Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

12 minut temu

tabernakula sklep

36 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:53:08

także jestem ciekawa ;)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 12:47:11

podbijam :) zaczełam od 3 dni skakać na skakance i również jestem ciekawa efektów :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 12:58:32

Cytat
edytaaa86
OD skakania polepszyła mi się wydolność płuc i golona kondycja.

Co to jest 'golona kondycja"? Bardzo jestem ciekawa.

niezweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 2/5

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 20:11:08

ja sobie postawiłam wyzwanie. polega na tym że zaczełam od 500 skoków i codziennie staram się dokładać kolejne 100 podskoków. nie wiem jak dlugo wytrzymam :) pewnie zatrzymam się na jakimś "stopniu" i będę starała się min. 4 razy w tygodniu skakać powiedzmy po te 1500.

dzieki za wszystkie odpowiedzi :)
ktoś jeszcze? :)

piszcie milo sie to czyta :)
odświeżmy wątek :)
czy ktoś jeszcze się wypowie ? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 22:06 przez Di__.

Skakanka - kg w dół?

03 mar 2013 - 12:20:47

Ja swego czasu skakałam na skakance , 500 razy dziennie ale długo tak nie wytrwałam może 2 tygodnie .Wiadomo po takim czasie efektów nie było.
Teraz ćwiczę godzinę hula-hop,twister i rowerek stacjonarny.Efekty jakieś tam są .Od jutra chyba chcę wrócić do skakania : )

Skakanka - kg w dół?

13 mar 2013 - 11:56:42

Według mnie skakanka daje efekty, widzę to po mnie. Jak na razie stosuje ją od ponad 3 tygodni - skaczę po 15-20 minut co wieczór dość szybkim tempem (przez pierwszy tydzień skakałam po 10 minut) i dodatkowo robię po 150 brzuszków (3 dni temu jeszcze dołączyłam do ćwiczeń abs). Pomimo tego, że nie ograniczyłam zbytnio jedzenia i nadal niestety zdarza mi się podjadać wieczorami, a nawet nocą widzę dość dobre efekty. Wiadomo, że nie są to cuda, ale jak na 3 tygodniową pracę widzę różnicę zwłaszcza na nogach (wysmukliły się) i w talii. Dla motywacji dodam zdjęcie, chociaż nie widać na nim nie wiadomo jakiej przemiany zwłaszcza, że robione były kamerką i jakość jest powalająca wręcz. Oczywiście zapomniałam dodać, że jak na razie na wadze zjechałam ok. 5kg (cały czas mi się wacha pomiędzy 49 a 50 - na początku miałam ok.55)i z pewnością będę kontynuować moje odchudzanie. Zachęcam Was do skakanki, ale pamiętajcie, że najważniejsza jest systematyczna praca, więc jeśli wybierzecie ten rodzaj aktywności musicie się wziąć w garść. ;) Mam nadzieję, że pomogłam.



Skakanka - kg w dół?

13 mar 2013 - 11:59:03

tez zamierzam skakać, a z tego co piszecie warto poświęcić chociaż pół gpdzinki dziennie ;>

Cytat
maarkowaaa
Według mnie skakanka daje efekty, widzę to po mnie. Jak na razie stosuje ją od ponad 3 tygodni - skaczę po 15-20 minut co wieczór dość szybkim tempem (przez pierwszy tydzień skakałam po 10 minut) i dodatkowo robię po 150 brzuszków (3 dni temu jeszcze dołączyłam do ćwiczeń abs). Pomimo tego, że nie ograniczyłam zbytnio jedzenia i nadal niestety zdarza mi się podjadać wieczorami, a nawet nocą widzę dość dobre efekty. Wiadomo, że nie są to cuda, ale jak na 3 tygodniową pracę widzę różnicę zwłaszcza na nogach (wysmukliły się) i w talii. Dla motywacji dodam zdjęcie, chociaż nie widać na nim nie wiadomo jakiej przemiany zwłaszcza, że robione były kamerką i jakość jest powalająca wręcz. Oczywiście zapomniałam dodać, że jak na razie na wadze zjechałam ok. 5kg (cały czas mi się wacha pomiędzy 49 a 50 - na początku miałam ok.55)i z pewnością będę kontynuować moje odchudzanie. Zachęcam Was do skakanki, ale pamiętajcie, że najważniejsza jest systematyczna praca, więc jeśli wybierzecie ten rodzaj aktywności musicie się wziąć w garść. ;) Mam nadzieję, że pomogłam.

