Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skakanka - kg w dół?

27 lip 2017 - 21:17:32

Może lepiej popytać znajomych? To jest moim zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań :)

Skakanka - kg w dół?

15 sie 2017 - 14:05:28

czesc dziewczyny :)

ja po ciąży przypominam bardziej hipopotama więc od dziś skaczę...
W ciązy przytyłam 35 kg- wiem wiem dramat ....
25 kg już poszło ale 10 zostało i idzie powoli wręcz co raz wolniej w dół...
liczę na skakankę bo nie jestem stworzona do ćwiczeń typu brzuski i inne Ewki :P

a wy jak ? skaczecie ?

Skakanka - kg w dół?

15 sie 2017 - 19:29:51

ja skaczę ale to tez nie jest łatwe doszłam do 30 minut, wiesz tez trzeba mieć zdrowe kolana:)polecam ci jako świeżej mamie zabrać malucha do wózka i na szybki marsz około 6 km dziennie, ale nie wolniutko spacerkiem tylko szybki marsz:) masz 2 w jednym spacer z maluchem i odchudzanie:) o i podstawą dieta:)

Skakanka - kg w dół?

18 sie 2017 - 19:42:16

dieta jest, co na początku było dramatem
spacerki mamy codziennie 8 km ( 4 do sklepu po soczek dla młodej i 4 do domu :P ) ale spacer z moją pociechą to taki maraton bo 5 kroków i wrzask bo smoczek zaginal, potem 5 krokow i wrzask bo misiu uciekł, potem ona chciałaby wstać, potem lezeć, potem siedzieć .... rzadko można nadążyć za nią :P wiec z nią ciężko iść np cały czas szynkim tempem ....

Skakanka - kg w dół?

19 sie 2017 - 16:27:53

Spróbuj tabaty to.dopiero pożeracz kilogramów

Skakanka - kg w dół?

21 sie 2017 - 17:08:36

Przez miesiąc posuwałem się przez 10 minut każdego dnia. Straciłem kilka kilogramów. A potem moje kolana zaczęły boli ... Więcej na liny nie skaczę. Lepiej iść do sali

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

29 sie 2017 - 16:10:10

Cytat
Mari7777
Przez miesiąc posuwałem się przez 10 minut każdego dnia. Straciłem kilka kilogramów. A potem moje kolana zaczęły boli ...
A jak skakałeś?z nogi na nogę czy obydwie równocześnie?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

03 paź 2017 - 18:44:52

Z całą pewnością przyda mi się te info :) Dzięki wielkie :)

Skakanka - kg w dół?

28 lis 2017 - 08:05:27

Z teo co słyszłam, nie każdy może na skakacne skakać. Chodzi o kwestie zdrowotne. Ale schudnąć można.

Skakanka - kg w dół?

12 gru 2017 - 12:19:14

skakanka to dobry pomysł bo ćwiczenia są przyjemne a wpływają na bardzo dużo różnych mięśni. Kg w dół polecą prawie zawsze jak zwiekszysz dawkę ruchu;)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Skakanka - kg w dół?

12 gru 2017 - 12:27:18

Z pewnością pomaga zrzucić jak praktycznie każdy wysiłek ruchowy wykonywany systematycznie. W przypadku skakanki chyba też mnie można przesadzać, zęby nogi nie ucierpiały na tym. Ja osobiście wolę bieganie.

Skakanka - kg w dół?

03 sty 2018 - 22:33:09

Ogólnie jestem wysportowana i lubię ćwiczenia oraz wszelkie sporty, ale niestety do skakanki mam dwie lewe ręce. Jakoś nigdy nie zdołałam jej opanować. A jak ktoś lubi skakać to może iść też na trampolinki - dużo łatwiej ;)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Skakanka - kg w dół?

18 sty 2018 - 13:50:47

Tak, stawy będą najbardziej bolały także. Jak bym proponowała ograniczyć a postawić na mniej obciążające ćwiczenia

Skakanka - kg w dół?

16 lut 2018 - 13:08:48

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednkiem. Nic dodać oraz nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

20 mar 2018 - 14:06:09

A może warto byłoby w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Według mnie znajomi są naprawdę w stanie pomóc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta