Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

sklep detailingowy

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

04 maj 2013 - 21:36:23

dziękuje, teraz czekam do środy to wykorzystam rady na zajęciach :)

pole dance

04 maj 2013 - 21:45:11

watek z 2010 r.kto go wygrzebał?

pole dance

04 maj 2013 - 22:14:04

ja chce na to iść, ale niestety żadna koleżanka nie jest chętna ;/
więc jak jest ktoś chętny ze śląska to niech pisze na prv :)

pole dance

04 maj 2013 - 22:18:18

Ja czekam, aż pole dance przyjdzie do Lublina!

pole dance

04 maj 2013 - 22:22:08

ja trenuje od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona :D trenerkę mam świetną a to też ogromny plus :) POLECAM POLECAM POLECAM

pole dance

04 maj 2013 - 22:46:30

Taniec na rurze, to "seksowne " wijanie się,natomiast polo dance ma się do tego nijak,ponieważ w tym chodzi o wykonywanie ćwiczeń na rurze , a że to wygląda czasem dość kusząco to już inna sprawa;p Uważam że zanim ludze się wypowiedzą powinni zaczerpnąc chciaz troszkę wiedzy z jakiegoś zrodła.

pole dance

19 maj 2013 - 23:00:47

pole dance i taniec na rurze to dokladnie to samo ale w inncyh jezykach, wiec to chyba Ty powinnas zaczerpnac choc troche wiedzy :) tak jakby powiedziec ze running i bieganie to jest zupelnie inna bajka. rozbawilas mnie :D
pole fitness to sa cwiczenia na rurze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-19 23:04 przez anita96212.

pole dance

19 maj 2013 - 23:05:39

a może polecacie jakieś konkretne miejsce w Krakowie gdzie można się tego nauczyć? :D

pole dance

21 maj 2013 - 18:55:38

wiem ze w Krakowie strasznie drogo wychodzi w studiach pole dance i bardziej oplaca sie poszukac jakiejs prywatnej osoby u ktorej mozna bedzie stworzyc mniejsza grupę. ja za o wiele mniejsze pieniadze ucze sie u znajomej mojej mamy która jest wykwalifikowaną trenerką w jej prywatnej salce i uwazam ze takie cos bardziej sie oplaca bo po 1 sa tam dwa typy rur (statyczna i obrotowa, a nie jak to czetso w studiach bywa tylko obrotowka albo jedna lub dwie statyczne na grupe 20 osob), jestem w grupie dwuosobowej i nie musze czekac na swoja kolej do rury, w wiekszych grupach wystepuje ten problem czasem ze do jednej rury sa np trzy osoby i trzeba czekac. takze wg mnie jesli interesujesz sie pole dance to najlepiej byloby wystawic jakies ogloszenie na cos w tylu gumtree czy tablica.

pole dance

21 maj 2013 - 19:01:14

Cytat
kinga_pe
eeeee nie. taniec na rurze kojarzy mi sie tylko z jednym. jak chcecie fajnei spedzic czas i pocwiczyc to polecam zumbe


ja pierdziele! mam dosyc tej wszedobylskiej zumby srumby. juz mi sie to kojarzy z kurami domowymi ktore na sile chca byc fit :/ bylam i nudzilo mnie to skakanie w rytmie "nosa nosa" wsrod spoconych czerwonych bab :o

rura w sypialni to jest to serce

pole dance

28 maj 2013 - 16:45:40

teraz pracuje nad kondycją, treningi siłowe, żeby się nie skompromitować i dać radę :) do tego codziennie rozciągam się i mam nadzieję, że za jakiś czas zacznę lekcję:) Niektóre szkoły oferują Shakira dance, czy któraś próbowała i może coś powiedzieć? może warto zacząć od czegoś takiego 'na rozgrzewkę' :)

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

18 cze 2013 - 13:15:01

a na warszawskim tarchominie gdzies jest? bo ja bym chętnie pochodziła, a jakoś nie mogę znaleźć w okolicy - ani w tych fit miejscach figury nie ma, ani sąsiadki nie wiedzą... szkoda, bo wydaje mi się, że to fajna sprawa i dl mnie i potem dla faceta, jak będzie mnie miał w domu taką gibką :>:>

pole dance

18 cze 2013 - 13:17:34

ja już 3 lata trenuję, polecam!

Cytat
zlotarybkawanda
a na warszawskim tarchominie gdzies jest? bo ja bym chętnie pochodziła, a jakoś nie mogę znaleźć w okolicy - ani w tych fit miejscach figury nie ma, ani sąsiadki nie wiedzą... szkoda, bo wydaje mi się, że to fajna sprawa i dl mnie i potem dla faceta, jak będzie mnie miał w domu taką gibką :>:>

W warszawie nie ma zbyt wielu szkół, w centrum większość. Polecam Oh lala



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-18 13:19 przez Gabriele.

pole dance

19 cze 2013 - 23:02:36

Oh lala - zajebisty PR, nic poza tym.

pole dance

19 cze 2013 - 23:09:58

Cytat
bunnything
a może polecacie jakieś konkretne miejsce w Krakowie gdzie można się tego nauczyć? :D

o właśnie, właśnie, jeśli chodzi o Kraków to też jestem ciekawa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

akrobatka i duze uda