Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Kierunek medyczny policealna

16 mar 2021 - 16:48:17

Duży wybór kierunków w cosinusie a czytałam u nich że jest opiekun medyczny ostatni raz rocznie więc warto się zając tematem.

Kierunek medyczny policealna

22 mar 2021 - 16:12:13

Medyczny kierunek to zawsze dobra szansa na prace bo takiej nigdy nie zabraknie. Ja co prawda jestem z kosmetyki ale cosinus oferuje medyczne. Można tam zadzwonić i się dowiedzieć dokładnie co i jak.

Kierunek medyczny policealna

29 mar 2021 - 17:38:43

Teraz jest ostatni raz z opiekunem medycznym bo potem już dwu letnia niestety w cosinusie, więc warto się zapisać.

Kierunek medyczny policealna

02 kwi 2021 - 16:15:09

Ja jestem na masażyście i powiem wam że przed pandemią i w trakcie jak były jeszcze zajęcia na gabinecie to bajka, masowaliśmy się na wzajem,dużo technik się nauczyliśmy.

Kierunek medyczny policealna

09 kwi 2021 - 15:49:08

Medycznych kierunków i przede wszystkim dostosowane fizycznie ma cosinus a do tego totalnie za darmo.

Kierunek medyczny policealna

20 kwi 2021 - 12:15:13

W cosinusie polecam policealną, dużo kierunków do tego cała szkoła za darmo.

Kierunek medyczny policealna

27 kwi 2021 - 13:47:13

Cosinus ma najszerszą ofertę i do tego dostosowane pracownie. Ja ze swojej strony jako słuchaczka polecam.

Kierunek medyczny policealna

10 maj 2021 - 16:19:03

Szeroki wybór medycznych kierunków posiada cosinus. Sama jestem na takim teraz :) Poziom bardzo wysoki ale za to czuć że uczymy się zawodu i będziemy dobrzy w tym co chcemy robić.

Kierunek medyczny policealna

21 maj 2021 - 14:02:21

Myśle że opiekun medyczny to bardzo teraz popularny kierunek i też opłacalny. Warto rozjerzeć się na rynku pracy. Cosinus ma bogatą ofertę medycznych kierunków więc napewno znajdziesz coś dla siebie.

Kierunek medyczny policealna

28 maj 2021 - 16:05:37

W cosinusie jest wiele medycznych kierunków , sama szkoła jest profesjonalnie do tego przygotowana poprzez sale i sprzęty, zaopatrzenia.

Kierunek medyczny policealna

08 cze 2021 - 11:58:30

W szkole cosinus masz oddzielne kierunku medyczne.. Przy tym są one darmowe i też weekendowe. A nawet przy systemie online fajnie i sprawnie to wszystko działa.

Kierunek medyczny policealna

14 cze 2021 - 15:14:57

Jeśli tryb weekendowy ci pasuje to szkoła cosinus jest idealna. A przy tym jest za darmo.

Kierunek medyczny policealna

22 cze 2021 - 14:52:38

W szkole cosinus jest spory wybór medycznych także polecam każdemu. Bo przykładają wagę do praktyki i sami je załatwiają.

Kierunek medyczny policealna

30 cze 2021 - 13:29:39

Cosinus ma świetne przygotowanie jeśli chodzi o medyczne kierunki, zwłaszcza do opiekuna medycznego. Bardzo fajny kierunek a wszystko darmowe i bez umowy.

Kierunek medyczny policealna

08 lip 2021 - 14:42:58

Jestem świeżo po odebraniu wyników z matury :) Oczywiście policelana jej nie potrzebuje jednak podeszłam. I zamierzam zapisać się na opiekuna medycznego, wstępnie przeszłam już rozmowe w sekretariacie i wywarło na mnie to pozytywne wrażenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Witamina D