Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

21 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

14 kwi 2013 - 23:41:46

chetnie poczytam wypowiedzi dziewczyn o efektach ktore skakaly ponad 3 tygodnie :)

Skakanka - kg w dół?

14 kwi 2013 - 23:51:21

Podczas skakania pracuje najwięcej partii mięśniowych!!! Niestety często siadają przy tym stawy kolanowe...

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

15 kwi 2013 - 09:54:00

ale polecasz je ?

niezweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 2/5

Skakanka - kg w dół?

01 lut 2013 - 21:36:14

witam wszystkie szafiarki :)

od 15 dni(mieszam skalepl Ewy Chodakowskiej+skakanke)lekko ćwicze.
nie bede ukrywac, swoje waze a efekty cwiczen z Ewa jakie zobaczylam na jej fanpage'u mnie mocno zaskoczyly. postanowiłam spróbowac!!

ale mam pytanie... czy którejś z Was pomogła skakanka?
czy udało się schudnać?
mam powazne obawy co do skakanki- chcialabym aby łydki wysmukliły się a nie rozbudowały..
czekam na odpowiedzi :)

pozdrawiam mocnoo! :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 08:57:22

czesc, ja wlasnie dzisiaj rano się zwazylam pierwszy raz od października i skacząc na skaknce schudłam 4-5 kg :) obiecywałam sobie, ze nie bede wchodzić na wagę bo kilogramy nie są miarodajne, ale złamałam się dziś i z ciekawości zerknełam. bez diety tyle zrzuciłam, ciało trochę mi się umięśniło, łydki ani się nie zmniejszyły ani nie zwiększyły, raczej wyrzeźbiły minimalnie. polecam skakanie!!! :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:35:11

skakanka jest jednym z ćwiczeń areobowych - tak jak bieganie, pływanie. Dzięki takim ćwiczeniom najszybciej się spala tkanka tłuszczowa.
Z tego co wiem należy biegać więcej niż pół godziny - nawet niech to będzie marszobieg, ze skakanką tyle nie wytrzymasz, ale staraj się jak najdłużej.

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:49:24

Od skakanki wyrzeźbiły mi sie mięśnie nóg, nie mam łydek ani ud ala pudzian, jednak widac zarys mięśni. Wszyscy mowią, że mam bardzo ładne, zgrabne i kobiece (!!!) nogi, nawet mimo mocniej zaznaczonych mięsni niz przeciętna kobieta. Słudlam rownież dzieki skakaniu połączonym z dietą i innymi ćwiczeniami. OD skakania polepszyła mi się wydolność płuc i golona kondycja. Trzeba jednak uwazać na stawy i ścięgna, można się przeforsowac co i mi się darzyło. Myśle, że dla Ciebie na poczatek ok 300/400 skokow dziennie przez pierwszy tydzien bedzie odpowiednie. Jak dasz rade więcej to śmiały, byleby nie przesadzić. Tak więc polecam :-)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:49:35

ja wczoraj własnie dowiedzialam sie od znajomej ze w 3 miesiace słudła 17 kg i właśnie codziennie skakała na skakance po 1500 razyi oczywiscie dieta lekka i same zdrowe jedzenie

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:55:42

pusc sobie jakas muzyke i nie skacz jednostajnie bo sie szybko zmeczysz! raz lajkonik, raz lewa, raz prawa, krzyzak :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:03:11

Ja dawno temu 6 kg zgubilam skaczac z nudow w sumie w 1,5 miesiaca bez diet itp.wygladalam okropnie,wiec sie skakanki pozbylam

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:17:37

a i właśnie, lepiej uważać na stawy, tak samo jak przy bieganiu - nie skakać/biegać po betonie, ulicy, asfalcie

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:25:30

ja tez mam chcec zacząć skakać na skakance, mam lekką diete tzn. nie jem za duzo słodyczy czipsów i po 7 staram sie nie jesc w poniedziałki i piątki tancze ok 1,5 h przed dance central 3 ;) i chcę też zacząć skakać. ale czy któraś mogła by mi napisać
ile razy w tyg skakać i po ile skoków?
będe wdzieczna :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:30:24

pisałam wyżej, staraj się skakać jak najdłużej i równomiernie. Nie od razu szybko i 5 min, tylko wolniej i dłużej. Tylko tak osiągniesz efekty.

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:37:38

Skakałam swojego czasu, moim zdaniem OK ale na zimę. Na cieplejsze dni preferuję bieganie bo szybciej można schudnąć jednak niż skacząc. I trzeba uważać na stawy

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:41:06

podbijam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kogo ćwiczenia polecacie ?