Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZUMBA fitness

13 cze 2013 - 18:03:00

Cytat
Zuosnica
Strasznie chciałabym iść, ale nie mam towarzyszki, a sama nie chcę iść:(

ja tak samo.

ZUMBA fitness

13 cze 2013 - 18:03:02

Cytat
ChloeStore
Ja chodzę :) I polecam bardzo fajne zajęcia

ZUMBA fitness

13 cze 2013 - 18:08:16

Cytat
emm200
Cytat
Zuosnica
Strasznie chciałabym iść, ale nie mam towarzyszki, a sama nie chcę iść:(

ja tak samo.

Dokładnie :( może ktoś z Krk?

ZUMBA fitness

14 cze 2013 - 00:52:04

ja przeglądałam te fit miejsca figury, ale nie moge znaleźć nic blisko mnie godnego polecenia. A szukam zumby na pradze w Warszawie. Sama wrzuciłam siłkę zwykłą tam na mapkę, ale zumby znalezc nie moge :C

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

ZUMBA fitness

24 cze 2013 - 18:17:40

Zumba to ulubiony sport mojej... mamy, ja na razie z rezerwą bo tak średnio lubie z siebie wypacać ósme poty

ZUMBA fitness

12 lip 2013 - 13:29:46

A może ktoś z Siemianowic chętny na fitness a nie ma towarzystwa , chętnie się przyłączę :)

ZUMBA fitness

13 lip 2013 - 13:59:32

Przez kilka miesięcy chodziłam na fitness i zajęcia zumby były moimi ulubionymi, bardzo polecam! Może nie chudnie się jakoś diametralnie, ale ładnie kształtuje, wysmukla sylwetkę. Wydaje mi się, że uczy też świadomości własnego ciała.
Od października z pewnością powrócę na te zajęcia! :)

ZUMBA fitness

13 lip 2013 - 14:03:41

ja chodzę 3 razy w tygodniu - super sprawa :)

ale żebym schudła jakoś to nie bardzo :P (tylko, że akurat lubię sobie dogadzać czekoladkami ;))

ZUMBA fitness

24 lip 2013 - 09:42:05

ja chodze :) ale jakos tak nie koniecznie mi podchodza te zajecia ... chce stracic szybko duzo kalorii ... ale.. tak jak ja chodze ledwie zywa po treningu na bierzni lub rowerku lub jakichs innych zajeciach gdzie czlowiek sie meczy duzo to po prostu nie nadarzam na tych zajecich chociaz sie rozluzniam troche

ZUMBA fitness

25 lip 2013 - 13:44:03

ZUMBA fajna sprawa, pod warunkiem, że są fajni prowadzący. Stąd czasami diametralnie różne opinie na jej temat.

ZUMBA fitness

07 sie 2013 - 14:52:04

chodzę na zumbę, chcoiaż teraz zaczeła mi sie troche nudzic juz :/

ZUMBA fitness

18 sie 2013 - 16:19:29

Może powinnaś spróbować u innego instruktora? W końcu każdy ma jakieś tam swoje ulubione kawałki i układy, więc jeśli pójdzie się do innego, nie będzie tak monotonnie. Mnie do szału doprowadzała gościówa, która na każdych zajęciach puszczała dokładnie te same piosenki, w tej samej kolejności, i w przerwach jeszcze pokazywała kroki...

ZUMBA fitness

09 wrz 2013 - 15:31:23

U nas w klubie instruktora czasem pyta na co mamy ochotę, poza tym regularnie wprowadza nowe choreografie.

Cytat
Singrid
Cytat
emm200
Cytat
Zuosnica
Strasznie chciałabym iść, ale nie mam towarzyszki, a sama nie chcę iść:(

ja tak samo.

Dokładnie :( może ktoś z Krk?

Ja jestem z Krakowa, jak coś to pisz na pocztę :)

ZUMBA fitness

15 paź 2013 - 21:49:06

tak strrrrrrrrrrrasznie chciałabym zapisać się na zumbę, ale nikt z moich znajomych nie jest zbytnio do tego przekonany! :) Warszawko łączmy się :) !!! Nawet nie wiem gdzie w ogóle warto się zapisać ?:)

ZUMBA fitness

31 paź 2013 - 10:51:27

Witajcie, poszukuje piosenki z zajęć zumby. W refrenie jest chyba fallow away czy coś takiego, śpiewa dziewczyna, bardzo energiczna piosenka robimy przy niej tzw. samoloty i duzo podskoków.
Bardzo proszę o pomoc w miarę możliwości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy widać choćby malą różnica ?