Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Delpos - opinie

01 wrz 2020 - 08:06:45

Część! Przed momentem napisałam, że pewnie założę sobie wątek z pytaniem dot. kosmetyków do włosów wypadających. Zaczęłam się rozglądać poza jakimiś rzeczami do łykania za szamponem i wcierkami i widziałam na jakiejś stronie, że ktoś opisywał Delpos tylko, że z tego co widzę w skład zestaw wchodzi jeszcze odżywka. Mam kilka pytań jeżeli znajdzie sie tutaj ktoś kto wie nieco więcej na temat tego wszystkiego, bo ja jestem totalnie zielona i nie wiem czego nawet szukać. Przeczytałam stronę, kilka kom. i na tym tylko bazuję, bo składy do dla mnie totalnie czarna magia. Będę wdzięczna za wszelkie informacje help

Delpos - opinie

11 wrz 2020 - 14:43:51

......,ale to pierw napisz co dokładnie chcesz wiedzieć, bo czytałaś i czegoś nie wiesz, ale ja nie wiem czego ode mnie oczekujesz xD (mam ten zestaw).

Delpos - opinie

16 wrz 2020 - 09:51:46

Chodzi głównie o to czy działa, ile trzeba dac mu czasu, co tam jest w środku w składzie, czy nie podrażnia, nie robi łupieżu, czy dobrze oczyszcza też skórę, bo ja wiem że ma leczyć ale też bym chciała mieć głowę czystą i tak samo włosy.

Delpos - opinie

17 wrz 2020 - 15:22:30

no działa, działa xD przynajmniej u mnie jest tak jak że jestem z tego zestawu zadowolona. co do tego co jest w środku to ja powiem szczerze że każdy kosmetyk ma nieco inne składniki, ale na pewno masz tam mleko pszczele, arnikę, zieloną herbatę, witaminę e w szamponie, w masce: olejek jojoba, keratyna roślinna, honeyquat i dość dziwny ale bardzo pomocny mocznik :D w płynie masz guaranę, miłorząb japoński, kofeinę czy niacynamid. a jeżeli chodzi o oczyszczanie to robi to bardzo dobrze, ale o podrażnieniu ci nie powiem, bo to zależy pewnie od skóry i to co u mnie działa uczulająco u ciebie takie może nie być i ja np. przy delpos nie miałam żadnego problemu xD

Delpos - opinie

22 wrz 2020 - 13:44:58

Nie wiem czy mam prawo się wypowiadać ale mam go od kilku tygodni więc nie wiem czy momą moje opinie się na coś przydać ale mi się on podoba. Widzę poprawę powoli.

Delpos - opinie

24 wrz 2020 - 14:47:57

Wypowiadaj sie, wypowiadaj. Na prawdę każda opinia jest tutaj na wagę złota. Na prawdę :)
Możecie mi jeszcze powiedzieć w sumie jak wygląda u was sytuacja z typem włosów?
Może to jest tak, że pomaga na dany typ skóry?

Delpos - opinie

28 wrz 2020 - 15:23:42

raczej takie dość normalne niskopory. takie typowe jeżeli chodzi o ten rodzaj włosów. skóra praktycznie codziennie do mycia, bo nie wyglądają one po całym dniu świeżo xD

Delpos - opinie

19 paź 2020 - 13:52:15

Ja mam suche, zniszczone przez nieumiejętne rozjaśnianie włosów przez fryzjerkę. Też ma Delpos tak w ogóle heh. Jeżeli mam coś powiedzieć to ok. 4 miesiące go mam i jest u mnie też bdb heh. Nie wiem czy powinna być jakaś różnica pomiędzy rodzajem włosów, bo jednak to ma leczyć cebulki i skalp, a nie w pierwszeństwie osłaniać włosy. Of course jest maska i ona ma swoje też właśnie zadanie na włosy po długości, ale no jednak trzeba pamiętać że ryby psują się od głowy, a włosy od cebulek heh.

Delpos - opinie

22 paź 2020 - 12:24:05

No to decyzja podjęta. Zamówię na początku miesiąca jak wleci mi już wypłata. Dziękuję Wam wszystkim za liczne odpowiedzi co do samego zestawu, bo jednak mam więcej informacji od was czyt. osób które mają ten sam problem co ja :) Mam nadzieję że będzie tak jak u was. Oby!

Delpos - opinie

24 lis 2020 - 09:34:23

I jak wrażenia @niacina? W końcu możesz powiedzieć jak to u Ciebie jest?

Delpos - opinie

01 gru 2020 - 10:01:07

Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jak na ponad miesiąc używania widzę różnicę nawet przy szczotkowaniu, czyli dobrze pisałyście o tym delpos. :D Robię tak jak pisze producent i jest bardzo w porządku. Mam nadzieję, ze będzie jeszcze lepiej i lepiej z kolejnymi miesiącami i użyciami.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Delpos - opinie

30 gru 2020 - 15:16:52

A czy ktoś wie jaki czas taką kurację należy stosować? Bo na stronie producenta Delpos jest informacja o 30-dniowej kuracji. I z tego co rozumiem są 3 etapy a wcierkę (płyn na skórę) najlepiej nakładać na noc. A czy można na dzień i wieczorem zmyć? Bo ja jak zasnę z mokrymi włosami to wyglądam... no właśnie.

Delpos - opinie

01 kwi 2021 - 11:22:12

Tutaj ci wstawiam zdjęcia które mam na swoich pudełkach z zestawu delpos czyt, szamponu, maski i płynu na skórę głowy. Masz tutaj wszystko opisane co i jak się nakłada :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kierunek medyczny policealna