Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

20 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Projekt wnętrza

58 minut temu

usługi stomatologiczne

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 11:43:13

Najlżejsze obciążenie, minimum godzina dziennie- u mnie to było 2x2godziny ;p ale efekty były tego warte...

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 11:44:46

Cytat
whatsername87
tylko żeby nie brakło Ci potywacji, bo jazda na stacjonarnym jest straaaasznie nudna, mój robi obecnie za wieszak na torebki niestety ;)

Mój tak samo wieszak na ubrania i torebki :)

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 11:45:05

też mam rowerek stacjonarny
jezdzilam i efekty były
takze warto ;]

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 11:50:32

Uważam, że pomoże, jeśli masz zero ruchu, a teraz zaczniesz ćwiczyć to pomoże. Ja przy odchudzaniu biegałam, przez dwa tygdonie + własna dieta (dużo warzyw, nabiał, owoce, zero cukrów) w 6 tygodni poszło 6 kg:) teraz przytyłam 1,5 kg i biorę się za siebie, jeszcze 4 muszę zrzucić. Od dzisiaj zaczynam dietę. Być może takie biegi jak ja robię, czyli 1 km codziennie przez krótki czas mi nie pomoże, ale przez taki wysiłek mam większą motywację do diety. Jestem smakoszem jedzenia, uwielbiam jeść; jednak na diecie nie można się ugiąć. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości.

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 12:23:23

Przepraszam, ale muszę to napisać:) Głodówka i ćwiczenia to nie jest dobre połączenia, bo w trakcie ćwiczeń organizm musi skądś pobierać energię a jeśli nie będziesz jadła to będzie czerpał z mięśni. Nie schudniesz od tego tylko nabawisz się mikrouszkodzeń i nic dobrego Ci z tego nie przyjdzie. Jeśli zjesz na śniadanie jajko na miękko a na podwieczorek jogurt, na obiad pierś z kurczaka na parze z ryżem basmati to dostarczysz organizmowi wystarczająco dużo białka aby mięśnie pracowały prawidłowo, a tłuszczu tyle co nic. Wiem, że zrobisz jak uważasz, ale chciałam Ci napisać, że głodówka i ćwiczenia to kiepski pomysł ;)

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 12:29:11

Oczywiście,że działa na całe ciało,na brzuch również. Wszędzie w internecie fachowcy piszą,że to,iż ćwiczysz daną partię mięśni nie oznacza,że chudniesz tylko z niej.

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 12:29:30

Cytat
rikarika
Najlżejsze obciążenie, minimum godzina dziennie- u mnie to było 2x2godziny ;p ale efekty były tego warte...

Dokładnie ! ;) Też pedałuję codziennie po godzinie, a po tym 50-100 brzuszków ;) Efekty są! chcę zgubic 5 kg :D
Brak słodkości + dużo wody :)

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 12:32:51

Cytat
dalenka1389
Cytat
alexadol8
Wiem, że moja rada może wydać się dziwna, ale słyszałam, że jest skuteczna. Przed jazdą na rowerku obwiąż sobie brzuch folią spożywczą - ponoć działa jak sauna i szybciej spalasz tłuszcz.
ja też słyszałam o takiej metodzie ;p w sumie nie bez powodu w salonach kosmetycznych robią takie zabiegi :)
dziekuję Ci bardzo:)

Boże gdzie wy takie głupoty słyszałyście?!?! to nie pomaga w pozbyciu sie tkanki tłuszczowej tylko w pozbyciu się wody z organizmu!!! Tylko się bardziej spocisz i tyle owszem na wadze możesz zauważyć zmianę ale to utrata wody będzie. Na początku zawsze szybko waga pokazuje mniej bo najpierw organizm pozbędzie sie nadmiaru wody. Zajmuje się tym na codzien więc wiem o czym pisze.

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 2/5

Rower - zbiorczy

17 wrz 2012 - 12:32:53

daj linka do tego rowerka co kupiłac...

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

20 wrz 2012 - 16:02:40

Dziewczynki rowerek juz mam 2 dni :) super jestem zadowolona :) 200 brzuszkow i 1godz. jazdy na rowerku rewelacja jak beda po tym efekty dam znac :) i pokaze sie xD

Rower - zbiorczy

17 mar 2013 - 09:52:05

Witam
Na kwiecień planuję zakup roweru. Chcę go kupić przez internet, jadnak nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie znam się na tym.
Mam 20 lat i 170 cm wzrostu, a rower ma mi slużyć do letnich przejażdżek po nieco wyżej położonych terenach (jakieś 40 km jedna trasa), Mam na wydaniu 1300 zł na ten cel. Oglądałam różne modele, jednak w opisie jest cała masa parametrów, o których nie mam pojęcia. Może ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć, na co zwracać uwagę.Wiem, że mogę pójść do sklepu rowerowego i porozmawiać ze sprzedawcą, ale zazwyczaj wtedy ulegam ich namowom i kupuję coś, co okazuje się być " porażką w okazyjnej cenie". Może możecie polecić jakąś dobrą firmę, albo konkretny model. Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Rower - zbiorczy

17 mar 2013 - 09:55:21

Holenderki są najlepsze! ;D już nie mogę się doczekać aż się ociepli i wsiądę na rower :)

Rower - zbiorczy

17 mar 2013 - 09:59:26

Ja bym kupila w sklepie rowerowym. Po pierwsze wiem co kupuję, po drugie mogę dobrze zmierzyc czy nie jestem za wysoka do roweru, w internecie nie wiesz co za złom przeyjdzie itp

Rower - zbiorczy

17 mar 2013 - 10:00:50

wpierw poszłabym do sklepu rowerowego najlepiej z kimś, kto ma oględne pojęcie o rowerach (koleżanka, kolega, etc) i sprzedawca wam podpowie, co na dokładnie zwrócić uwagę. moze nawet w taki sklepie znajdziesz rower dla siebie. mój brat w zeszłym roku wynegocjował super rowerek z 1800 na 1500, z tym że wracał co jakiś czas i już jako ostatni na sklepie w tej cenie dostał ;)

Rower - zbiorczy

17 mar 2013 - 10:01:10

Też mi się holenderki podobają, tylko nie wiem czy taki rower się sprawdzi na różnych wzniesieniach, w polach i w lesie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy 96 cm w biodrach to dużo?