Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower - zbiorczy

05 maj 2014 - 14:06:17

Ja już pociskam codziennie 5 km do pracy - na początku miałam niezłe zakwasy :d

Swoją drogą, widziałyście nowy konkurs na szafiarence?

Ten koszyyyyk rowerowy jest boski. Sakwa zresztą też chcę to! Idę szukać stylizacji :D

Rower - zbiorczy

06 maj 2014 - 22:05:50

Cytat
konieczna
Ja już pociskam codziennie 5 km do pracy - na początku miałam niezłe zakwasy :d

Swoją drogą, widziałyście nowy konkurs na szafiarence?

Ten koszyyyyk rowerowy jest boski. Sakwa zresztą też chcę to! Idę szukać stylizacji :D
Ja do pracy nie mogę, bo nie ma u nas prysznicu :)

Rower - zbiorczy

12 maj 2014 - 22:25:07

Macie jakąś sprawdzona kłódkę do zapinania roweru??taką z którą złodziej będzie musiał sobie trochę dłużej poradzić niż ze zwykłą??

Rower - zbiorczy

12 maj 2014 - 22:35:35

Ja od roku raz w tygodniu jeżdżę na siłowni na stacjonarnym, a trzy tygodnie temu zaczęłam też na tradycyjnym po kilka razy w tygodniu, na ile mi tylko czas pozwoli.

Rower - zbiorczy

14 maj 2014 - 13:57:25

Czesc dziewczyny.
Planuje sobie kupic rower, ale poki co nie mam kasy, wiec jakos bardziej jesienia..licze ze moze beda jakies wyprzedaze, i uda mi sie wyrwac tanio jakis rower na przyszly rok:)
Tylko mam taki problem, ze nie mam z kim jezdzic, chlopak mieszka daleko, z kolezankami tez nie bardzo.. i przyznam, ze mam ochote jezdzic sama dla siebie, jednak troche sie boje, bo roznie to bywa;/ no i boje sie ze potem ten rower bedzie po prostu stal i sie kurzyl..
Dlatego mam pytanie, jak to z wami jest? Jezdzicie sobie same na uczelnie, czy po prostu dla przejazdzki?:)

Rower - zbiorczy

15 maj 2014 - 14:08:54

Ja nie lubie jeżdzić sama. Zazwyczaj wybieram się z koleżanką albo facetem :)


Witam, jestem studentką Turystyki i Rekreacji.
Piszę pracę magisterską na temat różnic kulturowych w turystyce międzynarodowej.
Będę wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety.

http://www.ankietka.pl/ankieta/142948/znaczenie-roznic-kulturowych-w-turystycemiedzynarodowej.html


Mam ostatni dzień na zebranie badań, więc każda ankieta jest na wagę złota ;)
Z góry dziękuje za pomoc! :)
Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie chwilkę, a bardzo mi pomożecie :)

Rower - zbiorczy

17 maj 2014 - 19:28:38

Ja rowerkiem do pracy jeżdżę co dzień w jedną stronę 45 minut i w drugą tyle samo więc 1,5h dziennie to chyba sporo:)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Rower - zbiorczy

28 maj 2014 - 23:12:14

Dziewczyny, polecam Wam fantastyczną odzież na rower; tak właśnie ostatnio "wyGooglowałam" ten sklep i muszę przyznać, że znalazłam w nim asortyment, który już od dawna mnie interesował, między innymi bardzo fajna bielizna termoaktywna jest, ale oczywiście nie tylko. Zerknijcie sobie same: <moderacja>. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 14:42 przez moderator.

Rower - zbiorczy

29 maj 2014 - 13:30:30

jak na razie pozostanę przy tradycyjnym ubraniu, nie jestem jeszcze aż taką profesjonalistką aby inwestować w jakąś specjalną odzież rowerową

Rower - zbiorczy

18 cze 2014 - 21:37:43

Witajcie.

Lubię aktywny sposób na pozbywanie się zbędnych kilo, fitness, siłownia mnie ograniczają. Inna kwestia to rower właśnie. Poznaję nowe miejsca, nowych ludzi, kształtuję sylwetkę i mam dobrą kondycję. O to chodzi! :)

Pozdrawiam,

Anna

Rower - zbiorczy

22 cze 2014 - 19:44:09

Wspaniała rzecz. Co dzień robię ok 10 km. Ale w sobotę wypuszczam sie na 20 km.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Rower - zbiorczy

29 cze 2014 - 19:20:04

No ja też coraz więcej km robię na rowerku :) A w czym jeździcie? W jakiś specjalnych leginsach czy w zwykłych ciuchach sportowych? Czy warto kupować coś specjalnego na rower?

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Rower - zbiorczy

30 cze 2014 - 11:16:47

Jeżeli jeździsz na dłuższych dystansach to oczywiście warto. Tego typu odzież lepiej odprowadza pot na zewnątrz. Przez to, że przylega do ciała, Twoje kształty są bardziej opływowe. Nic Ci też nie "dynda" super
Jeżeli szukasz czegoś tańszego to takimi markami są np Roelli lub Mimo. Z droższych to przede wszystkim Craft czy Shimano. Rzuć okiem na http://www.mikesport.pl/ - mają tam bogaty asortyment a przy zamówieniu powyżej 200 zł dostawa jest za free.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Rower - zbiorczy

20 lip 2014 - 21:37:18

Zgadzam się - jeśli jeździmy na dłuższe dystanse, to lepiej kupić dobrą odzież. Ja jeżdżę raz na jakiś czas - zazwyczaj w legginsach i jakiejś bawełnianej koszulce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bieganie a waga