Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:03:03

zanim Ci sie wyrobią mięśnie to spalisz tłuszcz

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:09:51

Guzik prawda,najpierw tłuszcz przemieni się w tkankę mieśniową i dopiero ją możesz spalić. Uwierz,wiem co mówię ;)

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:16:10

Cytat
ecri16
Guzik prawda,najpierw tłuszcz przemieni się w tkankę mieśniową i dopiero ją możesz spalić. Uwierz,wiem co mówię ;)

Niemożliwe, gdyż nie da się spalić tkanki mięśniowej :)

A co do pytania założycieli wątku, mięśni wprawdzie trochę Ci przybędzie, ale jednocześnie będziesz spalać duże ilości tłuszczu z ud i łydek. Więc rower jest jak najbardziej OK.

zweryfikowana
Posty: 1.482
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:20:50

Niemożliwe, gdyż nie da się spalić tkanki mięśniowej :)

A co do pytania założycieli wątku, mięśni wprawdzie trochę Ci przybędzie, ale jednocześnie będziesz spalać duże ilości tłuszczu z ud i łydek. Więc rower jest jak najbardziej OK.[/quote]


Jeśli tak to na pewno bede jezdzila :) w sumie wole troszke miesni niz tluszczu :)

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:22:23

mnie się wydaje, że raczej nie zrzucisz cm w udach a raczej wyrobią Ci się mięśnie które dodatkowo je pogrubią.

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:22:27

chyba ci sie lyki umiesnia. tak mi sie wydaje ale sie nie znam na tym. moze skakanka albo cos innego bedzie lepsze?!

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:26:53

ja jezdze na rowerze;] duuuzo w zasadzie na zajecia i na proby czy zalatwiac sprawy na miasto^^ rower to fajna sprawa^^ i schudniesz i miesnie urosna ale glownie uda biora:]

Rower - zbiorczy

16 cze 2010 - 20:02:00

zależy na jakim obciążeniu. jeśli na małym- spalisz tłuszcz, wyrzeźbisz je, na dużym- wyrobisz sobie mięśnie, ale wyaje mi sie czy tak czy tak troszkę cm zgubisz i cellulit też się zmniejszy ;)

Rower - zbiorczy

16 cze 2010 - 20:03:44

ja w ciągu 2 tygodni spaliłam tłuszcz na udach i je wyrzeźbiłam (ale tak ładnie mi sie wyrzeźbiły) plus ujędrniły mi sie . codziennie rano jechałam na rowerek na godzinke , póxniej kapiel i balsam ujędrniający . efekty były mega :)

Rower - zbiorczy

16 cze 2010 - 20:06:54

to muszę też wypróbować :)

Rower - zbiorczy

16 cze 2010 - 20:11:46

Na rowerku pracują misnie nóg i nawet brzucha. Sama zaczełam jezdzic bo na tym najbardziej mi zalezy.
Pedałowanie jest przyjemne więc trzeba skorzystać dla urody ;P

Rower - zbiorczy

16 cze 2010 - 22:27:42

tylko pamietaj zeby nie przesadzac i nie nadwyrezac miesni czyli jezdzic nie za szybko, ja troche przegielam i jezdzilam i za szybko i z duzym wysilkiem i zamiast schudnac to na udach zrobily mi sie miesnie;o

Rower - zbiorczy

17 cze 2010 - 00:23:15

co chcesz ladne masz nogi:) widze ze trenujesz ( nie wiem czy amatorsko czy wyczynowo) ale wiadomo jak jezdzisz wiecej i wiecej to misnie zaczynaja sie mcniej i wyrazniej ksztaltowac ;P Ja jestem plywaczka i wiadomo moje plecki sa dosc umiesnione z racji tego ze plywaczki tak maja ;) ale reszta idealna wiadomo jakbym sobie plywala rekreacyjnie wygladalo by wszytko inaczej miesnie barki nie bylyby takie wydatne... tak jak twoje uda czy lydki :) pozdrawiam

Rower - zbiorczy

17 cze 2010 - 00:27:20

Rower jak najbardziej tak napewno schudniesz z nóg ale wyrobisz sobie też mięśnie co nie znaczy że będziesz miała wielkie umięśnione nogi ja jezdżę na rowerze i jestem zadowolona

Rower - zbiorczy

29 cze 2010 - 14:36:26

Na pewno jazda na rowerze Ci pomoże. Też kiedyś uważałam swoje uda za zbyt grube i jeździłam (z tym, że też biegałam) dosyć sporo i zrobiły się szczupłe ;)
Nic tylko wskakiwać na rower ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??