Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

04 maj 2013 - 21:36:23

dziękuje, teraz czekam do środy to wykorzystam rady na zajęciach :)

pole dance

04 maj 2013 - 21:45:11

watek z 2010 r.kto go wygrzebał?

pole dance

04 maj 2013 - 22:14:04

ja chce na to iść, ale niestety żadna koleżanka nie jest chętna ;/
więc jak jest ktoś chętny ze śląska to niech pisze na prv :)

pole dance

04 maj 2013 - 22:18:18

Ja czekam, aż pole dance przyjdzie do Lublina!

pole dance

04 maj 2013 - 22:22:08

ja trenuje od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona :D trenerkę mam świetną a to też ogromny plus :) POLECAM POLECAM POLECAM

pole dance

04 maj 2013 - 22:46:30

Taniec na rurze, to "seksowne " wijanie się,natomiast polo dance ma się do tego nijak,ponieważ w tym chodzi o wykonywanie ćwiczeń na rurze , a że to wygląda czasem dość kusząco to już inna sprawa;p Uważam że zanim ludze się wypowiedzą powinni zaczerpnąc chciaz troszkę wiedzy z jakiegoś zrodła.

pole dance

19 maj 2013 - 23:00:47

pole dance i taniec na rurze to dokladnie to samo ale w inncyh jezykach, wiec to chyba Ty powinnas zaczerpnac choc troche wiedzy :) tak jakby powiedziec ze running i bieganie to jest zupelnie inna bajka. rozbawilas mnie :D
pole fitness to sa cwiczenia na rurze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-19 23:04 przez anita96212.

pole dance

19 maj 2013 - 23:05:39

a może polecacie jakieś konkretne miejsce w Krakowie gdzie można się tego nauczyć? :D

pole dance

21 maj 2013 - 18:55:38

wiem ze w Krakowie strasznie drogo wychodzi w studiach pole dance i bardziej oplaca sie poszukac jakiejs prywatnej osoby u ktorej mozna bedzie stworzyc mniejsza grupę. ja za o wiele mniejsze pieniadze ucze sie u znajomej mojej mamy która jest wykwalifikowaną trenerką w jej prywatnej salce i uwazam ze takie cos bardziej sie oplaca bo po 1 sa tam dwa typy rur (statyczna i obrotowa, a nie jak to czetso w studiach bywa tylko obrotowka albo jedna lub dwie statyczne na grupe 20 osob), jestem w grupie dwuosobowej i nie musze czekac na swoja kolej do rury, w wiekszych grupach wystepuje ten problem czasem ze do jednej rury sa np trzy osoby i trzeba czekac. takze wg mnie jesli interesujesz sie pole dance to najlepiej byloby wystawic jakies ogloszenie na cos w tylu gumtree czy tablica.

pole dance

21 maj 2013 - 19:01:14

Cytat
kinga_pe
eeeee nie. taniec na rurze kojarzy mi sie tylko z jednym. jak chcecie fajnei spedzic czas i pocwiczyc to polecam zumbe


ja pierdziele! mam dosyc tej wszedobylskiej zumby srumby. juz mi sie to kojarzy z kurami domowymi ktore na sile chca byc fit :/ bylam i nudzilo mnie to skakanie w rytmie "nosa nosa" wsrod spoconych czerwonych bab :o

rura w sypialni to jest to serce

pole dance

28 maj 2013 - 16:45:40

teraz pracuje nad kondycją, treningi siłowe, żeby się nie skompromitować i dać radę :) do tego codziennie rozciągam się i mam nadzieję, że za jakiś czas zacznę lekcję:) Niektóre szkoły oferują Shakira dance, czy któraś próbowała i może coś powiedzieć? może warto zacząć od czegoś takiego 'na rozgrzewkę' :)

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

18 cze 2013 - 13:15:01

a na warszawskim tarchominie gdzies jest? bo ja bym chętnie pochodziła, a jakoś nie mogę znaleźć w okolicy - ani w tych fit miejscach figury nie ma, ani sąsiadki nie wiedzą... szkoda, bo wydaje mi się, że to fajna sprawa i dl mnie i potem dla faceta, jak będzie mnie miał w domu taką gibką :>:>

pole dance

18 cze 2013 - 13:17:34

ja już 3 lata trenuję, polecam!

Cytat
zlotarybkawanda
a na warszawskim tarchominie gdzies jest? bo ja bym chętnie pochodziła, a jakoś nie mogę znaleźć w okolicy - ani w tych fit miejscach figury nie ma, ani sąsiadki nie wiedzą... szkoda, bo wydaje mi się, że to fajna sprawa i dl mnie i potem dla faceta, jak będzie mnie miał w domu taką gibką :>:>

W warszawie nie ma zbyt wielu szkół, w centrum większość. Polecam Oh lala



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-18 13:19 przez Gabriele.

pole dance

19 cze 2013 - 23:02:36

Oh lala - zajebisty PR, nic poza tym.

pole dance

19 cze 2013 - 23:09:58

Cytat
bunnything
a może polecacie jakieś konkretne miejsce w Krakowie gdzie można się tego nauczyć? :D

o właśnie, właśnie, jeśli chodzi o Kraków to też jestem ciekawa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

akrobatka i duze uda