Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

co na kaszel u dziecka?

20 kwi 2018 - 20:13:54

robicie swoim dzieciom inhalacje na kaszel?corcia coś pokasłuje, znajoma podpowiedziała mi inhalacje, nie mam inhalatora jeszcze, nie wiem jaki kupić i czym inhalować

co na kaszel u dziecka?

21 kwi 2018 - 09:59:56

tak mam inhalator i robię inhalacje zarówno na kaszel jak i katar. czym inhalować ano lekami od lekarza. o tej porze roku wychodza alergie wiec inhalacje niewiele dadza jak dziecko ma alergie np. na pyłki brzozy. skoro dziecko pokasłuje to trzeba isc do lekarza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-21 10:01 przez agata74.

co na kaszel u dziecka?

21 kwi 2018 - 10:13:46

Cytat
agata74
tak mam inhalator i robię inhalacje zarówno na kaszel jak i katar. czym inhalować ano lekami od lekarza. o tej porze roku wychodza alergie wiec inhalacje niewiele dadza jak dziecko ma alergie np. na pyłki brzozy. skoro dziecko pokasłuje to trzeba isc do lekarza
Bardzo symptomatyczne jest pokasływanie dziecka o tej porze roku, wskazuje na alergię i trzeba koniecznie iść do lekarza (a nie okadzać ziołami, powodującymi alergię i wsadzać do piekarnika na trzy zdrowaśki bo znajoma radziła)
Polecam także lampkę solną do pokoju dziecięcego.

co na kaszel u dziecka?

21 kwi 2018 - 10:42:03

My robimy inhalacje z soli fizjologicznej

co na kaszel u dziecka?

21 kwi 2018 - 17:41:40

My robimy inhalacje z nebu-dose.
Mój syn jest też alergikiem i przy zaostrzeniu alergii stosujemy pulnikort i berodual pół na pół z solą fizjologiczną.

co na kaszel u dziecka?

22 kwi 2018 - 07:30:02

ja na twoim miejscu najpierw poszła do lekarza
zrobić badania na alergie
lepiej samemu nic ie rób
sprawdz najpierw przyczynę.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

co na kaszel u dziecka?

13 maj 2018 - 21:35:58

wracam po przerwie, lekarz zapisał budixon neb do inhalowania, takie inhalacje robiliśmy kilka dni, kaszel się uspokoil, jesteśmy zapisani też do alergologa żeby zrobić testy, zobaczymy, na razie po kszlu ani śladu, oby o tyko takie chwilowe było

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Środek ochronny na kleszcze