Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 15:50:00

Czy biegajac regularnie - codziennie lub co 2 dni po okolo 1h , da jakies rezultaty ? .. Nie jestem gruba :) ale po zimie przytylo sie zwlaszcza w udach i brzuszku ( boczki ) .. chce szybciutko to zrzucic . Moze znacie sposob .. jakies cwiczenia na brzuch .. nie znam sie ale slyszalam ze sa jakies pasy wyszczuplajace na brzuch czy to dziala??
Biegam od 4 dni dopiero .. i strasznie bola mnie sciegna przy kostkach i stopy od spodu do tego porobily mi sie odciski na palcach ( moze to wina butow ) no nie wiem .. :((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 14:17 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 15:54:07

a masz rolki ??ja jeżdżę dopiero 3 dzien po ok 1h i juz widze efekty

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 15:55:29

jasne , ze mam rolki ... oj nawet o nich zapomnialam :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:00:00

kochana zadne pasy jak chcesz schudnac to trzeba sie niestety poruszac, polecam plywanie, skora staje sie bardzo jedrna;))

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:03:32

tak wiem ruch to podstawa .. ale chodzi tu o pas tzw, neoprenowy - ktory zaklada sie wlasnie do biegania .. takie pasy sa dostepne na Allegro ..

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:09:24

kup sobie twister (poszukaj na allegro) z wyglądu podobne do wagi ;) i trzeba sie na tym krecic :) pomoga podobno na boczki :) ja sobie kupiłam to nie jest drogie około 40 zł z kosztem przesyłki, nie wiem jakie są rezultaty bo nie zaczełam dobrze na tym cwiczyc :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:12:51

każda forma ruchu dobrze wpływa na ciało. Na pewno będzie jędrniejsze i fajniejszy nawet jeśli nie ubędzie Ci kg.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:13:18

albo steper, jest nieco drozszy ale pewna gwarancja; ja jestem przy kosci ale tylko dlatego ze kocham jedzonko. codziennie 20 min na steperze dla kondycji a mysle ze jak chcesz schudna to 30min codziennie wystarczy przez jakies trzy tygodnie a pozniej dla utrzymania wagi starczy trzy tazy w tygodniu 30 min; polecam

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:13:18

hmm biegaj po schodach 3 razy dziennie po 20 min ;P godzina biegania w te i we wte = 600 kcal mniej, wyrobią ci się mięśnie nóg i 'boczki' znikną jak odjął. wiem wiem xD nie chce się ale uwierzcie xD ja w korytarzu włączam radio muza leci i heksa do góry i na dół xD

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 08:33:01

Bieganie jest dobre na wszystko. Może nie przesadzaj tylko z ilością. Warto systematycznie zwiększać dystans, lepiej nie "ładować" sobie zbyt dużo na początek. Ja biegam codziennie, czuję się świetnie i czuję, że chudnę :))

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:32:37

codziennie? ;D
Powiedz , w jaki sposób mobilizujesz się? ;PP

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:40:50

Cytat
xxxmoni92
codziennie? ;D
Powiedz , w jaki sposób mobilizujesz się? ;PP

umow sie z kolezanka;p niech jedna 2 wyciaga na bieganie;p

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:42:48

odkad mam huskiego to on jest moja mobilizacja, bo wiem ze suka tego potrzebuje ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:45:09

Ja biegam codziennie wieczorem. Słuchawki na uszy zbiegam po schodach z klatki wychodzę i ruszam w swoją trasę. Bieganie odpręża mnie. Basen jest dobry na schudnięcie :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

09 kwi 2009 - 22:29:55

naughty o to jest dobra spowiedź!
Słuchawki na uszka;D i wieczorkiem wio z haty.! ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rowerek stacjonarny > schudnąć? - zbiorczy