Obecnie rozmawiamy o:

laptop ;)

wczoraj o 10:01

BetOnRed bonus i kod promocyjny

przedwczoraj o 19:47

Korepetycje z matematyki

przedwczoraj o 17:53

Samochód.

przedwczoraj o 16:36

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Rzeszów ginekolog

09 lip 2024 - 10:40:07

Czy polecicie ginekologa w Rzeszowie do pierwszej wizyty?
Czy lekarz przekaże rodzicowi obecnemu ze mną o tym że nie jestem dziewicą? nie jest to w sumie żadna tajemnica ale po prostu ciekawi mnie to. Jest to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Jak wygląda takie badanie kiedy rodzic będzie wtedy ze mną? sama wchodzę do gabinetu, muszę z rodzicem? o co pyta? jakieś rady przed wizytą?

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-07-09 10:40 przez cockerka.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Rzeszów ginekolog

09 lip 2024 - 13:21:49

Lekarz musi poinformować rodzica/opiekuna prawnego o ewentualnych chorobach i lekach które przepisał. Podczas badania mama może wyjść z gabinetu. Najlepiej spisać sobie wszystkie pytania, żadnych się nie wstydzić. Przypomnieć sobie kiedy wystąpiła pierwsza miesiączka, czy jest reguralna, obfita, bolesna. Ubrać dłuższą bluzkę lub sukienkę
W Rzeszowie polecam zapisanie się do pani doktor https://ginekolog-rzeszow.pl/ Przyjmuje też w ramach narodowego funduszu zdrowia.

Rzeszów ginekolog

10 lip 2024 - 08:28:46

dzięki za informację

Chciałbym się z Wami podzielić fantastycznym odkryciem, które zrobiłem ostatnio. Natknąłem się na stronę internetową https://www.gentaur.pl , gdzie można znaleźć szeroki wybór reagentów do testów i analiz na COVID oraz innych testów biologicznych. Strona oferuje naprawdę imponującą gamę produktów, które są niezwykle przydatne zarówno w badaniach naukowych, jak i w diagnostyce medycznej. W czasach, gdy testowanie jest kluczowe dla kontrolowania pandemii, posiadanie dostępu do takich wysokiej jakości reagentów jest nieocenione. Jeśli szukacie sprawdzonych i solidnych materiałów do swoich badań lub testów, gorąco polecam zapoznać się z ofertą Gentaur. Naprawdę warto!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-07-10 08:29 przez Golozi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AZS jaki proszek do prania