyłam w zajęciach prowadzonych przez mężczyznę. wiem, że to bez znaczenia, ale po prostu jestem ciekawa.

ZUMBA fitness

30 maj 2013 - 19:01:36

Ja wprawdzie nie do Renomy i nie we Wrocławiu, ale do facetów na Zumbę chodzę. Oczywiście wiele zależy od samego prowadzącego, mają różne osobowości, ale ogólnie rzecz biorąc mężczyźni to najczęściej tancerze, więc świetnie się ruszają. Moi instruktorzy mają rzesze fanek. Znam jednego takiego, za którym kobitki z kartami Multisportu jeżdżą po całej Warszawie :)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

ZUMBA fitness

04 cze 2013 - 09:37:33

A my z koleżanką z pracy chodzimy do Wrocławskiego Centrum SPA na fitness http://www.spa.wroc.pl/fitness-club.html
Jest to nasze noworoczne postanowienie i jak na razie żadna z nas nie wymiękła, mimo że miałyśmy już dwa kryzysy (na początku chodzenia). Zauważyłam u siebie znaczną zwyżkę formy, nie męczę się tak szybko jak kiedyś. Wyrzeźbiłam sobie także sylwetkę - zniknęły boczki i fałdki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula hop - co zrobic ?