Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

25 sty 2014 - 19:09:18

Nie wierzę w te wszystkie wspomagacze, które tu wymieniacie, ponieważ biegając nie są Wam potrzebne. Schudłam ponad 10 kg biegając, więc wiem co mówię.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 sty 2014 - 12:23:44

Kolega schudł 20 kg samym bieganiem to najlepszy sposób na schudnięcie. Ćwiczysz jednoczesnie kondycję a po pół godziny biegania masz taką temperaturę organizmu że bardzo dobrze sie wszystko spala.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 sty 2014 - 12:29:17

hej,
ja biegalam, 4x w tyg po 40 min. ale od wrzesnia jestem kontuzjowana (shin slplint) i teraz od 1.01 wdrozyłam trening na orbirteku 4-5xw tyg po 30 min nastawiony na kondyche i spalanie tłuszczyku i powiem WOOOW :)

nogi wygladaja zgrabnie, lepiej niz przy bieganiu
pupa posszla w gore, i ogólnie wygląda apetyczniej, co sam stwierdzil mój mąż :)
brzuch tez mam płaski
ramiona są jędrne

+ jak mi sie chce ;p ćwicze brzuch z Mel B

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

11 lut 2014 - 11:52:08

Właśnie dziś przyszedł mój pas ,zamierzam go używać na orbitreku .O bieganiu myslę od dawna ale ciężko przełamać pierwsze lody i zacząć

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 lut 2014 - 16:09:49

Moim motywatorem do biegania są dwie aplikacje na zainstalowane na moim smartfonie: RunKeeper oraz iMapMyWalk. Obie są darmowe, obie można pobrać z Google Play i obie mają zbliżone do siebie działanie. Czasami naprawdę nie chcę mi się biegać - ale apka informuje - że wybiła godzina. Zbiera takie dane jak długość przebytej trasy, czas jaki był potrzebny na jaj pokonanie, spalone kalorie, tempo, wysokość nad poziomem morza - jeżeli ktoś biega po pagórkach lub górach. Aktualne dane można porównać z tymi historycznymi - jeżeli codzienna trasa wygląda podobnie. Ba! Można nawet wrzucić na FB mapkę - tak aby znajomi skomentowali i sami zmotywowali się do biegu :)
Poczytajcie sobie o nich na yourapps.info/aplikacje-na-androida. Są też inne ciekaw aplikacje - dla tych którzy chcą się odchudzić czy chodzących na siłownie.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

08 mar 2014 - 14:28:22

"oweczka121: to zależy od intensywności, twojego metabolizmu, połączenia z dieta czy innymi ćwiczeniami itd. Bieganie podlega naturalnym prawom fizyki:
IM SZYBCIEJ BIEGASZ TYM WIĘCEJ ZRZUCASZ, IM WIĘCEJ ZRZUCASZ, TYM SZYBCIEJ BIEGASZ"

Kompletna nieprawda. Im szybciej biegniesz tym większe masz tętno, im większe masz tętno tym bardziej spalanie tłuszczu przemienia się w budowanie mięśni a tłuszcz zostaje na swoim miejscu. Żeby schudnąć należy biegać powoli ale długo. Minimalny czas to 30 min.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-08 14:30 przez Morphina.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

30 mar 2014 - 22:00:17

Od jutra zaczynam biegać po 1,5 rocznej przerwie.Za pierwszym moim podejściem nie schudłam ani jednego kilograma.Biegałam prawie rok systematycznie-codziennie po 60 minut.Ja nie wiem jak wy to robicie,że waga wam spada?Teraz zamierzam powtórzyć mój wyczyn.Bieganie uzależnia- przynajmniej mnie.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

02 kwi 2014 - 09:50:19

Osobiście wystarczy mi trening, gdzie biegam po pół godziny, trzy lub cztery razy w tygodniu. Po trzech miesiącach braku ćwiczeń i ogólnego lenistwa, udało mi się wrócić do formy w dwa tygodnie ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

20 kwi 2014 - 12:34:45

Bieganie jest bardzo dobre gdy robi sie to prawidłowo. Na szybkie i bardzo efektowne spalenie tkanki tłuszczowej polecam treningi interwałowe. Max 25 min, max 3 razy w tygodniu, spalają w mgnieniu oka. Aby powrócić do normy i również spalić zbędne kilogramy polecam też treningi aerobowe(tlenowe) bieganie 40-60 min codziennie ( tetno - ok 55-85% maksymalnego tetna), poniewaz dopiero po ok 30 min takiej aktywności tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać. O wszystkim a w SZECZEGÓLNOŚCI o interwalach zapraszam do zapoznania się tutaj w kategorii : spalanie tkanki tłuszczowej http://fitandpassion1.bloog.pl . Powodzenia :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 maj 2014 - 11:55:42

Ja schudłam 3 kg, a biegam miesiąc co tydzień. Więc efekty są. Muszę jakoś wydłużyć treningi. :D

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 maj 2014 - 11:58:56

Biegałam trzy miesiące codziennie, czasem co drugi dzień i dało to super efekty :) 45 min dziennie wystarczyło :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 maj 2014 - 12:01:57

bieganie to dobry sposób na spalanie tłuszczu:) do tego warto owijać brzuch np folią streczową ...efekty jeszcze lepsze:) należy pamiętać że nie trzeba biegać szybko jak błyskawica a w stałym tempie bo tkanka tłuszczowa zaczyna spalać się po jakiś 15 /20 minutach wysiłku:)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

06 cze 2014 - 13:20:59

Ja proponuje biegać przez min 20 min średnim tempem (tak abyscie mogły swobodnie rozmawiać)Potem robić brzuszki i ćwiczenia na pośladki - efekt murowany. Takie treningi wystarczy stosować 3-4 razy w tygodniu:)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

06 sie 2014 - 06:14:40

Ja również uwielbiam biegać. Wiecie co ostatnio zainstalowałam sobie w swoim smartfonie ? Aplikację Run Keeper - naprawdę fajny osobisty trener. Apka bardzo prosta w obsłudze a pokazuje nam na przykład ile kilometrów zrobiliśmy, z jaką szybkością ;) No i można się podzielić mapką z biegu wśród znajomych.
Tutaj znajduje się opis tej darmowej aplikacji: http://yourapps.info/darmowe-aplikacje

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

06 sie 2014 - 06:27:50

Po ciąży i operacji schudlam dieta mż, brzuszkami i mel b...dietę cały czas trzymam bo mam problemy z jelitem, Co do biegania- napewno coś da, najważniejsze oby się ruszać a nie leżeć na kanapie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupię orbitrek ?