Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Kierunek medyczny policealna

02 gru 2020 - 15:17:18

Opiekun medyczny to super kierunek , a przede wszystkim darmowy :)

Kierunek medyczny policealna

04 gru 2020 - 16:20:25

W kosmetyce możesz dużo zdziałać , są to zbyt różne kierunki, ale wiem że kosmetyka cieszy się bardzo dużą popularnością w cosinusie ze względu na poziom i jakość kształcenia

Kierunek medyczny policealna

07 gru 2020 - 12:25:11

SZKOŁA COSINUS KOSZALIN
Bardzo dobra kadra Nauczycielska i kierownictwa , dobry kontakt ze słuchaczem ,duży wybór kierunków ,dobrze wyposażone sale do zajęć praktycznych, zachęcam wszystkich tych co z jakichś przyczyn nie mogli ukończyć szkoły średnie bądź chcieliby zmienić kwalifikacje zawodowe,, bez względu na wiek !!!!

Kierunek medyczny policealna

07 gru 2020 - 16:43:42

Wybór masz w cosinusie a przy tym bezpłatny także polecam jak najbardziej, bo przekazują rzetelnie wiedze

Kierunek medyczny policealna

08 gru 2020 - 12:03:37

Cytat
dariakwiatek9
W kosmetyce możesz dużo zdziałać , są to zbyt różne kierunki, ale wiem że kosmetyka cieszy się bardzo dużą popularnością w cosinusie ze względu na poziom i jakość kształcenia

polecam kosmetykę!
a jeżeli chodzi o medyczny - moja znajoma jest na opiekunie medycznym i sobie chwali. nauka trwa rok, więc jest intensywnie, ale bardzo jest zadowolona z zajęć

Kierunek medyczny policealna

09 gru 2020 - 14:35:08

Mój narzeczony kończył opiekuna medycznego a teraz ja mam zamiar się zapisać na nowy semestr na wiosnę, chwalił cosinusa no i mam sprawdzoną szkołę z pierwszej ręki :)

Kierunek medyczny policealna

10 gru 2020 - 13:06:06

Opiekun medyczny jest na bardzo wysokim poziomie w cosinusie aczkolwiek na ich stronie jest szeroka oferta :)

Kierunek medyczny policealna

14 gru 2020 - 16:29:07

W cosinusie można znaleźć szeroki wybór kierunków, również Panie w sekretariacie doradzają co i jak

Kierunek medyczny policealna

21 gru 2020 - 12:31:34

Skończyłam technika masażystę i pracuję w zawodzie. W ciągu 2 lat w Cosinusie nauczyłam się więcej niż na Uniwerku:) Niestety na studiach jest dużo teorii. Praktyki nauczyłam się właśnie w policealce i uwierzcie mi... to praktyka, doświadczenie ma czasem większe znaczenie dla pracodawcy niż papierek z uczelni wyższej. Sama się o tym przekonałam i cieszę się, że zrobiłam tego technika w 2 lata. Szkoła była weekendowa i bezpłatna - dla biednej studentki to było idealne rozwiązanie. Ja szczerze polecam :)

Kierunek medyczny policealna

21 gru 2020 - 16:37:20

Jako technik masażysta czuje się bardzo dobrze przygotowana do zawodu. Polecam cosinusa

Kierunek medyczny policealna

29 gru 2020 - 15:24:11

Cosinus ma szeroki wybór w medycznych i przystosowane do tego sale i pełne wyposażenie także jeśli chodzi o porządne przygotowanie do zawodu to polecam te szkołe

Kierunek medyczny policealna

04 sty 2021 - 12:38:38

Ja chodziłam do cosinusa i mogę ich serdecznie polecić. Z tego co wiem mają duży wybór kierunków medycznych i wszystkie są darmowe, sama chodziłam na coś innego ale szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów :D

Kierunek medyczny policealna

04 sty 2021 - 16:32:19

Wczoraj miałam egzamin z kosmetyki , może to nie jest medyczny ale naprawde mimo pandemii bylam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu.

Kierunek medyczny policealna

08 sty 2021 - 16:28:07

Opiekun medyczny naprawde dobry zawód , w cosinusie masz pare medycznych kierunków do tego sprzęty na których sie uczysz

Kierunek medyczny policealna

14 sty 2021 - 16:33:51

W cosinusie sa kierunki medyczne, wystarczy wejść na ich stronę i wybrać miasto a wybór jest duży, ja osobiście kończyłam masaż i jestem bardzo zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filtracja wirusów - Antimicrobial