Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Astma?

06 sty 2020 - 15:09:31

Czy ktoś z Was choruje na astmę? Niestety ta chorobę potwierdził lekarz i trochę jestem przerażona. Mam leki, lekarz też wspomniał o tlenoterapii jeśli objawy będą się nasilały. Czy ktoś może mi coś doradzić?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Astma?

17 sty 2020 - 15:40:47

Astma to nic przyjemnego. O tlenoterapii słyszałam, ale tylko teoretycznie. Zalecano nam podawanie tlenu mamie kiedy pojawiły się duszności. Mama chora była na raka płuc. Wtedy rozważaliśmy zakup koncentratora oterapia do domu i podawanie jej tlenu. Ale niestety choroba tak szybko postępowała, że niestety nie zdarzyliśmy.

Astma?

18 sty 2020 - 10:25:52

Cytat
oxmichasiaxo
Czy ktoś z Was choruje na astmę? Niestety ta chorobę potwierdził lekarz i trochę jestem przerażona. Mam leki, lekarz też wspomniał o tlenoterapii jeśli objawy będą się nasilały. Czy ktoś może mi coś doradzić?
Ja choruję , u mnie to wyszło po nie do końca wyleczonych przeziebień i mam dychawicę oskrzelową.dostałam leki inhalatory no i Ventolin taki awaryjny który noszę w torebce w razie ataku. .Najgorzej jak zachoruję na przeziebienie to wtedy atakuje mi płuca i organki aż wyrywa wiem ż lekarka zwykła rejonowa nie była w stanie mi przepisać leku na te przeziębienie bo pulmonolog tylko takie antybiotyki przepisuje.Na odczulanie przy alergii za póżno juz nie ten wiek , ja mam jeszcze alergię , najgorzej tez jak mam katar . Musisz z lekarzem współpracować , ja nigdy nie miałam tej tlenoterapii.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Astma?

24 sty 2020 - 17:30:30

Cytat
patyczek2508
Astma to nic przyjemnego. O tlenoterapii słyszałam, ale tylko teoretycznie. Zalecano nam podawanie tlenu mamie kiedy pojawiły się duszności. Mama chora była na raka płuc. Wtedy rozważaliśmy zakup koncentratora oterapia do domu i podawanie jej tlenu. Ale niestety choroba tak szybko postępowała, że niestety nie zdarzyliśmy.


Na oterapia, o której piszesz są dwa modele, czy możesz podpowiedzieć, który chcieliście kupić? Bo z tego co rozumiem to jeden jest stacjonarny drugi przenośny. Na razie podawanie tlenu ma być u mnie doraźne kiedy objawy będą silne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przejedzenie