Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

Rewelacyjne okna

16 minut temu

e-papieros

41 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 20 21 -->

ZUMBA fitness

13 lut 2013 - 14:35:19

Dziewczyny trudno jest się wdrożyć na początku?

ZUMBA fitness

13 lut 2013 - 14:36:12

Zumbe ćwiczę już pare lat. Nie ćwiczę, bo chce się odchudzać czy mieć piękną figurę, po prostu kocham taniec. Chodze raz w tygodniu, efekty...hmm....nie wiem...lepsze mam samopoczucie, jeżeli chodzi o figure to nie. Pozdrawiam :)

ZUMBA fitness

13 lut 2013 - 14:42:36

Cytat
gala-gradiva
Dziewczyny trudno jest się wdrożyć na początku?

to zależy od Twojej instruktorki. Ja najpierw chodziłam tylko do jednej i po trzech spotkaniach kojarzyłam już układy. Potem zmieniałam godziny z powodu pracy no i wiadomo - każda kobietka miała swoje choreografie, ale ponieważ to z reguły jest 8 krókich układów jeden po drugim to można zapamiętać. Jak tańczysz i masz do tego dryg to pewnie, że łatwo! ;)

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:26:09

JA ćwiczę to z filmików w internecie, ponieważ w mojej miejscowości nie ma takich zajęć :( Ale kocham to :)

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:30:23

chodze:) jest to swietna zabawa imozliwosc poruszania i powalczenia z nadprogramowymi kg :) tak jak nigdy nie przepadalam za aktywnoscia fizyczna tak teraz tylko czekam na te zajecia:)

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:31:56

mi się nie podobają, nie umiem się zsynchronizować :P

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:34:08

Ja chodzę od października,polecam gorąco!:D Jest super zabawa,lepsze tysiąc razy od zajęć tanecznych.Moim zdaniem bardzo buduje pewność siebie i łączy ludzi.Są i układy bardziej skomplikowane,głównie do piosenek zumba i te dziecinnie proste do najnowszych hitów.Na pewno dasz sobie radę,a ruch zawsze nie zaszkodzi.;)

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:42:49

ja również chodzę ;) jednak od niedawna.
podoba mi się

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:44:00

a kto chodzi na zumbe w Krakowie? albo chciałby się wybrać?
Miałabym chęć pujść, ale jakoś samej to brak mobilizacji, mimo tego, że mam karnecik i ani razu jeszcze nie byłam

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 10:54:52

Ja chodze juz 3 miesiące i znam wiekszosc układów co lekcje uczymy sie czegoś nowego.Ale wszystko zalezy od instruktora ja chodze na zajęcia które prowadzi młody chłopak a raz byłam na zumbie prowadzonej przez taka dziewczynę i jest różnica facet prowadzi ja o niebo lepiej niż ona.

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 11:06:25

Ja chodzę już od miesiąca, zajęcia mam 2 razy w tygodniu i już widać spore efekty,np. -4kg do wagi (gdzie nie stosuję diety). Ogólnie bardzo mi się podoba ale uważam, że 45 min to za mało:( I oczywiście jak instruktorka ma w grupie swoje koleżanki to niestety ale prowadzi zajęcia pod nie;/ co osobiście bardzo mnie denerwuje. Ale koniec końców bardzo polecam:)

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 11:09:35

Cytat
Evans18
Cytat
bzyku
zumba to zajefajna sprawa ale nie na odchudzanie:)
mozesz byc sprawniejsza, miec lepsza wydolnosc i ładnie uksztaltowac sylwetke ale nie spadinesz z rozmiarem :/

Chyba sobie jaja robisz :D

i to jaja jak berety:o

ja mam na xboxie i ćwiczę codziennie. Fajna sprawa.

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 11:17:57

Cytat
Carrie_Bradshaw
Cytat
Evans18
Cytat
bzyku
zumba to zajefajna sprawa ale nie na odchudzanie:)
mozesz byc sprawniejsza, miec lepsza wydolnosc i ładnie uksztaltowac sylwetke ale nie spadinesz z rozmiarem :/

Chyba sobie jaja robisz :D

i to jaja jak berety:o

ja mam na xboxie i ćwiczę codziennie. Fajna sprawa.

a jest coś takiego na PC?

Bo pomimo,ze mam karnet wykupiony z grouponu to nie moge z niego skorzystac aż z maja;/ warunki inaczej były zapisane na grouponie, ale Pan tłumaczył, ze za wiele chętnych i od maja dopiero będę mogła ;/

A chciałabym się bardziej z tą Zumbą zapoznać, bo tylko raz byłam i się gubiłam w tym wszystkim :P

ZUMBA fitness

02 mar 2013 - 11:21:11

mozesz włączyć na YT i tam są filmiki i poćwiczyć, ja mam kinecta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: hula hop z masażem stosował ktoś ?