Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

11 kwi 2018 - 10:01:55

Codziennie 10 min i efekty super, kondycja , wytrzymalosc, i waga :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Skakanka - kg w dół?

14 kwi 2018 - 18:25:04

Skakanie na skakance również może przynieść fajne efekty. Jak zawsze to wszystko zależy od regularności ćwiczeń. Jak dla mnie fajne ćwiczenie i bardzo mnie to odpręża.

Skakanka - kg w dół?

15 kwi 2018 - 22:15:12

Uwielbiam skakankę :) Chociaż niestety skakałam o wiele więcej jakiś czas temu, niż teraz, ale muszę do tego wrócić koniecznie bo naprawdę dobrze się potem czułam.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Skakanka - kg w dół?

13 lut 2019 - 16:23:01

Skakanka to super ćwiczenie. Polecam jednak nie przesadzać z treningiem na początku oraz nie rzucać sie na głęboka wodę. Pamiętam jak pierwszy raz kupiłam sobie skakankę skakałam na niej prawie pól godziny i potem miałam takie zakwasy, że nie byłam w stanie się ruszyc. Tak wiec dobrze jest skakać, ale zaczynać od krótszych treningów i dopiero wtedy przechodzić do dłuższych :)

Dobrym wyborem jest również skakanka z licznikiem. Szczególnie jeśli pokazuje
Licznik skoków
Ustawienie wagi ćwiczącego
Licznik kalorii
Licznik przebytej odległości
Ustawienie czasu
Stoper



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

01 mar 2019 - 10:01:29

Po dwóch tygodniach skakania 2 kg w dół :)

Skakanka - kg w dół?

04 kwi 2019 - 11:01:03

Rzeczywiście, dzięki skakance można zrzucić kilka kilogramów, ale jak dla mnie to nieco zbyt monotonne zajęcie. Zdecydowanie wolę boks, który notabene jest jeszcze bardziej skuteczną metodą pozbywania się tłuszczu ;)

Skakanka - kg w dół?

04 gru 2019 - 12:56:57

Dziewczyny odświeżam wątek! Skaczecie czy zdominowały was siłownia i Anna Lewandowska? A może leniuchujecie? Ja skacze od dwóch dni. Zaczęłam od 20 min. Potrzebuje zrzucić około 3 kg. Jestem tez na diecie wegetariańskiej. Moje menu to: 2 jajka sadzone , dwie małe kromeczki chleba żytniego, tortilla z warzywami, owoce, zielona herbata. Dam znać jak coś się uda schudnąć.:) Ważę 58 kg

Skakanka - kg w dół?

23 sie 2022 - 10:45:45

Uwielbiam skakankę. Wyrobiłam sobie dzięki niej kondycję. Robię codziennie 10 serii po kilkadziesiąt powtórzeń. W sumie z tygodnia na tydzień widziałam, jak to na mnie wpływa. Diametralna zmiana, lepiej wyglądam, ciało się zmienia, mam więcej siły. I to wszystko bez chodzenia na siłownię. Fajna sprawa.
Nawet specjalnie do tego kupiłam sobie takie legginsy - https://sportano.pl/p/43165/legginsy-damskie-gym-glamour-push-up-coral-pomaranczowe-369



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-31 09:00 przez iza-kownacka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta