Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

28 lis 2013 - 16:59:58

Orientuje się ktoś, czy trzeba być mega rozciągniętym, żeby zacząć pole dance? Czy dla początkującej jest taryfa ulgowa? ;)

pole dance

28 lis 2013 - 17:17:27

Ja bym chetnie poszla ale sama to nie wiem .jest ktos chetny z lodzi:-P

pole dance

28 lis 2013 - 19:24:52

Na początku nie trzeba byś rozciągnietym, podstawowe figury tego nie wymagają. Późneij dopiero zacznie się koszmar ;p

pole dance

28 lis 2013 - 20:31:46

Cytat
paucia444
Ja bym chetnie poszla ale sama to nie wiem .jest ktos chetny z lodzi:-P
paucia444 - ja jestem z Łodzi i chodzę już od ponad pół roku do lejdis studio (na placu Wolności). Od 2 grudnia otwierają nowe studio - większe troszkę- na lipowej 15/17. Jak chcesz to mogę Ci pomóc się wkręcić.

pole dance

02 gru 2013 - 11:02:27

Ja nie byłam mega rozciągnięta i też dawałam radę, nie jest to wymagane na poziomie podstawowym :)

pole dance

17 gru 2013 - 11:40:56

kilka razy bylam na treningu poola ale jednak nie czuje w tym na silach zeby dalej trenowac wole dalej bieznie ;)

pole dance

29 gru 2013 - 18:55:01

Trenuję pole dance od 3msc i powiem Wam dziewczyny, że gorąco polecam! Po pierwsze pole dance nie ma nic wspólnego ze strip dance'm - TO DWIE ROŻNE RZECZY!Jedyne co je łączy to rura. Pole dance to przede wszystkim ćwiczenia siłowe połączone z akrobatyką. Bardzo drażni mnie kiedy ktoś kojarzy ten sport ze striptizem i klubami nocnymi. To dowód tylko na to, że nasz kraj jest nadal 100 lat za murzynami. Obecnie są organizowanie mistrozstwa świata pole dance, a od kilku lat trwają starania o uczynienie go jedną z dyscyplin olimpijskich.
Pole dance to praca wszystkich mięśni, siniaki i otarcia. Ale także piękny efekt ciężkiego wysiłku.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

29 gru 2013 - 18:57:15

Trzeba mieć silne ręce i nogi by utrzymać się na rurze :) Nigdy nie próbowałM , ALE TO BARDZO CIEKAWE i fajnie by było zatańczyć swojemu mężczyznie ;)

pole dance

29 gru 2013 - 19:02:36

Cytat
kinga_pe
eeeee nie. taniec na rurze kojarzy mi sie tylko z jednym. jak chcecie fajnei spedzic czas i pocwiczyc to polecam zumbe

kobiety - striptizerki przewaznie maja niewiele wspólnego z prawidziwym tańcem na rurze.

pole dance

29 gru 2013 - 19:06:17

ja bym chetnie poszła kurs pole dance

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

28 gru 2015 - 16:44:31

Cytat
dominika_r
Orientuje się ktoś, czy trzeba być mega rozciągniętym, żeby zacząć pole dance? Czy dla początkującej jest taryfa ulgowa? ;)

Idąc na zajęcia z pole dance trafisz na grupę początkującą jeśli nie miałaś wcześniej doświadczenia z tą aktywnością. Instruktorzy przygotowują na samym początku zestaw łatwych ćwiczeń i figur. Wprowadzenie dopiero przygotuje do zaawansowanych ćwiczeń. Bez obaw możesz iść jeśli póki co Twoja kondycja i wytrzymałość nie jest dobra. Wraz z większą ilością zajęć na jakich będziesz Twoje mięśnie będą się wzmacniały i na pewno dasz sobie później radę. Zawsze możesz dodatkowo niektóre ćwiczenia wykonywać w domu, żeby nie wypaść na zajęciach najgorzej.

zweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

02 sty 2016 - 15:13:10

Hej wszystkim, mam Wam do zaoferowania całodniowe zaproszenia do klubu Fitness Academy w King Square w Krakowie. zaproszenie obejmuje wszystkie zajęcia w grafiku, siłownie oraz strefę Spa. Zainteresowanych prosze o podanie numeru telefonu (ewentualnie maila) celem umówienia spotkania w klubie oraz wpisania do księgi gości. Jednorazowe wejście kosztuje 39 zł, z tym zaproszeniem wejście jest bezpłatne:D

pole dance

06 sty 2016 - 11:57:48

Nie przepadam za tym. Tak jak już było napisane jeden lubi to a drugi tamto.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

12 sty 2016 - 21:48:13

Cytat
Radik90
Nie przepadam za tym. Tak jak już było napisane jeden lubi to a drugi tamto.

Oczywiście, każdy ma wolny wybór pod względem tego co lubi. Różni ludzie i różne upodobania. Na pewno znajdziesz jakąś aktywność, albo już ją masz która Ci w zupełności odpowiada. Najważniejsze to popróbować wszystkiego tak by z własnego doświadczenia wiedzieć czy się coś lubi czy nie, a nie kierować się wyłącznie zasłyszanymi opiniami. Ja jestem typem osoby, która lubi aktywność i eksperymenty więc co jakiś czas chodzę na różne zajęcia by tylko zobaczyć na czym polegają. Czasem zdarza się, że mi się coś spodoba i po jakimś czasie powracam.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

10 lis 2016 - 10:44:04

Fajnie wygląda, ale chyba jest bardzo wymagające. Można pójść na zajęcia jeżeli nic nie ćwiczę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fitness, Wrocław