Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

59 sekund temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZUMBA fitness

08 mar 2011 - 13:10:32

Miałam na to chodzić, ale opis mnie nie przekonuje. :) wybrałam rowery (spining). :) polecam wszystkim.

ZUMBA fitness

08 mar 2011 - 13:14:28

u mnie też są zajęcia ZUMBY, mieszkam w Irlandii
koleżanki chodzą i sobie chwalą :)
a ja... nie mam czasu buuu!!!

ZUMBA fitness

28 kwi 2011 - 22:42:41

JA ruszam od środy wraz z przyjaciółką:) strasznie jestem ciekawa jak będzie:) muszę sobie tylko wygodne spodenki kupić i zobaczymy,co prawda nie mam z czego chudnąć,ale o kondycję trzeba i tak dbać;)

ZUMBA fitness

30 cze 2011 - 21:17:08

Strasznie podobają mi się takie klimaty :) Skoro większość z Was wypowiada się pozytywnie, to chyba coś w tym rzeczywiście jest, trzeba kiedyś zadbac o kondycję ;) znalazłam nawet fajny kurs wakacyjny http://www.ananday.pl/index.php?id=zumba zobaczymy, co z tego wyjdzie xD

ZUMBA fitness

02 lip 2011 - 19:47:07

Witam. Ja już chodzę na Zumbe od prawie roku!! Udało mi się schundnąc prawie 5,5 kg.!!! Uwielbiam te zajęcia;-) Szczególnie gdy prowadzi je dobra instruktorka - a takich jest mało;-( Na wakacjach rusza w Krakowie nowa szkoła dedykowany tylko Zumbie!!! Może warto się tym zainteresować. Podaje linki na do ich strony: Zumba Kraków

Chudnijmy dziewczyny razem !!! Nie dajmy się;-)

ZUMBA fitness

07 lip 2011 - 20:26:57

Ostatnio byłam na zajęciach Zoomby i muszę przyznać że to jest coś dla mnie. Czuje te rytmy i ten klimat, idzie się nieźle zmęczyć. Polecam tym co nie były ;)

ZUMBA fitness

07 kwi 2011 - 16:56:33

co sądzicie o tym tańcu?? może któraś z was tańczy....

ZUMBA fitness

07 kwi 2011 - 20:22:05

ja bardzo lubię zumbę ;)

ZUMBA fitness

02 maj 2011 - 22:34:14

ktos jeszcze sie wypowie?

ZUMBA fitness

03 maj 2011 - 21:30:50

no właśnie ktoś jeszcze :)? może wątek się rozwinie :)

ZUMBA fitness

03 maj 2011 - 21:33:14

Zumba jest fajna, ma w sobie jakiś taki bakcyl, który wywołuje uśmiech. Człowiek się spoci, pośmieje :) Sam pożytek :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

ZUMBA fitness

04 maj 2011 - 12:34:00

Pierwszy raz jak poszłam na zumbę to faktycznie było więcej śmiechu niż samego tańczenia. Jednak trzeba trochę czasu, żeby skoordynować te wszystkie ruchy. Ale jest to jednak bardzo wciągające, także na pewno jeszcze długo będę chodzić na zajęcia z zumby :)

ZUMBA fitness

04 maj 2011 - 13:02:51

Moja współlokatorka chodzi na zumbę regularnie i mówi, że to świetna zabawa, może nie działa specjalnie na figurę, ale na pewno na dystans do siebie i poprawę samopoczucia, zresztą widzę różnicę w jej nastroju po powrocie z klubu :) Cały czas mnie namawia na dołączenie do zajęć, mam nadzieję, że w końcu mi się to uda - a tak w ogóle, to w jakich butach ćwiczycie zumbę? Bo zakładam, że zwykłe tenisówki, to jednak nie jest odpowiednie obuwie...

ZUMBA fitness

04 maj 2011 - 13:07:01

Cytat
loopylove
Moja współlokatorka chodzi na zumbę regularnie i mówi, że to świetna zabawa, może nie działa specjalnie na figurę, ale na pewno na dystans do siebie i poprawę samopoczucia, zresztą widzę różnicę w jej nastroju po powrocie z klubu :) Cały czas mnie namawia na dołączenie do zajęć, mam nadzieję, że w końcu mi się to uda - a tak w ogóle, to w jakich butach ćwiczycie zumbę? Bo zakładam, że zwykłe tenisówki, to jednak nie jest odpowiednie obuwie...
ja bym tak bardzo chciała uczęszczac na zajęcia zumby lecz w mojej okolicy nie ma prowadzonych zajęć z tego i sobie sama w domu ćwiczę(oglądając filmiki z tgeo) i jest tak smiesznie bo te ruchy sa tak szybkie;p;p na allegro miałam zamiar sobie kupić to http://allegro.pl/zumba-fitness-join-the-party-ps3-gratis-i1575174878.html#gallery ale drogo troszkę[ /b]

ZUMBA fitness

04 maj 2011 - 13:12:37

:) Jutka a spróbuj belly dance :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROLKI - zbiorczy