Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower - zbiorczy

26 sie 2014 - 11:25:10

Roweru nie traktuję jako sportu - to raczej mega fajny środek transportu, kiedy ciepło na drodze (mam swoją przestrzeń!). Czy można schudnąć? Trochę można, ale bez diety i większej dawki niż z pracy i do pracy samego roweru to i efekty będą. Ja tylko jeździłam właśnie do i z pracy (ok. 7-8 km w jedną stronę). Kondycja się poprawiła, skóra napięła, schudłam może z 1 kg (brak diety).

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Rower - zbiorczy

22 paź 2015 - 06:45:49

Do roweru przekonał mnie mój chłopak. Przedtem czasami o prawda jeździłam ale były to raczej okazjonalne wypady. Teraz jeździmy razem prawie codziennie. Rower teraz to mój podstawowy środek transportu.

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

22 paź 2015 - 09:13:11

Powiem wam, że jazda na rowerze wcale nie wspomaga odchudzanie. Jedynie wzmacniają się mięśnie nóg (uda, łydki). Jeżdżę codziennie 6km w jedną stronę do pracy, i po 3 miesiącach moje uda coraz bardziej puchną... Spodnie są coraz bardziej obcisłe... Muszę zacząć dietę, aby nie wyglądać jak jakiś paker od pasa w dół :P

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Rower - zbiorczy

24 lis 2015 - 18:26:25

Jasne że sama jazda na rowerze nie odchudza. Musi być ona połączona z dobrze dobrana dietą.

Rower - zbiorczy

27 lis 2015 - 13:49:00

A rower jest moją pasją, jestem w stanie przejechać nawet 100km, mój rekord to 130 w ciągu jednego dnia :D przeciętnie jak wychodzę pojeździć to około 40-60km i powiem Wam, że schudłam dzięki rowerowi z brzucha, bo on też pracuje podczas jazdy ;) jako środek transportu rower też się świetnie sprawdza, do pracy i na uczelnie szybko i ekologicznie :)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Rower - zbiorczy

06 sty 2016 - 00:08:42

Cytat
warszawianka96
A rower jest moją pasją, jestem w stanie przejechać nawet 100km, mój rekord to 130 w ciągu jednego dnia :D przeciętnie jak wychodzę pojeździć to około 40-60km i powiem Wam, że schudłam dzięki rowerowi z brzucha, bo on też pracuje podczas jazdy ;) jako środek transportu rower też się świetnie sprawdza, do pracy i na uczelnie szybko i ekologicznie :)

Ja też bym chciała z nadejściem wiosny zacząć jeździć na rowerze. Jakie rowery wybrać do jazdy po mieście?

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

06 sty 2016 - 07:00:02

uwielbiam rower! przymierzam się do zakupu nowego na wiosnę :-)

Rower - zbiorczy

26 sty 2016 - 15:46:52

Teraz niestety zima, więc i rower stoi w kącie. Ale na wiosnę, znowu zaczbnie sie jazda. Po 2-3 razy w tygodniu.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Rower - zbiorczy

06 lut 2016 - 15:24:23

Już czekam na wiosnę i na rowerek :) zaczęłam jeździć w ubiegłym roku i naprawdę się wciągnęłam. Poprawiła mi się kondycją, a to daje mi też sporo satysfakcji. I to świetny sposób na stres.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

Rower - zbiorczy

06 kwi 2016 - 14:34:45

Cześć, swój rower kupiłam tutaj http://mocnerowery.pl/ Jest to rower elektryczny i bardzo dobrze mi się nim jeździ. Wygląda stylowo :) Znajdziecie tu różnych producentów więc jest w czym wybierać :)

Rower - zbiorczy

07 kwi 2016 - 21:01:26

Nie wiem skąd przekonanie, że podczas jazdy na rowerze pracują tylko nogi. To także dobre ćwiczenie na brzuch i biodra.
Sama już od ponad miesiąca dojeżdżam do pracy (dziennie około 15km) i już zrzuciłam 1kg po zimie bez żadnej konkretnej diety.

Rower - zbiorczy

07 kwi 2016 - 21:07:52

jeżdzę cały rok nawet w sniezyce i deszcze swego czasu woziłam dziecko na bagażniku teraz juz tego nie robie bo jest już duza ale nadal do sklepu czasme dalej sie wybiorę bo lubię jeżdzić czasem robię po 20 km

Rower - zbiorczy

03 maj 2016 - 15:08:20

Cytat
marciaa0407
uwielbiam rower! przymierzam się do zakupu nowego na wiosnę :-)

Podejrzewam, że został już kupiony. :) Powiesz coś o nim?

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Rower - zbiorczy

14 maj 2016 - 15:43:12

Ja polecam firmy Kross rowery. Szczególnie sobie cenię ich rowery górskie i trekkingowe :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Rower - zbiorczy

30 maj 2016 - 16:00:00

kupiłam właśnie rower. teraz jeszcze zamówię te wszystkie gadżety (zapięcie, światełka, dzwonek i koszyk) i będę śmigać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aktywny tryb życia, fit, zdrowe odżywianie - porady i inspiracje!