Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

zatkane ucho

25 paź 2019 - 14:27:47

Czy można jakoś samemu odetkać zatkane ucho od paru dni? Czy tylko lekarz?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

zatkane ucho

30 paź 2019 - 23:19:32

na zatkanie to najlepiej oleiste krople na bazie gliceryny, zdarza mi się używać kropli lix, bez recepty można je kupic i po paru zastosowniach jest duża różnica, mój facet nigdy nie chc do lekarza pójść, był raz na odtykaniu u larygnologa i powiedział ze wicej nie pójdzie, woli sam regulanie kropli używać

zatkane ucho

30 paź 2019 - 23:41:44

Ja kupiłem krople ale nie pomogły Wiec poszłem do lekarza dał skierowanie do lekarza co tym sie zajmuje no i wsadzila mi wielko strzykawe w ucho z wodą i to co mialo wyleciec wyleciało i odrazu poczułem ulge zaczelem nrmalnie slyszec :)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

zatkane ucho

11 lis 2019 - 23:11:03

kupiłam sobi ten lix nieźle działa, odetkał ucho dosyc szybko, po kilku użyciach słuch wrócił do normy, warto było kupić, ma taką oleistą konsystencję wiec się nie bałam że będzie wypływał za szybko z ucha przy ruszaniu głową

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

zatkane ucho

22 lis 2019 - 19:47:46

Możesz też na zatkane ucho kupić sobie taki spray https://www.doz.pl/apteka/p130340-DOZ_PRODUCT_Aurivox_spray_do_uszu_30_ml szybko rozpuszcza woskowinę i ma fajny skład, a używanie jest bardzo proste.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

zatkane ucho

29 lis 2019 - 22:04:14

Wiecie gdzie w kato mogę zrobić świecowanie uszu? Podobno przy zatkanym uchu się stosuje ten zabieg.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

zatkane ucho

30 lis 2019 - 14:16:23

Nie do końca zatkanym uchu, raczej przy niedosłuchu, szumach usznych, katarze, migrenach, bólach głowy. A jak szukasz odpowiedniego miejsca to wpisz w wyszukiwarkę świecowanie uszu Katowice, coś Ci z pewnością wyskoczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Astma?