Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 13:47:38

Mam nierówny biust - różnica jest naprawdę spora. Ńikt mi nie powiedział, że to choroba, tylko, że jeszcze druga pierś podrośnie, że taka moja natura, bo nikt nie jest symetryczny...:/Ale piersi nie wyglądają dobrze. Na codzien używam gąbek do jednej części stanika, żeby aż tak się nie rzucać w oczy na ulicy. Może właśnie mam zespół Polanda? W necie to wyczytałam... Jak to stwwierdzić? Czy wówczas mogą mi włożyć implant piersi za free? Pomóżcie:(

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:07:09

Najprawdopodobniej to zespół Polanda, ale ostatecznie musi potwierdzić lekarz. Jeśli mówi,że pierś jeszcze urośnie to zmień lekarza. Miałam podobną sytuację - brak gruczołu mieśniowego prawej piersi. Pytałam o refundację operacji, ale na NFZ kazali mi czekać 5 lat a prywatnie wycenili mi na 8 tys, a nie było mnie stać. (to był 3 lata temu). Zresztą jak zaczęłam czytać o operacjach to zrezygnowałam i zaczęłam szukać odpowiednichg staników. Są specjalne biustonosze w kieszonkami na wkładkę silikonową. Mam staniki na dzień i na noc (lepiej się czuję przy chłopaku;) Już przyzwyczaiłam się do takiego kamuflażu i jest mi z tym ok

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:11:24

8 tys to dla mnie też za dużo:/ To ja poczekam te 5 lat;) muszę się wybrać do lekarza do Poznania, bo tu u mnie na "wsi" nie bardzo chcą pomóc. A powiedz skąd te staniki kupujesz?

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:19:16

Może przez te 5 lat się rozmyślisz jak ja, bo to jednak duża ingerencja... Staniki mam od Amoena - duży wybór modeli, masz też koszulki sportowe i stroje kąpielowe, tak żebyś zawsze czuła się pewniej

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:21:37

a te wkładki osobno się kupuje czy są już ze stanikiem? Jest one size czy jak to wygląda?

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:26:28

Staniki i wkładki to osobny temat. Wkładki są w różnych rozmiarach i kształtach. Najlepiej znajdź na ich stronie sklep medyczny w Twojej okolicy i tam Ci już pomogą w wyborze

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:33:24

A powiedz mi jeszcze, bo patrzyłam, że tanie nie są -jak często te wkładki zmieniasz? I jak z jakoscia bielizny?

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:40:43

Wkładkę użytkowałam przez ok 2 lata, teraz mma już drugą. Generalnie zmieniłam ją, bo na tyle oceniają producenci jej żywotność, ale wyglądała jeszcze ok:) Bielizna super trwała i przyjemna dla skóry- Trumph się nie umywa;)

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:42:40

No to pięknie. Dziękuję za pomoc!

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 14:44:22

Nie ma za co-zawsze jest jakieś rozwiązanie;)

Nierówne piersi a zespół Polanda?

10 lis 2018 - 15:07:16

Idź do innego lekarza i się dowiedz czy faktycznie urośnie czy nie. Ja również miałam kiedyś nierówne piersi, ale faktycznie po paru latach mi się wyrównało.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żylaki, a depilacja laserowa