WOW! a na brzuchu jak widac roznice! A jestes na jakiejs diecie czy po prostu MŻ? Na serio uzyskalas to tylko poprzez brzuszki i kilka min dziennie na skakance? Zmobilizowalas mnie, zaczynam skakac! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 12:01 przez avalershop.

Skakanka - kg w dół?

13 mar 2013 - 12:07:52

Nie mam żadnej diety, jedyne co to ograniczyłam spożycie napojów gazowanych i w miarę możliwości staram się żyć na wodzie, jeśli chodzi o jedzenie jem to co lubię i w normalnych ilościach (nieraz nawet zbyt dużych) - staram się też wplatać dużo warzyw do posiłków i ziemniaki czy makaron zastępuje ryżem. Nawet zdarza mi się podjeść jakąś czekoladę jak już nie mogę wytrzymać. Tak tylko te ćwiczenia, niby mało ale jednak 15-20 minut dobrego skakania spala sporo kalorii chociaż niektórym może się wydawać, że to mało. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że też uzyskasz dobry efekt ;)

Skakanka - kg w dół?

13 mar 2013 - 12:11:22

maarkowaaa efekty widać, super!
Ja od tygodnia skaczę na skakance, ok. 20-30 minut plus 10 minut Mel B na brzuch. Na razie efektów pewnie nie ma, ale mam nadzieję, że po miesiącu już coś będzie widać:)
uważajcie też na kolana, mi zaczęło w nich ostatnio strasznie "przeskakiwać", możliwe że to po skakance niestety..

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

16 kwi 2013 - 00:04:56

Kupilam skakanke teraz chetnie poczytam jakies motywujace slowa na temat cwiczen z nia zwiazanych :)

Skakanka - kg w dół?

16 kwi 2013 - 00:20:10

Ja od skakania na skakance ,nabawilam sie niestety zapalenia stawu skokowego.Chodzilam od lekarza do lekarza na przeswietlenia z obiema spuchnietymi stopami :/

Skakanka - kg w dół?

08 cze 2013 - 18:29:15

Mój młodszy brat sprawił sobie skakankę, postanowiłam z niej skorzystać, zrobiłam tylko 60 skoków i przerwałam bo dostałam zadyszki :P

Jestem ciekawa ile trzeba skakać, żeby naprawde dawało efekty? To prawda, że az godzinę?

Potrafie skakać tylko zaczynając od prawej nogi, czyli jakby ona więcej się rusza niż lewa, to ma jakies znacznie?

Znalazłam taki przykład, jak skakać:

30sek skoki 45 sek przerwa
45sek skoki 30 sek przerwa
60sek skoki 30 sek przerwa
90sek skoki 60sek przerwa
120sek skoki 60sek przerwa
180sek skoki 90sek przerwa
120sek skoki 60sek przerwa
90sek skoki 60sek przerwa
60sek skoki 30sek przerwa
45sek skoki 30sek przerwa
30sek skoki 45sek przerwa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-08 18:30 przez jestemuchomor.

Skakanka - kg w dół?

08 cze 2013 - 18:34:45

ja kiedyś skakałam codziennie 1000 skoków na raz albo 200 chwila przerwy 200 i tak czasami nawet 2000 tysiące. W nie całe 2 tyg zleciało mi 6kg tyle że diete jeszcze miałam i robiłam 200 brzuszków codziennie

Skakanka - kg w dół?

08 cze 2013 - 18:38:48

Cytat
LadyMillion90
ja kiedyś skakałam codziennie 1000 skoków na raz albo 200 chwila przerwy 200 i tak czasami nawet 2000 tysiące. W nie całe 2 tyg zleciało mi 6kg tyle że diete jeszcze miałam i robiłam 200 brzuszków codziennie

to mnie zmotywowałaś :)
a jak skakałas ? bo tylko potrafie z prawej nogi, nawet na dwie nogi mi nie wychodzi bo zaraz zachaczeo glowe czy cos :P

Skakanka - kg w dół?

08 cze 2013 - 18:43:29

Ja skakałam dwoma nogami naraz... i z rąk mi bardzo poleciało też. Szybko mi zleciało tym bardziej że ja nie byłam gruba bo 55 kg przy 170cm wzrostu... i 6 kg zleciało mi do 49 w nie całe dwa tyg.. ale prawdę mówiąc lepiej wolniej chudnąć bo wróciło mi i teraz ważę 53 kg cały czas ale do końca czerwca chce do 49/50 dojść ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-08 18:44 przez LadyMillion90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do biegania , bedą w porządku ?