Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skakanka - kg w dół?

11 gru 2015 - 11:55:46

Cytat
carioke
tak, codziennie przez miesiac skakalam po 60 min i ubylo mi 3 kg bez zmiany diety :D ale teraz mi sie nie chce :D

Naprawdę podziwiam, że dałaś radę skakać na skakance tak długi czas. Czy skakałaś ciągle tym samym stylem czy zmieniałaś? Robiłaś sobie przerwy w czasie tych 60 minut czy cały czas w ciągu? Skakałaś na boso czy w butach? Czy miałaś normalną zwyczajną skakankę czy jakieś cuda techniki? Czy przed robiłaś sobie jakąś rozgrzewkę? I jeszcze jedno pytanie. Ćwiczenia zaczęłaś od razu od 60 minut skakania czy z czasem dodawałaś sobie kolejne minuty i w rezultacie pod koniec osiągnęłaś godzinę skakania?

Skakanka - kg w dół?

26 sty 2016 - 15:45:16

To fakt. Kiedys skakałam nawet po 30 minut dziennie i efekty były widoczne.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

15 mar 2016 - 11:04:03

Skakanka jest na prawdę świetna, miałam taki okres w liceum, że codziennie na niej ćwiczyłam. To że poprawiłam sylwetkę to jedno, ale zauważyłam znaczną poprawę kondycji i samopoczucia :)

Skakanka - kg w dół?

16 mar 2016 - 12:29:36

Skakanka jest super! Jest jednak pewien problem, ponieważ jest to mega intensywne i ciężko jest skakać dłużej niż 20 minut :).

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Skakanka - kg w dół?

29 mar 2016 - 12:49:28

Jako dodatek do ćwiczeń jest ok ale opieranie całego treningu wyłącznie na ćwiczeniach na skakance to trochę mało. Można kupić bardziej profesjonalne skakanki w sklepie sporti.pl, np takie z licznikiem kalorii i wskaźnikiem redukcji wagi w gramach. Taki sprzęt jest niedrogi, a ma przydane funkcje.

Skakanka - kg w dół?

29 mar 2016 - 15:23:29

Próbowałam kiedyś używać skakanki dłużej niż 20 minut i mało nie skończyło się to wypluciem płuc.
Nie przepadam za skokowymi ćwiczeniami, ale tyle słyszałam o cudownym działaniu skakanki, że postanowiłam spróbować, mimo problemów z krążeniem.
Może działa to na kogoś innego, ale ja wolę robić inne ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe, po prostu satysfakcja jest większa.

Skakanka - kg w dół?

31 mar 2016 - 15:32:17

Witam :) Ja zaczęłam skakać na skakance 26 marca narazie nie widzę efektów.. Wiadomo minęło dopiero 5 dni, ale dam znać po miesiącu czy udało mi się zrzucić zbędne kilogramy bądź centymetry :) Ps. Cały miesiąc ( tj. marzec ) nie jem słodyczy i od dłuższego czasu nie piję kolorowych i gazowanych napoi, a posiłki staram się jeść co 3 godziny 5 dziennie ( nie podjadam między posiłkami ) ^^ mam nadzieję, że do wakacji uda mi się osiągnąć mój cel :)))) na pewno załączę jakieś zdjęcia :) pozdrawiam serdecznie

Skakanka - kg w dół?

17 sie 2016 - 21:15:45

Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :)
1 miesiąc 8kg mniej

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

17 sie 2016 - 21:53:58

Cześć ja bardzo lubię skakać na pewno dzięki temu wyrabiasz sobie łydki co do wagi w dół to nie wiem ale i tak jestem chuda więc może dzięki temu nie tyję ;p

Polecam wszystkim skakankę ;)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Skakanka - kg w dół?

20 wrz 2016 - 13:55:26

Ja jak skacze na skakance to zmieniam style, nie dałabym rady pociągnąć za jednym zamachem tak długo;-)

Skakanka - kg w dół?

07 paź 2016 - 10:18:41

Oczywiscie, ze tak, generalnie aazda aktywnosc fizyczna wykonywana codziennie, przynosi efekty. Co prawda skakanka jest mega spalaczem kalorii, nalezy do cwiczen z kategorii cardio, podkreca metabolizm i przez nai wylewam siodme poty! polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

31 paź 2016 - 14:34:39

Pomaga, ale jak ktoś ma dużą niedowagę to może nadwyrężyć sobie kolana

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Skakanka - kg w dół?

17 maj 2017 - 09:33:32

Ja skaczę na skakance w formie rozgrzewki. Miki Myszka - niedowagę, czy nadwagę?

Skakanka - kg w dół?

22 maj 2017 - 06:30:35

Też mi się tak wydaje. Z drugiej strony mówią, że trening czyni mistrza (jeżeli się mylę to proszę o poprawę).

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

31 maj 2017 - 13:01:50

ja skakałam codziennie po ok 30 minut i schudłam 3 kg :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wy to robicie ze cwiczycie