Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower - zbiorczy

02 kwi 2009 - 19:57:12

Hej dziewczyny już robi się ciepło, więc większość nas wskoczy na rowerek. Ja zaczęłam wczoraj i na raz walnęłam ok 8km. Rano oczywiście zakwasy, ale nie taaakie duże :P. Moje pytanie jest takie: czy dużo kg można zrzucić podczas jazdy na rowerze? Jak często i ile godzin trzeba jeździć? Na jakie partie ciała działa najlepiej jazda na rowerze (np. gubimy boczki itp) ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 00:47 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

02 kwi 2009 - 20:02:32

kocham rower i napewno na niego wskocze jak juz bede mogla bo obecnie moge tylko pomarzyc bo mam noge po zlamaniu :( i rehabilitacja mnie czeka. co jazda daje nie wiem ja mam z tego niezła frajde :P

Rower - zbiorczy

02 kwi 2009 - 20:05:44

super na nogi:)i ogolnie duzo sie spala ale to idzie w miesnie:)ja nie przepadam,bo ostatnio jak mnie chlopak wyciagnal to ledwo do domu doszlam;/tak mnie pupa bolala:p

Rower - zbiorczy

02 kwi 2009 - 23:04:43

ja jeżdze codziennie po 10km. na rowerku stacjonarnym i kocham to robic-jezdzic.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

17 kwi 2009 - 11:18:20

Ja kupiłam sobie nakładkę żelową na siodełko ale i tak mnie tyłek bolał :), ale ja to od razu 20 km sobie strzeliłam i nawet nie maiłam zakwasów. Teraz jeżdżę codziennie i już się tak nie męczę jak na pierwszej wyprawie :) a w weekend jedziemy sobie na cały dzień na długą wycieczkę w góry :).

Rower - zbiorczy

17 kwi 2009 - 11:22:54

Moja koleżanka nawet schudła podczas naszych jazd na rowerze (ale to pewnie tez dlatego ,że pilnowałam jej diety:) ogólnie zawsze gdy przychodza cieplejsze dni wsiadam na rowerek i jeżdże po: drogach, polach i wertepach :D

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

17 kwi 2009 - 12:53:16

Rower, to co kocham najbardziej :) niech tylko napiszę tę cholerną maturę :D to od razu wsiadam na rower :) 4 miesiące na rowerze mhmmm

w tamtym roku jezdzialm regularnie ok 2h dziennie:)

baaaaardzo schudlam, ok 10 kg :)
nawet pprzez zime waga mi nie wrocila, tylko przytylam tak z 2 kg :) w udach niestety;/
wiec za niedlugo znow wskakuje na rowerek :)

Rower - zbiorczy

17 kwi 2009 - 17:50:10

Ja chodze po 2 miliony kroków w Rabce

Rower - zbiorczy

09 kwi 2009 - 15:27:05

rower dobry na...? słyszałam, że na tyłek i nogi ;) piszcie co sądzicie o jeździe na rowerku ;)

Rower - zbiorczy

09 kwi 2009 - 15:28:47

Mój ulubiony sport po pływaniu to właśnie rower, jest świetny na mięśnie nóg ;D A teraz mamy idealny czas na wiosenne przejażdżki ;)))

Rower - zbiorczy

10 kwi 2009 - 22:47:19

ja jezdze codziennie od roku po 10km. i czyje sie świetnie i jem wszystko co mi smakuje i nie tyje.

Rower - zbiorczy

12 kwi 2009 - 13:36:10

Ja mam stacjonarny, jeżdżę w domku :-) Idealny sposób na schudnięcie, nie tylko z ud, ale i z talii np. ;-) Ze wszystkiego, bo jazda rowerem to ćwiczenia aerobowe, które spalają tkankę tłuszczową :-)

Rower - zbiorczy

12 kwi 2009 - 13:44:19

Stacjonarny mam w domu, nie przepadam za nim, wolę wycieczki :D Tydzień temu zrobiłam prawie 50 km z kolega, w ten weekend tez chciałabym iśc, ale niestety gardło mnie boli :(

Rower - zbiorczy

12 kwi 2009 - 15:02:13

Kocham rower i czekam az się wypogodzi bo przytyłam przez zimę 5 kilo.. masakra ;d

zweryfikowana
Posty: 1.482
Ostrzeżenia: 1/5

Rower - zbiorczy

11 cze 2010 - 15:01:26

Dziewczyny mam takie pytanie.. No bo bardzo bym chciała schudnąć w udach ponieważ nie mam ich najchudszych... i są moim kompleksem :( Postanowilam ze wraz z chlopakiem zaczne jezdzic na rowerze. Co o tym myslicie ?? Strace kilka cm i wyrobia mi sie troszke nogi i zniknie cellulit ?? Czy raczej zrobia mi sie miescie i beda tylko grubsze ?? Bieganie odpada poniewaz nie mgoe biegac :(..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy