Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Opóźnienie miesiączki

24 cze 2024 - 12:38:49

Cześć dziewczyny. Czy znacie jakieś sposoby na opóźnienie miesiączki? Oprócz antykoncepcji, ponieważ na to już za późno. Niestety w przyszłym miesiącu wyjeżdżam na kilka dni i akurat w tym czasie mam dostać okres. Mam bardzo obfite i bolesne te dni, dlatego wiem że będzie to dla mnie męczące, szczególnie podróż, nie chce co chwilę biegać do toalety. W internecie znalazłam że są niby leki opóźniające na kilka dni i zastanawiam się czy warto zapisać się do ginekologa i poprosić o receptę. Napiszcie proszę czy macie jakieś sposoby na opóźnienie okresu lub jak radzicie sobie w podróży przy tak mocnych miesiączkach

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Opóźnienie miesiączki

24 cze 2024 - 14:15:03

Miałam taką sytuację w zeszłym roku, brałam Utovlan - 3 dni przed okresem po 3 tabsy dziennie (ja brałam co prawda po 2) do tego momentu kiedy nie chcesz mieć okresu, jak odstawisz to 2-3 dni i normalnie go dostajesz. Choć normalnie to jest łagodne określenie, bo jak ja mam bolesne miesiączki, tak po tych tabletkach miałam zjazd…

Ogólnie poleacm skonsultować się z ginekologiem bo trudno jest doradzić w takiej sprawie na forum:
https://zdrowa-ona.pl/

Od siebie dodam, że sporo porad w dziedzinie ginekologii znajdziesz na tej stronie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

klimatyzacja Lębork