Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rzucanie palenia

06 maj 2020 - 23:02:13

Liczę na waszą pomoc, udało mi sie namówić faceta na rzucenie palenia, tylko mam obawy, że jak nie wytrzyma na początku to zaraz się podda. Myślałam żeby jakieś tabletki mu kupić ale nie wiem co skuteczne, jakoś nie wierzę w takie ziołowe, nie wyaje mi się, żeby to coś pomogło, to co innego?

rzucanie palenia

11 wrz 2020 - 14:50:07

Tez bym chciała powiedzieć i przekonac by nie palił, aaaaaaaaaaaale.... No cóż, no łatwo nie jest.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

rzucanie palenia

24 lut 2021 - 19:53:54

w pracy było postanowienie rzucamy palenie. :) 2 osoby wspierały się tabletkami Recigar. Mija właśnie 3 tygodnie jak nie palą. 3 osoby liczyły na silną wolę. No i tak idzie im powiedzmy w kratkę. Palą mniej i liczą że rzucą.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

rzucanie palenia

28 wrz 2021 - 20:20:14

ja potrzebowałam wsparcia psychicznego przy rzucaniu bez tego ciężko najpierw głowę trzeba ratować tabletki to rozwiązanie na chwilę ja skorzystałam z filmów pomagających rzucić palenie na stronie reset33.pl trochę trwało przebrnięcie przez filmy, do tego czas na analizę tego ale mam wrażenie że zajęłam się problemem od źródła a nie tylko zaleczam go tabletkami

rzucanie palenia

30 kwi 2022 - 05:39:43

To trudna sprawa, ale możliwa. Wystarczy spróbować najpierw z głową i nie martwić się o objawy organizmu. Ja wykupiłam filmy od reset33 i powiem wam to zadziałało. Zaskoczyłam choć powątpiewałam. Jednak ogromna moc tkwi w motywacji i wewnętrznej sile.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Owsiki u dziecka