Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:43:30

ja cwiczylam,kilka dni. Mimo tego ze mam plaski brzuch, chcialabym go ladnie wyrzezbic ;) efekty ponoc sa bardzo dobre pod warunkiem ze cwiczenia wykonuje sie prawidlowo. Ja podczas robienia brzuszkow mam pewnien problem, otoz bardzo boli mnie szyja. Nie wiedzialam jak temu zaradzic, dlatego tez zaprzestalam cwiczen, ale od dzis znowu zaczlam ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:46:43

nuuda, spróbuj lepiej abs z mel b, z 6 i tak pewnie zrezygnujesz po niedlugim czasie;p
albo brzuszki w pozycji stojącej poszukaj na YT. Ale to najlepiej polaczyć z jakimś abs-em



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 18:48 przez kindziadiva6.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:48:16

Ja kiedyś zrobiłam przez dwa tygodnie, codziennie po pół godzinie, na sobie efektu nie widziałam (jeśli chodzi o rzeźbienie, bo od zawsze mam płaski brzuch i jestem szczupła), ale np. kolega który robił te same przez taki sam czas się ''podwójnie'' wyrzeźbił mając już wcześniej lekko urzeźbiony brzuch.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:51:12

mi właśnie przeszkadza bardziej tłuszczyk niż rzeźba której nie mam :D haha
niby jestem chuda ale z brzuchem i to mnie wkurza

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:51:55

ja robie o 2 tygodni i na razie spoko. Nie jest to trudne, najważniejsze to wytrwać :)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:52:16

odstaw to g*wno i nie baw się w 6 weidera. jeśli chcesz zrzucić z brzuszka, postaw na aerobowe ćwiczenia i jakoś różnicuj brzuszki i będzie dobrze. 6 weidera dla kobiet jest bardzo często zabójcza - dla kręgosłupa. ja zrobiłam 23 dni i nie umiałam wstać z łóżka z bólu.
aha, i jeszcze - jeśli nie dbasz o dietę, nie będzie żadnych efektów przy weiderze. tylko mięśnie się wykształcą pod oponką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 18:52 przez miruker.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:54:48

no nigdy nie patrzałam na to co jem bo nie tyłam a teraz po latach prosze już brzuszek wychodzi :D

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:55:36

Cytat
ms27
ja cwiczylam,kilka dni. Mimo tego ze mam plaski brzuch, chcialabym go ladnie wyrzezbic ;) efekty ponoc sa bardzo dobre pod warunkiem ze cwiczenia wykonuje sie prawidlowo. Ja podczas robienia brzuszkow mam pewnien problem, otoz bardzo boli mnie szyja. Nie wiedzialam jak temu zaradzic, dlatego tez zaprzestalam cwiczen, ale od dzis znowu zaczlam ;)

Szyja boli gdy źle ustawiamy głowę :) Szyja prosto, patrzeć najlepiej przed siebie :D taka mądra jestem bo instruktor fitness zauważył że właśnie źle robię :D wzięłam sobie do serca jego rady i teraz nie mam problemu :) co prawda 6 weidera nigdy nie robiłam, ale np. przy mel b są mega efekty

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:57:27

a po mel b po jakim czasie widać etekty?

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:58:37

Cytat
agniehaa89
Cytat
ms27
ja cwiczylam,kilka dni. Mimo tego ze mam plaski brzuch, chcialabym go ladnie wyrzezbic ;) efekty ponoc sa bardzo dobre pod warunkiem ze cwiczenia wykonuje sie prawidlowo. Ja podczas robienia brzuszkow mam pewnien problem, otoz bardzo boli mnie szyja. Nie wiedzialam jak temu zaradzic, dlatego tez zaprzestalam cwiczen, ale od dzis znowu zaczlam ;)

Szyja boli gdy źle ustawiamy głowę :) Szyja prosto, patrzeć najlepiej przed siebie :D taka mądra jestem bo instruktor fitness zauważył że właśnie źle robię :D wzięłam sobie do serca jego rady i teraz nie mam problemu :) co prawda 6 weidera nigdy nie robiłam, ale np. przy mel b są mega efekty




dzieki za odpowiedz;)szyja prosto czyli nie zgniac jej ani nic? kompletnie nieruchoma?
mel b polecam! jej glos jest mega motywujacy fajnie sie z nia cwiczy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 18:59 przez ms27.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 19:01:32

Cytat
ms27
Cytat
agniehaa89
Cytat
ms27
ja cwiczylam,kilka dni. Mimo tego ze mam plaski brzuch, chcialabym go ladnie wyrzezbic ;) efekty ponoc sa bardzo dobre pod warunkiem ze cwiczenia wykonuje sie prawidlowo. Ja podczas robienia brzuszkow mam pewnien problem, otoz bardzo boli mnie szyja. Nie wiedzialam jak temu zaradzic, dlatego tez zaprzestalam cwiczen, ale od dzis znowu zaczlam ;)

Szyja boli gdy źle ustawiamy głowę :) Szyja prosto, patrzeć najlepiej przed siebie :D taka mądra jestem bo instruktor fitness zauważył że właśnie źle robię :D wzięłam sobie do serca jego rady i teraz nie mam problemu :) co prawda 6 weidera nigdy nie robiłam, ale np. przy mel b są mega efekty




dzieki za odpowiedz;)szyja prosto czyli nie zgniac jej ani nic? kompletnie nieruchoma?
mel b polecam! jej glos jest mega motywujacy fajnie sie z nia cwiczy ;)

tak dokładnie szyja prosto, nie zginamy :) ja też ją uwielbiam, poprawia humor, szczególnie gdy już nie daję rady :D

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 19:05:26

Cytat
agniehaa89
Cytat
ms27
Cytat
agniehaa89
Cytat
ms27
ja cwiczylam,kilka dni. Mimo tego ze mam plaski brzuch, chcialabym go ladnie wyrzezbic ;) efekty ponoc sa bardzo dobre pod warunkiem ze cwiczenia wykonuje sie prawidlowo. Ja podczas robienia brzuszkow mam pewnien problem, otoz bardzo boli mnie szyja. Nie wiedzialam jak temu zaradzic, dlatego tez zaprzestalam cwiczen, ale od dzis znowu zaczlam ;)

Szyja boli gdy źle ustawiamy głowę :) Szyja prosto, patrzeć najlepiej przed siebie :D taka mądra jestem bo instruktor fitness zauważył że właśnie źle robię :D wzięłam sobie do serca jego rady i teraz nie mam problemu :) co prawda 6 weidera nigdy nie robiłam, ale np. przy mel b są mega efekty




dzieki za odpowiedz;)szyja prosto czyli nie zgniac jej ani nic? kompletnie nieruchoma?
mel b polecam! jej glos jest mega motywujacy fajnie sie z nia cwiczy ;)

tak dokładnie szyja prosto, nie zginamy :) ja też ją uwielbiam, poprawia humor, szczególnie gdy już nie daję rady :D





dzieki w takim razie sprobuje ! ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 19:08:19

to w takim razie jeszcze jedno pytanie jak ćwiczyć to z mel b znalazłam jeden filmik na brzuch na youtube i to mam ćwiczyć ciągle ? i po ile razy w ciągu dnia ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 19:08:23

Zrobiłam szóstkę, brzuch się wzmocnił i był twardy, ładny, ale z własnego doświadczenia nie polecam, bo te ćwiczenia to nuda okropna i po tygodniu już się nie chce. Przy końcowych dniach zrobienie całości zajmuje godzinę. To jest minus przeważający plusy. Polecam Mel B. trening brzucha lub trening ABS ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 19:09:49

Bóle szyi mogą także wystepować od tego, że trzymasz ręce na szyi/karku i rękami ciągniesz ją do skłonu za to boi kark a to mają pracować mięśnie brzuch a nie rąk. Rece jak trzymasz na karku to łokcie powinny być jak najdalej siebie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism