Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Portal Pacjenta Lux Med

14 gru 2017 - 21:13:52

Hej! Korzystacie z Portalu Pacjenta Lux Medu? Jesli nie - to bardzo polecam. Świetny i sprawny portal, który ułatwia umawianie i odwoływanie wizyt u lekarzy, a wszystko za darmo. Tak samo możecie odbierać wyniki badań.

Portal Pacjenta Lux Med

12 sty 2018 - 22:19:42

Ja akurat jestem w Enel-Medzie i aplikacja rzeczywiście jest bardzo przydatna, ułatwia życie, bo nie trzeba osobiście odbierać badań, tylko mam je on-line:), a ostatnio mogę też umawiać swoje dzieci przez aplikację, polecam! No i nie stoi się w kolejce do rejestracji, tylko klika w telefon :)

Portal Pacjenta Lux Med

12 sty 2018 - 22:50:57

chyba po to tylko założyła konto hmm

Portal Pacjenta Lux Med

13 sty 2018 - 02:04:09

Witam! Akurat po niedzieli mieliśmy jako firma zakupić grupowe świadczenie luxmeda dla pracowników, ale właśnie swoim pseudomarketingiem odwiedliście mnie skutecznie od tego pomysłu :D Dobry produkt nie potrzebuje słabej reklamy ;) Pozdrawiam

Portal Pacjenta Lux Med

13 sty 2018 - 15:46:42

A sekcja też jest pakiecie?

Portal Pacjenta Lux Med

13 sty 2018 - 19:48:51

Cytat
paulinawszpilach
A sekcja też jest pakiecie?
tragedia ale z humorem:o

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Portal Pacjenta Lux Med

23 sty 2018 - 17:11:49

Korzystam :) Wtedy jak chcę umówić wizytę albo właśnie sprawdzić wyniki.

Portal Pacjenta Lux Med

31 sty 2018 - 13:24:10

Też korzystam, choć czasem się wkurzam, jak próbuję umówić wizytę i nie ma terminów, a jak zapytam w placówce to nagle są

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Portal Pacjenta Lux Med

31 sty 2018 - 22:24:54

Duży plus za możliwośc sprawdzenia wyników online, odkąd jest portal pacjenta to bardzo duże usprawnienie. Można tez wysyłać zapytania do lekarzy, korzystam i sprawdza się zamiast wizyty.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Portal Pacjenta Lux Med

26 mar 2018 - 19:24:55

Cytat
AniutkaSz
Duży plus za możliwośc sprawdzenia wyników online, odkąd jest portal pacjenta to bardzo duże usprawnienie. Można tez wysyłać zapytania do lekarzy, korzystam i sprawdza się zamiast wizyty.
No i mi też się to podoba, podglądam wyniki i jak potrzeba to historię wcześniejszych wizyt .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki w wodzie utlenionej