Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

01 lis 2016 - 12:02:14

40 minust biegania codziennie z rana to coś pięknego :) Polecam. Działa lepiej niż kawa i podkręca metabolizm. Dla kogoś kto wgl nie biega na początku może być to trudne jednak po pewnym czasie bieganie przez 40 minut bez przerwy będzie dla was czymś przyjemnym. Na prawdę polecam każdej kobitce takie poranne aktywności :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

06 lis 2016 - 15:27:37

Też uwielbiam biegać rano! NO ale niestety nie zawsze mi się to udaje. Jestem niestety trochę śpiochem i po prostu zmobilizować się by wstac o tej 6.30 jest dla mnie często bardzo ciężko. No ale jak nie pobiegam z rana to zawsze staram się to zrobić po południu. Nie można omijać treningów!

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 sty 2017 - 14:39:36

Ja mam problemy z kolanami i lekarz zabronił mi biegania a zalecił szybkie spacery

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

31 mar 2017 - 00:22:23

ja gdy biegałam zaraz wszystko mnie bolało, byłam tak przemęczona szybko się męczyłam. Zrobilam badania i okazało się ,że mam niedobór witaminy D. Pobiegłam a raczej dopełzałam do apteki i zakupiłam vita d express. Wszystko wraca do normy najważniejsze ,że wyniki są w normie i wracam do biegania.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

13 cze 2017 - 15:33:51

Po miesiącu intensywnych treningów też dopadła mnie kontuzja kolana, "sport to zdrowie" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 15:37 przez martaaa880.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

16 cze 2017 - 15:33:45

Bieganie - uwielbiaaam. Co sobotę wieczorem jedni na imprezę a ja w 10km biegu.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

26 cze 2017 - 01:07:33

Ja dzięki bieganiu schudłam 10kg :). Regularne treningi (3-4 razy w tygodniu) na 110% przyniosą efekty. Tylko czasami jest problem z motywacją...

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 wrz 2017 - 17:14:23

U mnie też się zaczęło od biegania dla lepszej sylwetki, a później przyszedł udział w półmaratonach. Pierwszy, w jakim miałam okazję uczestniczyć, to był ONICO Półmaraton Gdynia, naprawdę świetne wydarzenie, szczególnie pod względem organizacyjnym. Na tagach, które odbyły się przed maratonem mieliśmy możliwość odebrać pakiety startowe, dodatkowo skorzystać z atrakcji na stoiskach, jak napoje, słodyczy, akcje charytatywne. Zdecydowanie polecam takie wydarzenia.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

04 paź 2017 - 11:36:20

Dziewczyny zastanawiam się aktualnie nad jakimiś butami do biegania. Moje wymagania:
wygodne
lekkie
buty powinny być odpowiednie zarówno na bieganie w terenie jak i do biegania na siłowni ( nie będę w koncu kupowała dwóch par butów)
ładne - nie jest to dla mnie najważniejsze ale jednak fajnie by było jakby buty miały jakiś tam wygląd ;)

Spodobały mi się Adidas supernova:

Co o nich sądzicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 11:36 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

04 paź 2017 - 12:16:48

Według mnie najlepszą opcją na odchudzanie jest trening siłowy, ewentualnie interwał. Nie polecam zbytnio biegania, gdyż organizm sie przystosowuje dosyć szybko.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

04 paź 2017 - 23:17:14

Bieganie przy sporej nadwadze obciąża stawy, przez co można szybko nabawić się kontuzji. Interwały są najlepsze do zrzucania "oponki" ;) Trening siłowy najlepszy w połączeniu z interwałami

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

25 sty 2018 - 17:36:57

No pewnie że da, 1 godzina biegu to spalone około 600-800 kcal w zależności od szybkości, plus do tego jak nie będziesz jeść za dużo to w ciągu miesiąca schudniesz co najmniej 7kg

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

01 mar 2018 - 09:30:56

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

10 wrz 2018 - 15:31:44

Warto podpytać znajomych w tej materii. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie coś w tym obszarze tematycznym doradzić.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

25 paź 2018 - 18:25:42

Dziewczyny a co z bieganiem teraz zimą? Latem lubiłam wstawać przed pracą i sobie trochę pobiegać - wspomagałam tym swoją dietę. teraz nie bardzo wiem jak to zrobić. Mam rower stacjonarny ale słabo mi się to widzi. A w taką zimnicę biegać to chyba nie moje klimaty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BŁAGAM O POMOC DLA MOJEJ KUZYNKI