Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Kierunek medyczny policealna

16 lip 2021 - 14:39:57

Napewno bedzie praca po takim kierunku, ja co prawda jestem w trakcie ale wiem że nie będzie z tym problemu.
Mi się osobiście podoba nauka w cosinusie, sporo ale przydatnej nauki i przede wszystkim praktyki.

Kierunek medyczny policealna

12 sie 2021 - 12:40:23

Cosinus w swojej ofercie ma medyczne kierunki i do tego sale mega nowoczesne i specjalistyczne. A przy tym szkoła darmowa bez wpisowego ani umowy.

Kierunek medyczny policealna

20 sie 2021 - 15:18:27

Przyszłościowy kierunek do tego tu wiem że przygotowanie jest porządne dlatego nie martwie się. Wysoka zdawalność też świadczy o tym.

Kierunek medyczny policealna

20 sie 2021 - 15:49:23

Jak szkoła medyczna, to tylko Cosinus. Polecam opiekuna medycznego, to zawód międzynarodowy - mam uprawnienia wszędzie. Nie trzeba ograniczać się tylko do Polski. Plus za szkołę nic nie płaciłam i nie było umów.

Kierunek medyczny policealna

01 wrz 2021 - 15:44:45

W swojej ofercie cosinus posiada sporą listę medycznych kierunków i są one bezpłatne w 100%. Do tego legitymacje, pakiet office. Polecam

Kierunek medyczny policealna

14 wrz 2021 - 12:36:15

Cosinus to egzamin z OKE i zdobycie kwalifikacji zawodowych.

Kierunek medyczny policealna

23 wrz 2021 - 15:04:15

W cosinusie kierunki medyczne są bardzo wymagająco i pod nadzorem prowadzone, myślę że zdecydowanie warto.

Kierunek medyczny policealna

06 paź 2021 - 12:57:25

Napewno teraz są to najbardziej chodliwe kierunki jeśli chodzi o pracę, a cosinus przygotowuje w 100% do pracy także niezależnie od kierunku, polecam tu się uczyć.

Kierunek medyczny policealna

20 paź 2021 - 13:51:21

W cosinusie jest sporo kierunków medycznych i do tego sale bardzo nowoczesne i z pełnym sprzętem, za co jestem pełna podziwu, bo nie jedna szkoła czy kursy które są płatne nie mają aż tak dobrego zaplecza w postaci narzędzi itp.

Kierunek medyczny policealna

04 lis 2021 - 12:55:51

W tak odpowiedzialnych kierunkach polecam brać pod uwagę tylko cosinus, jako szkoła z doświadczeniem no i odpowiednimi sprzętem plus wysoka zdawalność egzaminów mówi sama za siebie.

Kierunek medyczny policealna

19 lis 2021 - 15:49:49

Bardzo przyszłościowy kierunek i przede wszystkim jest po nim praca.
W cosinusie jeszcze dodatkowo są one za darmo no i co najważniejsze gabinety są pod dany kierunek.

Kierunek medyczny policealna

24 lis 2021 - 13:50:51

Tak naprawdę trudno powiedzieć. Bo ja na przykład jestem po 2 kierunkach szkoły policealnej i jestem zadowolona z każdego. Może dlatego, że był to Соsіnus, gdzie poziom nauczania jest bardzo wysoki, ale mi się wydaje, że żeby zrozumieć, trzeba spróbować. Inaczej się nie da

Kierunek medyczny policealna

03 gru 2021 - 15:26:21

Z całego serca polecam kierunek masażysty. Bardzo wnikliwa nauka dzięki czemu w pracy nie ma obaw że się nie da rady.

Kierunek medyczny policealna

22 gru 2021 - 14:30:58

Spójrz na ofertę cosinusa, poczytaj o kierunkach medycznych i jakie masz preferencje a na pewno coś wybierzesz pod siebie.

Kierunek medyczny policealna

21 sty 2022 - 15:26:41

Zawód, który napewno zawsze będzie dostępny a także rozwojowy. W cosinusie jest świetne przygotowanie i potem też można kursy. Do tego sale mają specjalistyczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HEMOROIDY