Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyrwanie zęba - tuż po

02 mar 2020 - 16:16:38

Cześć.
Właśnie wyrwałam zęba, z resztą nie pierwszy raz. Już wyjęłam wacik i właśnie zjadłam zupę - po 4h od wyrwania, więc spoko.
Nic nie boli, wszystko elegancko. Jednak zobaczyłam w lusterko, jak to wygląda i teraz mam zagadkę. W miejscu po wyrwaniu jest coś białego, miękkiego. Około pół centymetrowego. Z początku myślałam, że może "wszedł" mi tam makaron z zupy :D Ale choć miękkością go przypomina, to raczej nie to, bo nie jadłam tą stroną, a poza tym jakby już jakaś resztka makaronu mi by na tej stronie jamy ustnej się trafiła, to raczej by nie siedziała tak mocno w tej "dziurze". Boję się to wyjąć. Dodam, że nie jest to nalot. Jest to jakaś miękka "część" czegoś. Może to jakaś tkanka? Przy poprzednich wyrwaniach nic takiego nie miałam.
Mój błąd, że nie sprawdziłam stanu dziury tuż po powrocie do domu, wtedy wszystko by było jasne.

Czy mam to tak zostawić? Czy jeśli to faktycznie ciało obce, to organizm sam sobie z tym poradzi?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-02 16:20 przez frecix.

wyrwanie zęba - tuż po

11 wrz 2020 - 14:52:05

Poszłabym do dentysty by to sprawdził, ewentualnie może masz jakieś lusterko żeby sobie poświecić i zobaczyć na odbiciu co tam jest w środku?

wyrwanie zęba - tuż po

10 maj 2021 - 12:05:03

Możesz poczytać na http://www.dermoprofil.pl/ o poradach stomatologicznych, ale najlepiej zaraz po tym wybierz się do dentysty, niech to sprawdzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak złagodzić bóle menstruacyjne