Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Mity na temat soczewek

27 lip 2019 - 20:23:36

Od jakiegoś czasu myślę nad zdecydowaniem się na soczewki. Mam wadę wzroku, a tradycyjne okulary mi nie służą. Mam jednak wiele wątpliwości co do takiego rozwiązania. Potraficie przedstawić zalety noszenia soczewek? Nie znam się, a serio chciałbym coś kupić w tym zakresie. Nawet nie wiem gdzie zacząć szukać...

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Mity na temat soczewek

09 wrz 2019 - 08:08:12

Mam okulary. Od 4 roku życia.
Chodziłam w nich na stałe jakoś do gimnazjum [?] a potem mi się znudziło, miałam długi czas,że ich w ogóle nie nosiłam. A potem doszłam do wniosku, że głupio tak nic nie widzieć i w okolicach 2 technikum zaczęłamje nosić wtedy kiedy są mi potrzebne czyli jakieś kino, samochód.;p
Teraz też je tak noszę tzn czasem nawet zapomnę, że je mam i noszę je cały dzień Soczewki również w sumie lubię ale wolę okulary :)

Mity na temat soczewek

16 gru 2019 - 16:32:47

Soczewki są wygodniejsze niż okulary jednak należy się przyzwyczaić do ich noszenia... mnie na początku soczewki nieco denerwowały jednak po 2 tygodniach noszenia dyskomfort znikł.

Mity na temat soczewek

06 sty 2022 - 18:00:53

W zeszłym roku robiłam sobie implanty, jak Wam mogę polecić to krakowska klinike Luxdentica. Nowoczesna klinika, super podejście do pacjenta, a implanty polecam własnie. Mega usmiech

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Mity na temat soczewek

30 mar 2023 - 12:41:32

Ja osobiście korzystałam z usługi laserowej korekcji wzroku i muszę przyznać, że teraz widzę znacznie lepiej. Wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie, a cały personel był bardzo pomocny i uprzejmy.
https://libermedic.com/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak pomóc babci