Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

19 cze 2013 - 23:10:43

zawsze chciałam spróbować ;)

pole dance

19 cze 2013 - 23:14:34

ja to trenuję, w lipcu będzie rok od kąd zaczęłam i uwielbiam to za to że mam większą świadomość ciała, czuję sie seksownie :)

pole dance

19 cze 2013 - 23:16:56

Cytat
olgalenk
do tego chyba trzeba byc gipkim :)

pole dance

19 cze 2013 - 23:22:00

Ja podziwiam tych ludzi ;)

pole dance

19 cze 2013 - 23:24:51

Cytat
maylo
ja to trenuję, w lipcu będzie rok od kąd zaczęłam i uwielbiam to za to że mam większą świadomość ciała, czuję sie seksownie :)

jak często masz zajęcia? byłas wczesniej gibka?
Bo ja jestem wysportowana, ale od zawsze mam problemy z elastycznością

pole dance

19 cze 2013 - 23:30:40

Cytat
claudyn
Cytat
maylo
ja to trenuję, w lipcu będzie rok od kąd zaczęłam i uwielbiam to za to że mam większą świadomość ciała, czuję sie seksownie :)

jak często masz zajęcia? byłas wczesniej gibka?
Bo ja jestem wysportowana, ale od zawsze mam problemy z elastycznością
różnie, akurat mam to szczęście i taką instruktorkę, że mogę dostosowywać zajęcia do swojego czasu. czasem 2 razy w tyg czasem raz.
oprócz tego od dziecka trenuję piłkę ręczną a wcześniej trenowałam jakiś czas taniec współczesny i trochę mi zostało :)
nad rozciągnięciem pracuję ale postępy są bardzo duże.
najbardziej liczy się siła, mocne ręce i brzuch i plecy. na początku jest ciężko przyzwyczaić się do rurki i wszędzie są obtarcia, siniaki i większość figur boli

pole dance

19 cze 2013 - 23:31:32

Moje marzenie :D Ale niestety w moim mieście nie ma takich zajęc, mimo że nie jest to jakas największa dziura ;P

pole dance

19 cze 2013 - 23:35:56

Cytat
maylo
Cytat
claudyn
Cytat
maylo
ja to trenuję, w lipcu będzie rok od kąd zaczęłam i uwielbiam to za to że mam większą świadomość ciała, czuję sie seksownie :)

jak często masz zajęcia? byłas wczesniej gibka?
Bo ja jestem wysportowana, ale od zawsze mam problemy z elastycznością
różnie, akurat mam to szczęście i taką instruktorkę, że mogę dostosowywać zajęcia do swojego czasu. czasem 2 razy w tyg czasem raz.
oprócz tego od dziecka trenuję piłkę ręczną a wcześniej trenowałam jakiś czas taniec współczesny i trochę mi zostało :)
nad rozciągnięciem pracuję ale postępy są bardzo duże.
najbardziej liczy się siła, mocne ręce i brzuch i plecy. na początku jest ciężko przyzwyczaić się do rurki i wszędzie są obtarcia, siniaki i większość figur boli

achhh marzy mi sie :) chyba spróbuję za pół roku! :) bo na razie jade za granicę i nie mam jak. A u nas jest pole. Trosszkę kosztowny, ale jest :)

pole dance

27 cze 2013 - 10:38:20

Ja się zapisałam i chodziłam przez jakieś 2-3 miesiące, niestety na ponad miesiąc musiałam zrobić sobie przerwę i przyznam, że się obawiam powrotu do tej samej grupy... Dziewczyny chodziły przez cały miesiąc 2-3x w tygodniu a ja przez ten miesiąc totalnie żadnej aktywności fizycznej nie uprawiałam :(

Jeżeli chodzi o zajęcia to mega fajną satysfakcję daje jak się w końcu udaje zrobić coś co na początku nie wychodziło :)
Ach i te siniaki.... zimą to nie było problematyczne, ale teraz latem.. hmmm
czasami wychodzę z zajęć i przyznam, że wyglądam jakby mnie ktoś pobił (ręce, nogi i żebra -zwłaszcza jak próbowałam open v na początku)

pole dance

04 lip 2013 - 00:18:17

dziewczyny, ktore cwicza pole dance troszke dluzej: kiedy Was przestalo bolec? chodzi mi o siadanie na rurce, roznego rodzaju krzeselka, zaczepki kolanami itp... nie wiem czy to ja jestem jakos nadwrazliwa ale skora mnie taaak strasznie ciagnie ze nie daje rady... silowo jest niby ok ale bolowo nie ogarniam... ;) mowia ze to kwestia przyzwyczajenia, ze nigdy nie przestaje bolec, po prostu sie do tego przyzwyczajasz i tyle....a jak jest naprawde?nie chcialbym sie zrazic tylko widziec postepy :)

pole dance

12 lip 2013 - 11:15:16

bardzo bym chciała zapisać się na takie zajęcia, ale zawsze staje mi cos na przeszkodzie. najpierw nie mogłam znaleźć żadnego miejsca blisko mnie, ale dzięki apce miejsca fit figury - znalazłam :) ale teraz nie mam pieniędzy! strasznie drogie są takie zajęcia!

pole dance

20 wrz 2013 - 12:10:54

Cytat
kacius85
dziewczyny, ktore cwicza pole dance troszke dluzej: kiedy Was przestalo bolec? chodzi mi o siadanie na rurce, roznego rodzaju krzeselka, zaczepki kolanami itp... nie wiem czy to ja jestem jakos nadwrazliwa ale skora mnie taaak strasznie ciagnie ze nie daje rady... silowo jest niby ok ale bolowo nie ogarniam... ;) mowia ze to kwestia przyzwyczajenia, ze nigdy nie przestaje bolec, po prostu sie do tego przyzwyczajasz i tyle....a jak jest naprawde?nie chcialbym sie zrazic tylko widziec postepy :)

To zależy od człowieka, też sądziłam, ze nigdy nie przestanie bolec, ale przestało. Wiadomo, że każdą figurę trzeba wypracować, zrobić kilka razy zanim się z nią oswoisz. Ja miałam najpierw problem z zahaczeniem nogi w ogóle i podciągnięciem się. Potem problem z Supermanem, bo ból straszny, ale już robię. Ostatnio udało się zrobić Marleya, Dangerous bird i Tree-frog i już nie czuję bólu na kolanie. Instruktorka miała zrobić mi zdjęcie, ale coś jej nie wychodziło i musiałam w tym wisieć dłuższą chwilę. No i np. pierwszy raz zrobiłam wczoraj Herkulesa i nawet nie poczułam bólu. Ból przechodzi, albo po prostu już go nie odczuwasz.

pole dance

20 wrz 2013 - 12:19:46

ja chce sie zapisac :P wie ktos gdzie jest w krakowie i za ile :P?

pole dance

20 wrz 2013 - 12:24:37

chcialabym sprobować, ale ja to jestem raczej jak sucha gałąź... prędzej sie połamię niż wygnę :P
a chyba ten kurs też do tanich nie należ? I chyba tylko w wiekszych miastach...

pole dance

13 lis 2013 - 22:03:46

Oj ja miałam po nim takie zakwasy, że głowa mała

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarejestruj swój trening strona internetowa