Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Kierunek medyczny policealna

11 wrz 2020 - 10:17:57

Myślę nad wyborem szkoły policealnej o kierunku medycznym, pracuje w tygodniu, więc zależy mi na trybie tylko weekendowym. Z góry dziękuje za polecenia.

Kierunek medyczny policealna

11 wrz 2020 - 12:57:03

Mi też zależało na weekendach, bo pracuje w tygodniu. Zasięgnęłam opinii w internecie i wybrałam cosinusa. Jestem mega zadowolona, bo szkoła jest w 100% za darmo, dostałam legitymacje, egzamin zawodowy zdałam perfekcyjnie no i mam uprawnienia do zawodu, w którym będę niedługo pracować :D
Cosinus oferuje kierunki medyczne, proponuje wejść na ich stronę i zobaczyć.

Kierunek medyczny policealna

14 wrz 2020 - 10:47:49

Jestem w trakcie drugiego już kierunku jeśli chodzi o szkołę policealną. Tym razem wybrałam kierunek medyczny. Byłam zadowolona z mojej szkoły, dlatego wybrałam drugi kierunek. Szkoła bezpłatna, weekendowa do tego dużo zajęć praktycznych. Jeśli zależy ci na zdobywaniu wiedzy i praktyki to cosinus jest dobrym rozwiązaniem.

Kierunek medyczny policealna

16 wrz 2020 - 12:25:40

Jeśli zależy ci na trybie weekendowym to wybierz cosinusa, dodatkowo oprócz tego tę szkołę masz totalnie za darmo. Wśród różnych szkół, które tak oferują nie zawsze masz tak kolorowo. Tutaj jest egzamin państwowy, więc zdobędziesz zawód technika bez jakichkolwiek kosztów.

Kierunek medyczny policealna

16 wrz 2020 - 12:46:29

Cytat
katlina345
Jeśli zależy ci na trybie weekendowym to wybierz cosinusa, dodatkowo oprócz tego tę szkołę masz totalnie za darmo. Wśród różnych szkół, które tak oferują nie zawsze masz tak kolorowo. Tutaj jest egzamin państwowy, więc zdobędziesz zawód technika bez jakichkolwiek kosztów.


Tak, to prawda! Egzamin jest darmowy z OKE, nie płacicie za nic - ani za naukę, ani za zaświadczenia jeżeli takie są wam potrzebne. Do odbycia macie praktyki, wszystko przebiega sprawnie i w świetnej atmosferze. Dużo promocji dla słuchaczy np. u partnerów czyli np. knajp, kręgielni itp.

Kierunek medyczny policealna

18 wrz 2020 - 12:02:48

Polecam darmową szkołę policealną, sale specjalne pod praktykę , za nic nie płacisz, na końcu egzamin z OKE. Nauczyciele dbają, by jak najlepiej przygotować do egzaminu. Cosinus oferuje wiele kierunków w całej Polsce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-18 12:03 przez karolin8978.

Kierunek medyczny policealna

23 wrz 2020 - 12:09:23

Uważam, że warto podjąć decyzje jeśli chodzi o edukacje. Cosinus ma ofertę weekendową i bezpłatną, dostosowaną do każdego. Mają oni szeroki wybór, więc napewno coś dla siebie znajdziesz.

Kierunek medyczny policealna

25 wrz 2020 - 13:17:28

Jak najbardziej w cosinusie są medyczne kierunki i to bezpłatne. Zajęcia realizowane są w weekendy, ja jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Kierunek medyczny policealna

28 wrz 2020 - 12:43:09

W Cosinusie jest dużo kierunków medycznych, z tego co pamiętam jest asystentka i higienistka stomatologiczna, masażysta, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy . Także do wyboru dla każdego ;) Wszystkie te kierunki są bezpłatne

Kierunek medyczny policealna

30 wrz 2020 - 14:08:16

Polecam cosinusa, znajdziesz w nim różne kierunki medyczne a szkoła jest darmowa, ja skorzystałam i obecnie pracuje w zawodzie.

Kierunek medyczny policealna

06 paź 2020 - 10:37:57

No dokładnie w cosinusie masz wybór co do kierunków także polecam i do tego masz darmową szkole , więc luz, a w tygodniu możesz zająć się bez problemu pracą. Na zajęciach się bardzo dużo wynosi, więc człowiek nie musi siedzieć i zakuwać, dzięki temu zajęcia są bardzo fajne.

Kierunek medyczny policealna

08 paź 2020 - 12:21:46

W swojej ofercie szkoły policealne mają kierunki medyczne, na stronie teraz wszędzie jest wszystko opisane. Ja kończyłam masaż, więc też podlegam wiadomo pod medyczny. Chodziłam do cosinusa i polecam Ci zajrzeć do nich na strone, możesz też iść do sekretariatu porozmawiać, Panie napewno ci doradzą niezależnie od miasta w którym mieszkasz, mają oni bardzo szeroki zakres w Polsce. Za nic nie płacisz a masz super zajęcia w profesjonalnych salach.

Kierunek medyczny policealna

20 paź 2020 - 16:42:50

Z ciekawych kierunków medycznych jest własnie masaż, bo daje różne możliwości, można też iść w stronę spa i takich klimatów. Ja kończyłam w cosinusie i dostałam mega zastrzyk wiedzy. Weekendowo i darmowo. Polecam , bo można dużo skorzystać, nauczyciele bardzo chętnie współpracują z uczniami.

Kierunek medyczny policealna

23 paź 2020 - 11:39:10

Polecam kontakt z cosinusem, tam specjalnie wykwalifikowana kadra dobierze odpowiednio kierunek pod wasze preferencje. Całość szkoły darmowa no i weekendowo :)

Kierunek medyczny policealna

26 paź 2020 - 13:24:16

Polecam masaż , warto też skontaktować się ze szkołą, zawsze sumiennie doradzą. No i darmowa szkoła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolagen z jedzenia