Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jęczmień na powiece

20 wrz 2022 - 14:27:01

Dziewczyny czy miałyście kiedyś jęczmień? co wam pomogło? zwariowac można od tego swędzenia

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

jęczmień na powiece

30 wrz 2022 - 16:41:26

mogę ci polecić produkt z apteki – żel jęczmień off. Jest bardzo skuteczny, od razu po posmarowaniu skóry daje ulgę, zawiera aloes, pantenol oraz olejek herbaciany, więc działa nie tylko łagodząco ale i przeciwzapalnie, antybakteryjnie, ma też chronić przed powrotami jęczmienia.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

jęczmień na powiece

05 paź 2022 - 16:51:38

Kiedyś mówiło się żeby jęczmień pocierać złotą obrączką, ale najlepiej pójść z tym do okulisty, który szybko ten jęczmień wyleczy. Krótkie terminy i dobrych okulistów mają w Libermedic w Warszawie. Zadzwoń tam w pierwszej kolejności.

jęczmień na powiece

23 lis 2022 - 15:04:33

Ktos robil ten kurs? https://przewodnikterenowy.pl/
Chce miec papiery zeby byc przewodnikiem terenowym, mam jakies tam stare, ale stracily niby waznosc.
Macie jakies opinie o tych kursach?
Milego dnia zycze

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

jęczmień na powiece

07 mar 2023 - 12:57:50

Z jęczmieniem idzie się do okulisty, bo wlaśnie przez takie tarcie oczu i ciągłe ich podrażnianie może dojść do powikłań, a to już nie jest ani fajne ani tym bardziej przyjemne. Szybka konsultacja u okulisty (Warszawa polecam Libermedic https://libermedic.com/) i po jęczmieniu śladu nie będzie.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

jęczmień na powiece

20 mar 2023 - 13:10:28

myślę, ze nim się dostaniesz na nfz do okulisty to jęczmień ci przejdzie, stosowałam u siebie i dzieci żel jęczmień off, szybko pomógł, jest łatwy w użyciu i skuteczny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak dbać o uszy?