Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

21 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

sklep detailingowy

48 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Kierunek medyczny policealna

16 mar 2021 - 16:48:17

Duży wybór kierunków w cosinusie a czytałam u nich że jest opiekun medyczny ostatni raz rocznie więc warto się zając tematem.

Kierunek medyczny policealna

22 mar 2021 - 16:12:13

Medyczny kierunek to zawsze dobra szansa na prace bo takiej nigdy nie zabraknie. Ja co prawda jestem z kosmetyki ale cosinus oferuje medyczne. Można tam zadzwonić i się dowiedzieć dokładnie co i jak.

Kierunek medyczny policealna

29 mar 2021 - 17:38:43

Teraz jest ostatni raz z opiekunem medycznym bo potem już dwu letnia niestety w cosinusie, więc warto się zapisać.

Kierunek medyczny policealna

02 kwi 2021 - 16:15:09

Ja jestem na masażyście i powiem wam że przed pandemią i w trakcie jak były jeszcze zajęcia na gabinecie to bajka, masowaliśmy się na wzajem,dużo technik się nauczyliśmy.

Kierunek medyczny policealna

09 kwi 2021 - 15:49:08

Medycznych kierunków i przede wszystkim dostosowane fizycznie ma cosinus a do tego totalnie za darmo.

Kierunek medyczny policealna

20 kwi 2021 - 12:15:13

W cosinusie polecam policealną, dużo kierunków do tego cała szkoła za darmo.

Kierunek medyczny policealna

27 kwi 2021 - 13:47:13

Cosinus ma najszerszą ofertę i do tego dostosowane pracownie. Ja ze swojej strony jako słuchaczka polecam.

Kierunek medyczny policealna

10 maj 2021 - 16:19:03

Szeroki wybór medycznych kierunków posiada cosinus. Sama jestem na takim teraz :) Poziom bardzo wysoki ale za to czuć że uczymy się zawodu i będziemy dobrzy w tym co chcemy robić.

Kierunek medyczny policealna

21 maj 2021 - 14:02:21

Myśle że opiekun medyczny to bardzo teraz popularny kierunek i też opłacalny. Warto rozjerzeć się na rynku pracy. Cosinus ma bogatą ofertę medycznych kierunków więc napewno znajdziesz coś dla siebie.

Kierunek medyczny policealna

28 maj 2021 - 16:05:37

W cosinusie jest wiele medycznych kierunków , sama szkoła jest profesjonalnie do tego przygotowana poprzez sale i sprzęty, zaopatrzenia.

Kierunek medyczny policealna

08 cze 2021 - 11:58:30

W szkole cosinus masz oddzielne kierunku medyczne.. Przy tym są one darmowe i też weekendowe. A nawet przy systemie online fajnie i sprawnie to wszystko działa.

Kierunek medyczny policealna

14 cze 2021 - 15:14:57

Jeśli tryb weekendowy ci pasuje to szkoła cosinus jest idealna. A przy tym jest za darmo.

Kierunek medyczny policealna

22 cze 2021 - 14:52:38

W szkole cosinus jest spory wybór medycznych także polecam każdemu. Bo przykładają wagę do praktyki i sami je załatwiają.

Kierunek medyczny policealna

30 cze 2021 - 13:29:39

Cosinus ma świetne przygotowanie jeśli chodzi o medyczne kierunki, zwłaszcza do opiekuna medycznego. Bardzo fajny kierunek a wszystko darmowe i bez umowy.

Kierunek medyczny policealna

08 lip 2021 - 14:42:58

Jestem świeżo po odebraniu wyników z matury :) Oczywiście policelana jej nie potrzebuje jednak podeszłam. I zamierzam zapisać się na opiekuna medycznego, wstępnie przeszłam już rozmowe w sekretariacie i wywarło na mnie to pozytywne wrażenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Witamina D