Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 19:14:04

A Ja Wam powiem ze robilam 2 miesiace 8 min abs. codziennie. i co? tyle ze mi sie troszke brzuch spłaszczył.. dwa tygodnie a6w które zrobilam zrobiły wiecej.. ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

05 paź 2013 - 00:14:06

A mnie a6w na prawdę masakrycznie nudzi... Nie męczy mocno, ale jestem strasznie znudzona i dlatego nigdy nie mogę się za to zabrać, wolę innego rodzaju ćwiczenia

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

18 paź 2013 - 23:06:43

a6w nie jest dobrym ćwiczeniem dla osób, które wogóle nie ćwiczą.
Też kiedyś od tego zaczynałam, bo myślałam że jest ok.
Chcąc spalić tkankę tłuszczową w okolicy brzucha i oponki trzeba szczególnie ćwiczyć cardio i stosować odpowiednią dietę. Bieganie, orbitreki, roki, skakanki itp. Brzuszki, a6w oczywiście też, wtedy jest to idealny dodatek do naszego treningu. Nie jestem trenerem, ale sporo już ćwiczę. Same brzuchy nic nie dadzą. Przed a6w zróbcie chociaż 45 minut szybkiego marszu, biegu, skakanki.
Najlepiej skonsultować wszystko z trenerem personalnym. Ja tylko piszę ze swojego doświadczenia z wieloma ćwiczeniami.

Polecam Mel B, Natalilę Gackę! 19.10 w Krakowie w klubach Platinium ma wykłady o treningach i diecie, Tiffany, Ewę Ch. też - skalpel lub killer.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 23:14 przez trytry.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

30 sty 2014 - 22:14:30

ktoś tu jeszcze zagląda??
za mną 4 dzień z 42...
nie spodziewam się spektakularnych efektów
ale trzeba się "tego" pozbyć;/;/;/

jak dotrę do połowy to się pokżę



niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

08 lut 2014 - 09:03:14

To dla wszystkich ambitnych skończyć 6 weidera polecam ten artykuł na hellozdrowie: http://www.hellozdrowie.pl/ruch/6-weidera-obalamy-mity
Szczerze mówiąc ja po jego przeczytaniu trochę się zdemotywowałam...

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

08 lut 2014 - 09:07:01

Cytat
afrah84
ktoś tu jeszcze zagląda??
za mną 4 dzień z 42...
nie spodziewam się spektakularnych efektów
ale trzeba się "tego" pozbyć;/;/;/

jak dotrę do połowy to się pokżę

jeśli myslisz, że a6w spalisz tłuszczyk, to sie mylisz. Nie do tego służą te ćwiczenia. One ci wyrobia mięśnie, wzmocnią brzuch, lekko spłaszczą, ale tylko przez to, że mięśnie będą lepiej trzymać wnętrzności w środku, ale tłuszczyk zostanie, niestety :) na tłuszczyk ćwiczenia cardio, aeroby. Wtedy a6w aby wyrobić kształt :)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

08 lut 2014 - 09:19:46

Nie dla każdego jest dobra a6w, ćwiczyłam, nie dość, że naprawdę nudne to strasznie mnie po tym bolał kręgosłup. Od razu uprzedzam, że ćwiczenia wykonywałam prawidłowo i nie była osobę otyłą, chciałam tylko urzeźbić brzuch.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

08 lut 2014 - 09:24:37

Cytat
patkaaaa94
Nie dla każdego jest dobra a6w, ćwiczyłam, nie dość, że naprawdę nudne to strasznie mnie po tym bolał kręgosłup. Od razu uprzedzam, że ćwiczenia wykonywałam prawidłowo i nie była osobę otyłą, chciałam tylko urzeźbić brzuch.

to albo jednak robiłaś źle, albo masz coś z kręgosłupem.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

21 lut 2014 - 14:00:17

to są po prostu za ciężkie ćwiczenia dla początkujących, jak ktoś ma słaby brzuch, to obciąża kręgosłup i to wcale nie wynika ze złej techniki

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

18 mar 2014 - 10:26:09

niestety nie dotrwałam do końca niestety :) Ale mój cel na lato to wykonać przynajmniej jedną serię!

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

17 cze 2014 - 16:48:38

Serio 8 min ABS nie przyniosło efektów? :p to chyba coś nie tak robilas :D

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

18 gru 2014 - 08:03:19

Dziewczynki robiłam kiedyś 6 calą calutka tak sie z przyjaciółką zawzięłyśmy i nawzajem motywowały - szczerze efektu nie było żadnego tylko napięta skóra. jedyne co mi pomogło na brzuch to pilates., spokojny w domowym zaciszu...

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

07 sty 2015 - 11:37:27

6 Weidera naprawdę działa, ale nie liczcie na cuda. Najpierw warto zrzucić warstwę tłuszczu żeby odsłonić mięśnie, które wykształtują się podczas ćwiczeń szóstką.


--------------------
Najdokładniejsze sprzątanie Warszawa!

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

13 mar 2015 - 11:00:33

ja 5 dzien dopiero

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

07 kwi 2015 - 11:27:49

Osobiście odradzam ten morderczy trening i to nie przez to, że jest nieskuteczny, ale przez to, że jest bardzo szkodliwy dla naszego kręgosłupa. A mooim zdaniem nie warto ryzykować dla płaskiego brzucha uszkodzeniem kręgosłupa. Znam kilka osób, które wylądowały na rehabilitacji właśnie przez przetrenowanie Weiderem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism