Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żylaki, a depilacja laserowa

10 gru 2018 - 15:15:28

dziewczyny, czy mając żylaki mogę zapisać się na depilację laserową? czy to się jakoś nie wyklucza?

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Żylaki, a depilacja laserowa

11 gru 2018 - 19:30:20

Wydaje mi się, że to zależy jak te żylaki wyglądają. Jeżeli masz z nimi duży problem to raczej nie będziesz mogła skorzystać z laserowej depilacji.

Żylaki, a depilacja laserowa

14 gru 2018 - 14:27:07

dziewczyny powyżej mają rację, ale z głupot skontaktuj się z jakimś gabinetem medycyny estetycznej w twoim mieście i sprawdź co ci powiedzą.

Żylaki, a depilacja laserowa

18 gru 2018 - 20:56:31

Pewnie tak zrobię, ale z żylakami męczę się już jakiś czas i nie wyglądają one najlepiej. Stosuje rajstopy uciskowe i przynoszą one ulgę, aczkolwiek żylaki są na tyle duże, że raczej nie będę mogła zapisać się na depilację. Dzięki za odpowiedzi :)

Żylaki, a depilacja laserowa

16 sty 2019 - 21:04:17

Jak nie masz pewnosci to moze warto wybrac sie chociaz na konsultacje, wtedy bedziesz miala pewnosc czy mozesz sie depilowac czy nie. Ja tez myslalam, ze nie moge, a okazalo sie, ze mimo wszystko sie kwalifikuje do zabiegu.

Żylaki, a depilacja laserowa

21 sty 2019 - 13:33:34

Mi się wydaje, że nie powinno być problemu ale najlepiej właśnie przejść się do salonu i pokazać. Też co innego wystające żylaki a pajączki albo żyły prześwitujące pod jasną skórą.

Żylaki, a depilacja laserowa

21 sty 2019 - 21:28:38

Tego nie brałam pod uwagę. Chyba przemyślę ten pomysł i być może pójdę na konsultacje, a gdzie ty byłaś?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Żylaki, a depilacja laserowa

30 sty 2019 - 21:29:58

No właśnie bo oni mają dwa punkty na dobrego pasterza i jeszcze w bonarce, też myślę, żeby się do nich wybrać tylko nie wiem czy w obu punktach taka sama oferta jest.

Żylaki, a depilacja laserowa

26 lip 2019 - 05:23:00

Myślę, że na te pytanie odpowiedzą kosmetyczki wykonujące zabieg, tam przed zabiegiem robią z Tobą wywiad, jest sporo pytań dotyczących zdrowia. A na żylaki może zacznij brac maxi3vena, mi pomagają na ból, opuchnięcie i ciężkość, którą wcześniej odczuwałam niemal codziennie. Kapsułki wzmagają przepływ krwi i wzmacniają ściany żył.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Żylaki, a depilacja laserowa

26 lis 2019 - 15:05:11

Cytat
rivena
Myślę, że na te pytanie odpowiedzą kosmetyczki wykonujące zabieg, tam przed zabiegiem robią z Tobą wywiad, jest sporo pytań dotyczących zdrowia. A na żylaki może zacznij brac maxi3vena, mi pomagają na ból, opuchnięcie i ciężkość, którą wcześniej odczuwałam niemal codziennie. Kapsułki wzmagają przepływ krwi i wzmacniają ściany żył.

Też łykam te tabletki, choć nieregularnie, to staram się jednak jak najbardziej regularnie. Zastanawiam się tylko, czy one nie są skuteczne, jako profilaktyka żylaków, a na same żylaki to już lepiej jednak mieć jakiś zabieg. Coś mi tak lekarz wspomniał.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Żylaki, a depilacja laserowa

17 sty 2020 - 09:35:24

Hej :)
Od zawsze mam duże problemy z żylakami i chciałabym zadbać o to, by moje nogi były gładkie i zdrowe. Czy uważacie, że <moderacja> operacja na żylaki to dobry sposób, aby pozbyć się tej dolegliwości? A może znacie jakieś inne skuteczne rozwiązania? Z góry dziękuję za pomoc! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-29 21:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Żylaki, a depilacja laserowa

29 sty 2020 - 00:50:09

dziewczyny myślicie, że mogę profilaktycznie brać to maxi3vena?? Zaczęły mnie w nocy łapać skurcze, brałąm przed dlugi czas magnez ale nic to nie dało, obstawiam więc ze to przez krążenie jakieś problemy.

Żylaki, a depilacja laserowa

29 sty 2020 - 13:59:52

najlepiej iść do specjalisty póki wcześnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

higienia jamy ustnej