Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów

16 kwi 2019 - 10:23:39

Cześć,
dziewczyny przygotuję się właśnie do ślubu, zastanawiam się nad wybielaniem zębów:
znalazłam taką ofertę: http://perfect-dentalclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow/laserowe-wybielanie-zebow/
laserowe wybielanie zębów, czy któraś z Was coś o tym słyszała, polecacie?

Wybielanie zębów

31 mar 2021 - 18:54:24

Przed zdecydowaniem sie na zabieg wybielania zębów, bardzo dużo czytałam o tym wcześniej. Warto się przygotować, wszystko sprawdzić i wybrać sprawdzony i dobry gabinet. ;) Możesz zajrzeć np. na http://www.ladentalspa.pl/, znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje ;)

Wybielanie zębów

17 kwi 2021 - 10:40:08

Świetny pomysł. Ja również zdecydowałam się niedawno na skaling, piaskowanie i wybielanie zębów. Zabiegi miałam wykonane w gabinecie https://www.stomatolog-legnica.com.pl. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Moje zęby są teraz jaśniejsze o kilka odcieni, a moi znajomi mówią, że mam teraz piękny uśmiech.

Wybielanie zębów

08 cze 2021 - 13:06:09

Wybielałam ostatnio zęby w swoim gabinecie https://amber-clinic.pl/cennik/ Efekt jest natychmiastowy, po trochę zęby są wrażliwe na temperatury, ale uważam, że warto. Wiem, że jest jeszcze metoda wybielania nakładkowego tzw. metoda domowa, efekt ten sam tyle, że trzeba robić samemu w domu no i trwa to dłużej.

Wybielanie zębów

12 lip 2021 - 11:50:08

moim zdaniem najlepiej isc do dentysty i zpaytac. szczegolnie, ze szukuejsz sie do slubu, wiec na pewno nie moze byc to zaden przypadek. nie warto ryzykwoac swoim zdrowiem, zeby zaoszczedzic kilku stowek, przynajmniej w mojej ocenie. szczegolnie, ze zeby to rzecz o ktora warto zadbac i miec co do tego calkowita pewnosc.

Wybielanie zębów

03 kwi 2022 - 14:30:36

Jeśli chodzi o wybielanie zębów to warto zapisać się do Olmedical. Tutaj zabieg ten miałam wykonany przez Tomasza Olek. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu, przez który miałam naprawdę spore kompleksy. Dzięki niemu nie wstydzę się uśmiechać, moje zęby wyglądają o wiele lepiej

niezweryfikowana
Posty: 694
Ostrzeżenia: 9/5

Wybielanie zębów

21 mar 2023 - 13:49:56

Wybielanie odbywa się wyłącznie w gabinecie stomatologicznym, każdy inny sposób może nie działać lub zniszczyć szkliwo. Jeszcze możesz udać się do gabinetu protetycznego. Tam nakładki pod Twój zgryz z płynem wybielającym będą z pewnością tańsze niż u stomatologa.

Zerknij sobie tutaj:
https://urodaizdrowie.pl/lepiej-wybielic-zeby-w-domu-czy-w-gabinecie-stomatologicznym/

Opisane są najlepsze sposoby na wybielanie zębów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uważajcie na kleszcze