Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:14:13

Miałam w planach bieganie ale jakoś ciężko mi się zmobilizować bo bardzo szybko się męczę biegając:)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:14:58

obiecuje sobie, że zacznę biegać od ... no dlugiego czasu ;p

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:16:08

Cytat
loveparadise
Miałam w planach bieganie ale jakoś ciężko mi się zmobilizować bo bardzo szybko się męczę biegając:)

Powiem Ci, że dużo mich znajomych twierdzi to samo. A bieganie polega na ustabilizowaniu oddechu i tętna- musisz biegać początkowo w taki sposób, by swobodnie móc oddychać. A przy jakimkolwiek "przyśpieszeniu" czy nawet grórce, pod którą musisz podbiec, Twoje tętno się zmienia przez co bardziej się męczysz :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:18:10

Cytat
naughtylass
obiecuje sobie, że zacznę biegać od ... no dlugiego czasu ;p

hehe ja tak samo
raz biegałam w tamtym roku co były takie upały, wytrzymałam 15 minut :D

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:18:33

a ja chodze na aerobik, bieganie mi sie szybko nudzi ( biegalam z kolezank tydzien) wole sie popęczyc przy trenerze i przy muzyce :P
ale czasem na silowni skorzystam z biezni

ale ogolnie bieganie u mnie to żenada. czy po ziemii czy na biezni, ja biegne 3 minuty i odrazu zwalniam i szybki marsz, pozniej znowu z 3-5 minuty i marsz. nie mam wogole kondycji, zazdroszcze osobom ktore biegaja po pol godziny :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 12:21 przez kara2606.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:22:23

ja też zaczęłam biegać, jednak jest bardzo ciężko niekiedy z taką pogodą :( miałam biegać codziennie, jednak deszcz mi przeszkadza :( a mogę jedynie wieczorami, bo pracuję. Oprócz tego zapisałam się na zumbę - raz w tygodniu :) Zumba jest extra :D byłam 1 raz :) jak na razie oczywiście :p no i staram się odżywiać zdrowo. Nie jeść słodyczy i patrzeć na kalorie i nie jesc fast foodów, co jest bardzo ciezkie z moimi znajomymi :D:p coprawda nigdy nie bylam gruba, jestem raczej normalna, 55 kg wzrost 167, ale chce zeby boczki (ble!) znikly no i oczywiscie fajnie byc szczuplym :) mam nadzieje, ze sie uda, na razie idzie dosc tak, udaje sie nawet ograniczyc slodycze, chodziac zawsze mialam do nich taki zaped, ze szok. A teraz potrafie nawet odmowic sobie jak widze w kuchni na talerzu jakies dobre ciacho :D zobaczymy co z tego wyjdzie, jak na razie sie trzymam :p aby tylko pogoda byla lepsza, bo kurcze zaniedbuje bieganie :(

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:22:48

Biegam co 2 dni, lubię to. Ogólnie jestem zamknietą osoba i podczas biegania rozładowuje złość. Lubię się tak konkretnie zmęczyć, a że biegam około 22/23 to zaraz po ide spać i znacznie lepiej się czuję ;) W ogóle poprawia mi się samoocena, i nie mam ochoty jeść. Same plusy ;)
Dziewczyny, które mówią, że moga biegac kilka minut, ja też tak miałam, biegałam 5 min i już byłam zmęczona, ale sobie codziennie wydłużałam i jak na razie biegam do 50 minut i w sumie nie będe chyba tego przedłużała w tym momencie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 12:26 przez Sylviia.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:24:11

Biegałam chyba przez miesiąc, ale później zaczęły się upały i jakoś mi się to znudziło:D biegałam z psem, a jest większym leniem ode mnie i musiałam go ciągnąć, więc dodatkowy wysiłek, ehh:D

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:25:13

ja biegam 4-5 razy w tygodniu po 40 minut, ale na bieżni elektrycznej ;-) jakoś wolę to, niż w terenie :-)

bardzo lubię biegać :-)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:25:48

Cytat
wyimagin0wana
Biegałam chyba przez miesiąc, ale później zaczęły się upały i jakoś mi się to znudziło:D biegałam z psem, a jest większym leniem ode mnie i musiałam go ciągnąć, więc dodatkowy wysiłek, ehh:D

Imponujące. Myślę, by nie zakupić właśnie psa- bo to będzie mała motywacja by wychodzić z nim i biegać.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:30:31

Biegam 3-4 razy w tygodniu obecnie, resztę dni "biegam" na orbitreku na przemian z siłownią, nie katuję się jakoś szczególnie, po prostu chcę być w formie. ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:33:42

ja biegałam w tamtym roku kilka miesięcy - codziennie- w tym roku nie miałam zbytnio czasu.
Biegałam po kostce na chodniku- powiem szczerze ze strasznie ucierpiały na tym moje stawy w nocy nie mogłam spać przez bol i czeste skurcze -dlatego przestłam biegac- teraz chodzę na długie spacery z psami po łace- codziennie, czasami biegnę - to utrzymuje moją kondycje a stawy tak nie cierpią... dodatkowo jezdze na rowerze - bieganie super sprawa ale nie po kostce....

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 sie 2012 - 12:36:19

ja chciałabym biegać wieczorami, ale trochę się boje, że np jakiś pies mnie będzie gonił xDD mieszkam w małym mieście: ) dlatego postanowawiłam biegać wokół domu, wiem że troche głupie, no ale albo chcę schudnąc albo siedzieć w domu nic nie robiąc :P

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

15 sie 2012 - 05:56:18

Cytat
10ania01
ja chciałabym biegać wieczorami, ale trochę się boje, że np jakiś pies mnie będzie gonił xDD mieszkam w małym mieście: ) dlatego postanowawiłam biegać wokół domu, wiem że troche głupie, no ale albo chcę schudnąc albo siedzieć w domu nic nie robiąc :P

No i super!! :D Ważne że coś robisz ;) Na początek starczy, ale jestem pewien, że jak zaczniesz się wkręcać w bieganie, to trucht wokół domu Ci nie wystarczy, gwarantuje! Tym się można zarazić! :) Pamiętaj tylko o mądrym treniwaniu. Baz systematyczna, korzystaj z diety (ja polecam nisko węglowodanową) i nigdy się nie przemęczaj, bo mozesz odnieśc odwrotny skótek. Trenujmądrze ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

20 sie 2012 - 09:12:51

A któraś jest może chętna, żeby zacząć bieganie w Zielonej Górze? :) Mieszkam 10km od zg i baaardzo chciałabym zacząć biegać, ale jak narazie jestem początkującą biegaczką bez kondycji :P Myślałam wstępnie o jakiejś siłowni i bieżni elektrycznej, a gdybym wyrobiła sobie jakas kondycję to wtedy mogłabym zacząć biegać w terenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-20 09:13 przez oilersedmonton.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROBLEM Z BOCZKAMI - jak zrzucić? :)