Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 20 21 -->

pole dance

21 kwi 2013 - 17:33:06

mam pytanko, tancze juz trochę, ale w większości na statycznej, czy któras z was ma sposob na to zeby rura obrotowa nie zatrzymywala sie po krotkim czasie? wiem ze mozna nadac tepo wolniejsze lub szybsze w zaleznosci jak blisko rury sie jest, ale nie mam pojecia jak sprawic aby krecila sie troche dluzej i to jest moj problem. im wiecej figur uskuteczniam za jednym razem tym szybciej mi sie zatrzymuje, a chyba sa jakies sposoby na to zeby nadawac jej ton i aby caly czas byla w ruchu, prawda?

pole dance

22 kwi 2013 - 18:08:04

Ja polecam i zapraszam na szkoły pole dance w Warszawie PoleArt Studio. Zajęcia prowadzi mistrzyni Polski pole dance i W-ce mistrzyni Europy Joanna Derybowska :) Jest naprawdę sympatycznie i mozna się duuużo nauczyć :)

pole dance

27 kwi 2013 - 22:59:29

Chciałabym :) dziewczyny tańczące Pole mają takie wyrzeźbione ciałka... I mówię tu o Pole dance, nie go-go dance ;)
wiem, że jest w Rzeszowie ale jakoś 150 zł / mc

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

pole dance

27 kwi 2013 - 23:28:56

ja planuję się wybrać na pole dance:) bardzo chciałabym umieć tak tańczyć:) dla swojego mężczyzny:)

pole dance

27 kwi 2013 - 23:40:53

to co te dziewczyny robią nie ma nic wspolnego z tancem erotycznym, to mnostwo ciezkiej i fanej pracy, ja jestem na tak, nie wiem czy wiecie ale jest pomysl by byl to sport olimpijski

pole dance

27 kwi 2013 - 23:53:33

Cytat
anita96212
mam pytanko, tancze juz trochę, ale w większości na statycznej, czy któras z was ma sposob na to zeby rura obrotowa nie zatrzymywala sie po krotkim czasie? wiem ze mozna nadac tepo wolniejsze lub szybsze w zaleznosci jak blisko rury sie jest, ale nie mam pojecia jak sprawic aby krecila sie troche dluzej i to jest moj problem. im wiecej figur uskuteczniam za jednym razem tym szybciej mi sie zatrzymuje, a chyba sa jakies sposoby na to zeby nadawac jej ton i aby caly czas byla w ruchu, prawda?

trzeba wykorzystywać siłę odśrodkową, umieć ją kontrolować. oprócz tego wszystko na rurce robi się po kole czyli cały czas świadomie, płynnym ruchem a nie na siłę czy z rozbiegu, tak wynika z mojego doświadczenia :)

pole dance

30 kwi 2013 - 15:47:01

Cytat
Charlot21s
trzeba wykorzystywać siłę odśrodkową, umieć ją kontrolować. oprócz tego wszystko na rurce robi się po kole czyli cały czas świadomie, płynnym ruchem a nie na siłę czy z rozbiegu, tak wynika z mojego doświadczenia :)

kurcze, ja to wszystko wiem, z płynnością ruchów nie mam problemu, wszystko robie dokładnie bo wczesniej szlifuje na statycznej, ale problem tkwi w tym że ogarnąc tej siły odśrodkowej nie mogę, jak wybiję sie mocno i wiszę np tylko w krucyfixie to mogę kręcic sie i kręcic ale jak juz jakos sie przekladam to rura sama się zatrzymuje. nie wiem jak tez wprawic ja w ruch bez wybijania sie z ziemi (tzn bedac juz na górze nie potrafie jakby pchnąc jej ciałem żeby zaczeła się krecic). no nie wiem moze pewnego dnia sama opracuje jakis super sposob na to.

pole dance

30 kwi 2013 - 15:53:27

Słyszałam o nim i cciałabym kiedyś spróbować. Szkoda ze u mnie nie ma zadnej szkoly

pole dance

30 kwi 2013 - 15:55:04

ok, thx

pole dance

30 kwi 2013 - 15:59:31

u mnie w pobliżu niema czegoś takiego a szkoda

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

03 maj 2013 - 17:56:26

Wiecie może czy jest w Kaliszu?

pole dance

03 maj 2013 - 19:25:38

Cytat
anita96212
Cytat
Charlot21s
trzeba wykorzystywać siłę odśrodkową, umieć ją kontrolować. oprócz tego wszystko na rurce robi się po kole czyli cały czas świadomie, płynnym ruchem a nie na siłę czy z rozbiegu, tak wynika z mojego doświadczenia :)

kurcze, ja to wszystko wiem, z płynnością ruchów nie mam problemu, wszystko robie dokładnie bo wczesniej szlifuje na statycznej, ale problem tkwi w tym że ogarnąc tej siły odśrodkowej nie mogę, jak wybiję sie mocno i wiszę np tylko w krucyfixie to mogę kręcic sie i kręcic ale jak juz jakos sie przekladam to rura sama się zatrzymuje. nie wiem jak tez wprawic ja w ruch bez wybijania sie z ziemi (tzn bedac juz na górze nie potrafie jakby pchnąc jej ciałem żeby zaczeła się krecic). no nie wiem moze pewnego dnia sama opracuje jakis super sposob na to.

mi też to raz wyjdzie a raz nie, najłatwiej mają osoby posiadające słuch muzyczny, wyczucie tempa bo to właśnie pomaga utrzymać rytm. poruszając się po kole nie tylko nogami ale i całym ciałem można sporo odśrodkowej wykorzystać. watro też ćwiczyć samą wspinaczkę najzwyklejszą z zachowaniem kręcenia, tam można w miarę poczuć o co chodzi. mi też to raz wychodzi a raz nie więc mówię tak jak mi się wydaje bo przechodzę teraz podobne zmagania ;)

pole dance

03 maj 2013 - 19:29:02

Cytat
galka92
dla mnie to chore i kompletnie nie kobiece, wrecz przeciwnie, ponizajace... ale jak kto lubi :)

Yhmmm, a widziałas mistrzostwa w pole dance?! Wiesz , że to nie nic w spólnego z tańcem na rurze , rozkładaniem nóg, jak pokazują w filmach?

pole dance

03 maj 2013 - 19:35:08

Cytat
anita96212
mam pytanko, tancze juz trochę, ale w większości na statycznej, czy któras z was ma sposob na to zeby rura obrotowa nie zatrzymywala sie po krotkim czasie? wiem ze mozna nadac tepo wolniejsze lub szybsze w zaleznosci jak blisko rury sie jest, ale nie mam pojecia jak sprawic aby krecila sie troche dluzej i to jest moj problem. im wiecej figur uskuteczniam za jednym razem tym szybciej mi sie zatrzymuje, a chyba sa jakies sposoby na to zeby nadawac jej ton i aby caly czas byla w ruchu, prawda?

Gdy przyciągasz się do rury kręcisz się szybciej- jak wystawisz którąś "kończynę" to zwalniasz i to jest chyba jedyna teoria w tym względzie :) ewentualnie możesz podczas samego wchodzenia nadać większe tempo wtedy dłużej ogólnie będziesz się kręcić ale za to na początku dość szybko :)

pole dance

03 maj 2013 - 19:44:04

aha... fajnie :]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biustonosz sportowy