Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

16 lis 2018 - 20:02:18

osobiscie wole polaczyc steper z rowerskiem. Nienawidze biegac.....

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

29 lis 2018 - 14:07:22

Bieganie raczej słabe jest na odchudzanie. Tzn. można schudnąć jak się biega, ale przestań na chwilę to wtedy od razu waga wraca do wcześniejszej wagi lub nawet do większej. Najważniejsza jest jednak dieta w tym wszystkim.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

21 gru 2018 - 10:31:04

Truchtanie, po 40 min tkanka tłuszczowa się spala co 2 dzień np. pn-śr-pt i sobota basen sauna itd na regeneracje plus oczywiście rozciąganie ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

23 gru 2018 - 08:24:35

interwalik na skakaneczce jest zabójczy :D

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

26 gru 2018 - 08:45:42

Ja pierw się konsultowała z trenerem przed redukcją tkanki tłuszczowej, bo można se krzywdę zrobić

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

21 lut 2019 - 07:36:55

Niekoniecznie..... Biegac można nie tylko dla odchudzenia ale również dla dobrego samopoczucia oraz poprawienia swojej wytrzymalości. I raczej nie trzeba tego konsultować z trenerem. Nikt nie każe na początku robić bardzo długich dystansów. Wystarczy robić krótsze dystanse, dzieki którym również można spalić sporo kalorii ( polecam bieg jednostajnym truchtem z uwagi na to, ze taki bieg pozwala często spalić praktycznie tyle samo kalorii, co szybki i intensywny bieg). Nazywa się to slow jogging :)
No i warto jest znaleźć sobie kompana do biegania. Będzie ciekawiej i będziecie się nawzajem motywowali!

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

12 kwi 2019 - 08:37:51

Cytat
MargoRav
Bieganie raczej słabe jest na odchudzanie. Tzn. można schudnąć jak się biega, ale przestań na chwilę to wtedy od razu waga wraca do wcześniejszej wagi lub nawet do większej. Najważniejsza jest jednak dieta w tym wszystkim.
Bardzo ciekawe, skąd się wzięły takie teorie.
Przy każdym sporcie tak jest, że jak ćwiczysz to spalasz kalorie, więc jak przestaniesz to Twoje zapotrzebowanie sie zmniejsza. Jak do tego nie dostosujesz diety to tak, możesz przytyć. Ale bieganie nie ma tu nic do rzeczy :/

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

23 kwi 2019 - 14:28:20

Słowo klucz, systematycznie;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 sie 2019 - 09:50:01

Dziewczyny szaleństwo! Ja jakoś nie umiem się przekonać do biegania, moge biegać za piłką- grać w koszykówke, w squasha, ale begać dla samego biegania- nie umiem:(

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 mar 2020 - 13:43:45

Motywacja? Dla mnie jest to lustro, hehe. Cykl motywacyjnych artykuł prowadzi obecnie Jejsklep, który stara się przekazać w jaki sposób można zadbać o swoją sylwetkę nie wychodząc z domu.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

12 mar 2021 - 12:48:51

Ja też uwielbiam biegać. Zazwyczaj robię 5-7 km.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 wrz 2021 - 21:42:22

Jeśli chcesz się odchudzić a nie wiesz jak to zrobić. Jeśli chcesz np. biegać i trzymać przy tym diete a nie wiesz od czego rozpocząć to polecam stronę https://maraton-metropolii.pl/bieg/dieta/ są to artykuły które opisują jak dobrze biegać, jaki nosić strój oraz jaką diete trzymać przy takim sporcie jak bieganie. Bo wiadomo bieganie to jednak duży wysiłek

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

02 lis 2021 - 00:02:45

Ja biegam od 4 do 6 kilometrów w ramach rozgrzewki przed rozgrzewki przed treningiem, potem ćwiczę na siłowni. Do moich treningów zażywam również sterydy od https://esterydy.pl/winstrol/ bardzo mi pomagają.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 gru 2021 - 13:42:08

Bieganie na odchudzanie jest spoko, bo jakby nie patrzeć jest treningiem cardio. Tylko trzeba tez pamiętać że obciąża się stawy przy bieganiu. Następna sprawa to odżywianie, o którym dobrze napisane jest tutaj https://www.tydzien.net.pl/2021/02/25/5-zasad-zdrowej-diety/

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

24 mar 2022 - 01:28:10

Ja biegam co drugi dzień i nie przesadzam z dystansem, a widzę efekty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta