Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

11 kwi 2013 - 23:03:31

ja dziś 4 dzień mam , i jak na razie nie czuje żadnego zmęczenia ćwiczeniami... zobaczymy jak to będzie za parę dni :) hehehe miejmy nadzieje ze dotrwam do końca ! :D

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

18 kwi 2013 - 20:59:34

Ja jestem na 11 dniu, zauważyłam dziś ładnie zarysowane górne partie mięśni brzucha co tylko motywuje mnie do dalszych ćwiczeń:) Do tego od jutra zaczynam 8min ABS rano, A6W wieczorem i mam nadzieję, że będzie ok:)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

18 kwi 2013 - 21:08:26

ja się w końcu muszę zabrać za to najpóźniej do niedzieli, trzeba coś wyćwiczyć :)
Wrzucajcie swoje foty przed, w trakcie i po, może będzie to dodatkowa motywacja ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

19 kwi 2013 - 11:08:08

ćwiczyłam A6W przed ciążą i efekt był cudowny :) mięśnie były widoczne i ciało ładne. teraz niestety widać wielki brzuch w którym jest mój kochany dzidziuś :) i wiem, że jak urodzę i dojdę do siebie po ciąży to wróce do A6W koniecznie :)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

19 kwi 2013 - 11:15:05

raz już w połowie przerwałam, ale może i znów zacznę..;) POWODZENIA!

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

26 kwi 2013 - 21:45:32

Moje 2 koleżanki po tych ćwiczeniach nabawił się zwyrodnień kregosłupa;
poczytałam tez trochę o tym w necie i rzeczywiście... strasznie obciąża kręgosłup ;/
lepsze jest ABS - 8 minut cwiczeń i podobne efekty do A6W.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

26 kwi 2013 - 21:53:59

Uważajcie dziewczyny na kręgosłup, moja koleżanka przed ślubem chciała schudnąć i teraz narzeka na kręgosłup strasznie.
ja dałam rade tylko kilka dni bo tez strasznie mnie bolał.

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

26 kwi 2013 - 22:02:22

A ja ćwiczę 17 dni i jak na razie efekty są zadowalające ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

26 kwi 2013 - 22:06:20

ja dopiero jestem na drugim dniu, dodatkowo jeżdże na rowerku po 2 godziny efekty już niedługo ;)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

26 kwi 2013 - 22:14:23

Ja robiłam 6 weidera już kilka razy. Jeżeli mogę doradzić-wytrwaj do 11 dnia i rób dalej 2 tygodnie tylko te 3 serie po 10 powtórzeń. Na pierwszy raz dla kogoś kto nie ma ani trochę wzmocnionego brzucha 6 weidera może być szkodliwa! Najpierw dojdź do wprawy,a potem "torturuj się" resztą dni z tabelki weidera. Uwierz, że będzie ciężko bez tego co mówię. Potem przyjdą problemy z karkiem i lędźwiami. 6 weidera jest dla kogoś kto już ćwiczył... Może weź się za jakieś ćwiczenia abs. Polecam^^

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

26 maj 2013 - 02:07:05

Wytrwałam A6W, efekt był bardzo ładny, ale tylko dlatego, że nie miałam ani grama tłuszczu na moim brzuchu przy rozpoczęciu, chciałam uwidocznić mięśnie. Moja koleżanka robiła równo ze mną, u niej efekty były na prawdę minimalne, bo chciała spalić swoją oponkę. Od tego czasu minął ponad rok i od wtedy żaden lekarz nie potrafi wyleczyć mnie z bólów pleców. Więc generalnie nie polecam. Są miliony innych ćwiczeń na brzuch, które dają radę, uwielbiam ćwiczyć z Mel B, na efekt czeka się dłużej, ale czemu mamy robić sobie krzywdę tym co ma być zdrowe :)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 cze 2013 - 16:48:49

Ja jestem dopiero na 4 dniu, ale mam tak ogromną determinację ,że nie odpuszczę :D Mam plaski brzuch, chcę uwidocznić mięśnie. Wczoraj wlaśnie troche dokuczal mi ból mięsni, dzisiaj jest lepiej:) zaraz zaczynam kolejny raz cwiczyc;) fajna ,energiczna muzyka, mata, otwarte okno i jest ok:)

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

28 cze 2013 - 15:45:42

TO NIE DZIAŁA! NAPRAWDE! Mam wielu znajomych co podjeli wyzwanie, widzialam "efekty' w internecie. Nie ma nic oprócz rozczarowania.

Wszyscy co interesują się choć trochę sportem siłowym, już dawno wiedzą że AW6 można włożyć między bajki!

Mięsien brzucha nie może być trenowany codziennie, bez odpoczynku, ponieważ w budowaniu mięsnia najważniejszy jest dzień regeneracji! To własnie wtedy najbardziej rośnie. Trenowany codziennie spala się, zakwasza i przetrenowyje. W rezultacie nie rośnie, a może nawet zmaleć.
Brzuszki rób, ale max 3 razy w tygodniu, co drugi dzień,

DAJ ODPOCZĄĆ MIĘŚNIOM, BO NIC Z TEGO NIE BEDZIE, AW6 TO SCIEMA

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy

16 lip 2013 - 18:40:52

Czy któraś z was próbowała to ćwiczyć i czy widziałyście jakies efekty . Od jakiegoś czasu przeszkadza mi mój brzuszek i zastanawiam się co z nim zrobić . Prosze o pomoc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cwiczenia na brzuch