Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

34 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 12:34:04

dobry pomysl skakanki;)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 12:44:33

Polecam Polecam! Skakanka jest rewelacyjna;P Ja skaczę od miesiąca i widzę spore efekty! pierwsze dni to była katastrofa tak jak już wspomniała koleżanka Cindy90...myślałam że będę się czołgać bo nie mogłam stać na nogach.Teraz już luzik skaczę na skakance codziennie (dwa razy dziennie) rano jakieś 6-10min. i wieczorkiem 15min.na skakance plus brzuszki (60) przysiady (40) ...;) Warto się poświęcić wiosna już tuż tuż;P Dziewczynki życzę powodzenia w ćwiczeniach i super efektów!;)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:00:26

ja musze schudnąć w udach. jeśli będe skakać na skakance do wakacji to będą efekty na udach?.. np. 20 min dziennie?

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:07:33

Cytat
martusia134mm
mysle ze napewno pomaga zrzucic kilka zbednych kilogramow, ale ja niestety nie jestem wytrwala :( raz sobie postanowilam ze bede skakac :( ale nie wyszlo po kilku dniach zrezygnowalam .
Mam ten sam problem;)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:12:24

Ja własnie od tygodnia skacze na skakance. Byłam chora skakanka leżała w szafie nudzilo mi sie i mówie a tam poskakać nie zaszkodzi. Własnie dzisiaj zastanawiałam się co skakanka daje ;) Dziękuje Ci bardzo za ten temat ;** Niektóre z was piszą ,że sie szybko męczą ja też wiec to jest chyba noramalne ;))

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:16:53

skakanka naprawde pomaga xD
pol godz. skaknia to tak jak byś przez godz. ciwczyla intensywnie na siłowni ale biegała ;)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:19:33

Cytat
egrewagra
ja w ciągu miesiąca zgubiłam 5 kg dieta+skakanka 20 minut dziennie :) cm znikały a najwięcej zgubiłam w udach Polecam ja jestem bardzo zadowolona :)
brawo ;)
nabrałam checi na skaknie ;)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:21:46

to już wiem jaką rzecz muszę kupić w następnej kolejności . SKAKANKE !! dziewczyny a jak szybko zrzucić brzuszek nie robiąc brzuszków zaznaczam :-)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:22:31

Tez sie bardzo mecze przy skakaniu na skakance , 5 minut tylko wytrzymuje i strasznie mi sie nie chce ... a przydalo by sie...

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:26:40

Cytat
trollinka
to już wiem jaką rzecz muszę kupić w następnej kolejności . SKAKANKE !! dziewczyny a jak szybko zrzucić brzuszek nie robiąc brzuszków zaznaczam :-)
mozesz zrobic dietke ;) ale tłuszczyk i tak zawsze zostanie ;)
najlepiej brzuszki ..przykro mi ;(

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:28:02

Cytat
czaarrnaa
ja musze schudnąć w udach. jeśli będe skakać na skakance do wakacji to będą efekty na udach?.. np. 20 min dziennie?

Przeczytaj co napisałam wyżej :)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:28:05

kupuję skakankę w poniedziałek!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:30:28

Cytat
milena7
Cytat
egrewagra
ja w ciągu miesiąca zgubiłam 5 kg dieta+skakanka 20 minut dziennie :) cm znikały a najwięcej zgubiłam w udach Polecam ja jestem bardzo zadowolona :)
brawo ;)
nabrałam checi na skaknie ;)

Dzięki :) naprawdę polecam :)

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:31:45

Cytat
milena7
Cytat
trollinka
to już wiem jaką rzecz muszę kupić w następnej kolejności . SKAKANKE !! dziewczyny a jak szybko zrzucić brzuszek nie robiąc brzuszków zaznaczam :-)
mozesz zrobic dietke ;) ale tłuszczyk i tak zawsze zostanie ;)
najlepiej brzuszki ..przykro mi ;(

też uważam że brzuszki i inne ćwiczonka na tą partię ciała np 8 min abs albo pilates :)

Skakanka - kg w dół?

21 mar 2009 - 22:35:36

to zacznę robić po 2 brzuszki dziennie i może jakoś się wkręcę w temat :-) za tydzień może zrobię już 7 :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aerobiczna 6 Weidera - zbiorczy