Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Kierunek medyczny policealna

14 sty 2021 - 19:02:10

W takim wypadku polecam cosinusa, mają duży wybór kierunków i zajęcia tylko w weekendy, obecnie są online.

Kierunek medyczny policealna

16 sty 2021 - 10:10:39

Ja na masażyście i świetnie jest

Kierunek medyczny policealna

18 sty 2021 - 17:03:15

W cosinusie jest pare medycznych kierunków, ja akurat jestem z kosmetyki, ale wiem że wybór jest duży bo sama kiedyś przeglądałam ofertę :) a no i za nic nie płacisz

Kierunek medyczny policealna

21 sty 2021 - 15:58:42

Bardzo dobre przygotowanie na zajęciach praktycznych, ja osobiście jestem pod wrażeniem w cosinusie, ćwiczysz na manekinach

Kierunek medyczny policealna

26 sty 2021 - 11:57:30

Polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. To międzynarodowy kierunek. Pracę można wykonywać za granicą bez problemu, do tego nauka trwa tylko rok:) W dzisiejszych czasach myślę, że jest to kierunek na wagę złota. No i łatwo jest znaleźć pracę w szpitalu, przychodni, w domu opieki, sanatorium itd :)

Kierunek medyczny policealna

29 sty 2021 - 10:36:50

Ja w cosinusie chodzę na medyczny :) a teraz nam mówili że ostatnia okazja na opiekuna medycznego więc jak ktoś chce to polecam

Kierunek medyczny policealna

02 lut 2021 - 16:15:33

Są jak najbardziej w cosinusie, opiekun medyczny szczególnie polecam bo teraz ostatni czas bo potem już będzie trwać 2 lata

Kierunek medyczny policealna

10 lut 2021 - 15:35:27

Opiekun medyczny to super sprawa polecam każdemu !

Kierunek medyczny policealna

10 lut 2021 - 16:22:36

W Cosinusie jest wiele ciekawych kierunków medycznych, do tego wszystkie są bezpłatne i odbywają się w godzinach dogodnych dla osób pracujących. Np. kierunek opiekun medyczny zajęcia ma wyłącznie w weekendy :)

Kierunek medyczny policealna

15 lut 2021 - 16:40:50

Cosinus też dołączam się bo szeroki wybór w medycznych no i specjalistyczne pracownie dobrze zaopatrzone

Kierunek medyczny policealna

23 lut 2021 - 12:02:47

Ja polecam opiekuna medycznego w Cosinusie. Mamy dużo praktyki, nauczyciele świetnie przekazują wiedze, szkoła jest za darmo:) Do tego w tych czasach myślę, że jest to opłacalny i przyszłościowy kierunek, który można wykonywać też za granicą

Kierunek medyczny policealna

23 lut 2021 - 15:15:59

Zależy wszystko w jakim zawodzie się widzisz, ja jestem po cosinusie i tam masz wiele kierunków do wyboru

Kierunek medyczny policealna

04 mar 2021 - 16:16:32

Ja teraz wykorzystałam moment że ostatni rok jest opiekun medyczny dwu semestrowy w cosinusie, ale są też tam inne kierunki medyczne. Jednak z tego co wiem nawet jeszcze można się zapisać na ten semestr

Kierunek medyczny policealna

09 mar 2021 - 11:41:22

Ja jestem na opiekunie medycznym teraz i ostatnia szansa bo Pani mówiła pozatym na stronie ich jest napisane, że się zmieniają przepisy i ostatnia szansa żeby skorzystać na roczną bo na jesień już wchodzi dwu letnia także jeśli chcesz ten kierunek to warto jeszcze się zahaczyć w cosinusie oto

Kierunek medyczny policealna

11 mar 2021 - 14:38:40

Myślę, że cosinus ma odpowiednie przygotowanie do kierunków medycznych więc warto się wybrać do nich a tym bardziej że np opiekun medyczny jest teraz ostatni raz roczny :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filtracja wirusów - Antimicrobial