Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Czy stosowałyście olejek cbd

23 lis 2021 - 08:35:31

Hejka
Stosowałyście może olejek z konopii, cbd?
W internecie spektrum jego działania jest tak szerokie, że aż wierzyć się nie chce, ale zainteresował mnie i chciałabym zapytać czy może jakoś Wam pomógł?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Czy stosowałyście olejek cbd

23 lis 2021 - 10:28:28

Stosowalam jakiś czas. Świetnie wycisza przed snem, ogólnie mam wrażenie że sen jest lepszy. Tylko jeśli bierzesz jakieś leki, skonsultuj to z lekarzem.

Plus na pewno jest taki, że jest totalnie bezpieczny oraz nie potrzebujesz na niego recepty. Jeśli jednak zdecydujesz się na kupno, polecam kupować w bezpiecznych sklepach, w których pewno będziesz mogła kupić olejek oryginalny. https://konopnysklep.com.pl/info/Hurtownia-konopna.html O tutaj na przykład



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-29 09:45 przez dorissms.

Czy stosowałyście olejek cbd

24 lis 2021 - 08:25:17

Stosuję cały czas od ponad miesiąca olejek CBD od Alba Hemp i bardzo polecam, bo niezwykle mi pomógł, znacznie lepiej śpię, mniej się stresuję, Ogólnie wszystko na ogromny plus. Polecam i możecie go znaleźć na https://bit.ly/olejki_cbd_albahemp :)

Czy stosowałyście olejek cbd

10 sty 2022 - 14:49:58

No właśnie olejki CBD to wyjątkowy produkt . Ja mam ataki migreny przy zmianie pogody. Im szybsza i bardziej drastyczna zmiana pogody tym większa migrena (nawet do stanu w którym każdy ruch głowy powoduje ogromne cierpienie uniemożliwiające jakiekolwiek działanie). Na szczęście odkryłam olejki CBD pomaga !! wypróbujcie ja stosuję olej z CBD 5 % decarboxylated essenz 3 x dzienie po 12 kropel i rzeczywiście krople CBD działają uspokająco, wycisza, pomaga zasnąć,a co najważniejsze ataki migreny miałam 2 razy w miesiącu,a jak zaczełam stosowanie CBD może raz na 3 miesiące i wtedy i tak nie są tak dokuczliwe jak były . Jedna buteleczka wystarcza na 1miesiąc przy codziennym stosowaniu. Bardzo wydajne… Polecam każdemu… Przede wszystkim teraz nie truję się już tabletkami, Ataki migreny mam odkąd pamiętam (czyli od dziecka), te olej CBD decarboxylated kupuje w Konopnej Farmacji w Poznaniu bo jestem z Poznania i to najlepsza apteka konopna w moim mieście , ale mają sklep online https://konopnapoznan.pl/ jak komuś daleko sprawdzone źródło i godna polecenia apteka fachowe doradztwo

Czy stosowałyście olejek cbd

10 lut 2022 - 10:22:50

Olejki są bardzo fajne, ale trzeba je dobrze dobrać. Bardzo dobrej jakości są tutaj dostępne - https://szopmania.pl/OLEJEK-CBD-CBDA-CBG-1000mg-Kropla-CBD, mają całkiem dobre stężenie, a to akurat w przypadku tych produktów jest najważniejsze :)

Czy stosowałyście olejek cbd

01 kwi 2022 - 10:25:37

Tak się składa, że ja właśnie od jakiegoś czasu go stosuję i jak najbardziej jest to bardzo fajne rozwiązanie na to aby móc w pełni się zrelaksować. Muszę przyznać, że właśnie odkąd cbd oils są w moim życiu to tak naprawdę jeszcze ani razu na poważnie się nie zdenerwowałam.

Czy stosowałyście olejek cbd

15 cze 2022 - 20:50:11

Ja polecam CBD. Miałem spore opory przed wybraniem konkretnej firmy, więc spytałem na priv wielu firm kto mi da gwarancję zadowolenia żebym mógł odzyskać kasę, gdy okaże się po prostu niedobrym dla mnie produktem. Kilka firm zgodziło się na taki nazwijmy to "challange", skorzystałem z firmy GoldenFoxCBD.pl i polecam. Chociaż na efekty trzeba było poczekać z 2 tygodnie, na mnie od razu nie zadziałało... Po tym czasie olejki zaczęły robić robotę, jest luz w głowie.

Czy stosowałyście olejek cbd

08 lip 2022 - 15:41:14

Ja również używam olejki CBD z firmy GoldenFoxCBD.pl przyznam, że nie jest to najtańsza firma ale zdecydowanie z lepszą jakością produktu. Po mojej pierwszej przygodzie ze ,, zwykłym " olejkiem CBD po którym przy każdym jednym zastosowaniu chciało mi się wymiotowac i było mi nie dobrze stwierdziłam, że chyba wole już zapłacic ciut wiecej i czuć się zdecydowanie lepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stomia- temat tabu?