Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pole dance

13 wrz 2011 - 09:15:16

właśnie tu nie ma co sie smiać, to naprawde trudna sprawa

zweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

13 wrz 2011 - 09:16:02

Ja tez sie nad tym zastanwialam bo to bardzo rozciaga cialo i wogole...A jak zobaczyłam ceny za naukę w klubach fitnes i studiach tańca to szczena mi opadła. Bardzo drogo. Ale ja mieszkam w Gdansku. moze jak bedzie bardziej popularne to bedzie tańsze...?

pole dance

13 wrz 2011 - 09:18:14

skoro to sport, to ciekawe, kiedy małe dziewczynki zaczną to ćwiczyć
i ciekawe kiedy taniec go-go stanie się dyscypliną...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 09:20 przez Loba.

pole dance

13 wrz 2011 - 09:19:03

Moja koleżanka chodziła w Warszawie :P z tym, że trafiło jej się niefajnie przepełnione studio bo było ich trzy na jedną rurę (!) i jak tu ćwiczyć?:P

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

pole dance

13 wrz 2011 - 09:20:22

ja z kolezanka tez miałysmy taki pomysł, tyle ze szukałyśmy w krakowie :D

pole dance

13 wrz 2011 - 09:21:53

poszukajcie w night clubach, tam robią kursy, a potem od razu ma się pracę, nawet na gruponie są takie oferty....masakra

pole dance

13 wrz 2011 - 09:26:39

ja też jestem z dolnego śląska i też bym chciała pójść na naukę,bardzo fajny pomysł:)nie wiem gdzie jest ale jest to hot

pole dance

13 wrz 2011 - 09:29:50

Cytat
Loba
skoro to sport, to ciekawe, kiedy małe dziewczynki zaczną to ćwiczyć
i ciekawe kiedy taniec go-go stanie się dyscypliną...


nie mówię o takich ździrkach co tańczą w klubach i się rozbierają , obejrzyj sobie chociaż raz mistrzostwa , to jest zupełnie co innego , one tam wykonują takie figury gimnastyczne że można kark skręcić i są umięśnione jak kulturystki

pole dance

13 wrz 2011 - 09:31:29

też o tym myślałam :)

pole dance

13 wrz 2011 - 09:33:51

Cytat
Loba
poszukajcie w night clubach, tam robią kursy, a potem od razu ma się pracę, nawet na gruponie są takie oferty....masakra


haha dobre to samo miałam napisać :)

pole dance

13 wrz 2011 - 09:35:08

jak widać niezłe stereotypy ... zapraszam do kościoła albo do radia maryja ..... masakra ....

pole dance

13 wrz 2011 - 09:46:01



kochane striptiz na rurze a pole dance to nie to samo......

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

pole dance

13 wrz 2011 - 09:48:43

niektóre chyba nie rozróżniają zdzirowatego tańca na rurze gdzie jedynym zadaniem jest pomachać byle jak tyłkiem przed obleśnym obślinionym typem, a prawdziwego tańca gdzie rura jest tylko narzędziem jak tyczka dla lekkoatlety. To jest po prostu sport - wiadomo, że otacza go nutka erotyzmu ale przecież po takiej szkole nikt nie karze nikomu iść pracować do klubu go go. Z resztą tam te panienki to w połowie nie umieją takich ruchów jak instruktorzy pole dance.

pole dance

13 wrz 2011 - 09:49:28

Ostatnio w mam talent były dziewczyny które sportowo tańczyły na rurze....

pole dance

13 wrz 2011 - 09:51:35

Definicja Pole Dance z wikipedi Pole dance is a form of performing art, a combination of dance and gymnastics. It involves dancing and performing acrobatic tricks with a vertical pole and is an increasingly popular form of fitness and dance, practised by many enthusiasts in gyms or dedicated dance studios. A wide range of amateur and professional competitions are held in many countries around the world.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??